Rendl Megič

Rendl Megič Rendl Megič

 • 58
 • 4 598 718
Rendl Megič je přezdívka kluka co má rád rychlá auta a nemá rád „samolepka tuning“!

Video

Komentáře

 • tohle co je v tom v to videu je čistá pravda !!!! já zažil tohle v AAA auto ve zlíně a byl to i přesně takový megane jako je v tomto videu ....ujel sem pryč a pak mě 3 dny volali a obtěžovali a to samé s octavkou komplet po G.O. motoru i podvozku a výmluvy potom v telefonu víte kolega tady od nás by si to koupil přijedte zpět a podobné sračky ...vše má svou cenu tak lidi nebudte blbý

 • www.autorevue.cz/renault-megane-concept-1988-autosalon-pariz Něco pro tebe, jen taková zajímavost. :)

 • Rendle Megiči. Pokračuj ve své práci. Je zábavná a jedinečná. Kritické komentáře většinou pochází od chudáků, kteří nikdy nic nedokázali a nedokážou, kromě psaní kritiky pěkně v teple na druhé straně v bezpečí. Pro úplnost uvádím, že nemám Renaulta ale škodovku. Je mi jedno, co se ve videích rozebírá. Rád se na ně koukám. A o tom to je.

 • Podle mě to s tou tvou zaujatostí (jestli se to tak dá nazvat) vůči koncernu VW trošku přeháníš. Vím že jsou Škodovky a VW malinko přeceňované a každých 5 minut v televizi na ně reklama, ale podle mě to vůbec nejsou špatná auta. Chápu že tě někdy serou ti hateři na tvém kanále kteřý píšou jak je Renault na hovno atd... Vůbec s nimi nesouhlasím, já celkově nemůžu říct že bych nějakou značku neměl rád. Renaulty jsou podle mě dobrý auta, obzláště se mi líbilo nové GTčko jak jsi testoval nedávno. Vzhledově naprostá špica, i Renault Talisman je podle mě nádherné auto a nemyslím si že Arteon je okopčený od Talismanu jak jsi říkal ve streamu. Ale zas mě na GTčku mrzelo že se nenabízí s manuální převodovkou zatímco Octavia vRS ano. Srovnávám to s eresem protože žádná jiná sportovní verze Oct. není. Vím že je ještě Megane RS ale ten má malinko vyšší výkon než Ofce. Zas se říká že výkon někdy není vše :) Ale zpátky k věci. Zkrátka, někde má své mezery Renault a někde je má i Škoda atd... například Škoda a celkově VW koncern se vždycky báli odvážnějšího designu ale přesto se mi jejich design docela líbí, zatímco Renault se vždycky uměl odvázat, ostatně jako většina francouzů. A ano, taky si myslím že naftový motor do sportovní verze prostě nepatří. Jsem zkrátka neutrální, mám rád Renault, mám rád Škodu.

  • Jasný, věci se musí brát s rezervou :) Ano, odsuzovat jiné auto jenom protože si myslím že Oktávka je lepší, je prostě blbost. Jsem fanda rychlých škodovek ale RS TDI prostě podle mě nemá pointu. V eresu má bejt prostě benzín a nic jiného. Buď chci sportovní svezení, nebo chci šetřit palivo. Jedniná sportovní auta ve kterých má nafta smysl je LeMans, aby nemuseli jezdci často tankovat ve vytrvalostním závodu, jinak ne.

  • čau Jakube, Mě VW a škoda až tak nevadí. Jen mě štve jak na to kouká česká společnost. Máš vymazlený coupe za čtvrt milionu s 220 koňma a sportovním podvozkem a stejně ti každej druhej řekne že je to krám a pí´*ča... A hned ten člověk namítne že na octávku v RS TDI to nemá... Tak kde to jsme? :) Jo a naše Live streami ber trošku s rezervou z 99% u toho chlastáme :D

 • cs-tv.org/tv/video-AeUMg8-Nr0o.html&app=desktop něco co tě možná pobaví.taky bych to nečekal u auta za které si škodovka nestydí říct cca 450 tisíc.

 • Rendle Megiči jsi mladý a nezkušený tak když se v tom neviznáš tak to nedělěj!!!!!

 • chudák kluk :-) ...ještě o to větší, že má potřebu svoji poruchu šířit veřejně :-)

 • kdy das nove videa ????

 • Chcem sa opytat ci si pouzil izolacnu pasku???? tu čiernu. a tak si tmelil???? dakujem

 • Ahoj, přidej nějaký onboard video. díky