DVTV

DVTV DVTV

 • 30
 • 54 683 810
www.dvtv.cz
facebook.com/dvtv.cz
twitter.com/dvtvcz

První publicistický videokanál. Politici, aktéři i známé osobnosti pod palbou otázek Daniely Drtinové a Martina Veselovského.
twitter.com/dvtvcz

Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům.

Video

Komentáře

 • Bože co je to za ubožáky? Co to mají na sciftě?

 • Pane Valášku, co ten respirátor< divím se, že Vás takhle pustili do tv

 • Můžu zeptat co to je za divná strašidelná nemoc kde lidé musejí na očkování nahánět reklamou ?

 • Tahle reklama je fašizmus.

 • Ty vole mačeta vypadá jak mladej Musil :D:D

 • časy se mění

 • 1:18 - 1:30 - To se dá použít v souvislosti s těžkou až extrémně těžkou depresí a sebevraždou. Když vám nepomohla antidepresiva, ani psychoterapie... A na ayahuascu a šamana nemáte prachy, a navíc vás to údajně může ještě víc dojebat - vyvolat psychózy. Dostali jste se tedy do bodu, kdy už nemáte na výběr...

 • Jak je člověk velký je jedno, když má takto dobře srovnané věci v hlavě. Velmi chytrý, skromný a sympatický člověk, díky za něj.

 • Velmi špatně vedený rozhovor. Tento rozhovor měl vést někdo, kdo aspoň trošku o MMA něco ví, byť jen z pohledu diváka. Ale paní redaktorka je úplně mimo a tomu pak odpovídají její otázky. Bohužel pak pro sledujícího je takový rozhovor sledovat trochu utrpení. Místo toho, abychom si rozhovor užili, sledujeme, jak se Jirka trápí s odpověďmi na blbé otázky.

 • Nejlepší u nás !!! Nikdo není žádná CZ/SK jednička, proste tady Jiřina totálně vymýtil všechny 😀😀😀

 • Hovadiny médií 🤷🏻‍♂️ gumy maci

 • Asi dobrý úspěch, ale pro mě primitivní "sport" ale chápu peněz se tady točí dost

 • To má umelé alebo pravé?

 • Rád bych se chtěl vyjádřit k větě, kterou vidím na každé diskuzi o přijímačkách a to "test nebyl těžký, jen děti jsou hloupé". Učil jsem se aktivně od začátku roku a dával jsem tomu min. hodinu denně (od března jsem jel 3) - vyplnil jsem veškeré didaktické testy (které zveřejnil CERMAT) Dále jsem vyplnil 2 učebnice (přibližně 120 stran každá) a obecně počítal příklady na internetu abych byl na vše připraven. Jediný problém, který nemám jenom já je geometrie. Opravdu není to moje silná stránka, ale i přes to všechno jsem nakoukal jak a co se v té geometrii má/nemá dělat. Vím, že to většina z vás asi nepochopí, ale geometrie se distančně vysvětluje výrazně hůře než ve škole. Nakonec mám něco mezi 35-37 z matiky a 35-38 z češtiny. Nevím jestli se to dá brát za dobrý výsledek, ale znám lidi, kteří do toho dali více než já a dopadli hůř. Myslím si, že CERMAT kromě přidání časového limitu to mohl zohlednit i v některých úlohách, ale jinak si nemám na co stěžovat. Není to o tom, že děti jsou hloupé (pokud nebudeme započítávat ty, které na to jebou) ale spíš jde o to, že jsme rok neseděli ve škole a většině lidí tento způsob výuky nevyhovuje - lépe vše pochopí ve škole. Když někdo stojí u tabule, ať je to učitelka nebo jiný spolužák tak vidí jak to počítá učitelka, jak spolužák, co mu více vyhovuje a jde o to, že se na to člověk i lépe soustředí což doma není úplně jednoduché, když mu někdo neustále např. chodí do pokoje, mluví za zády apod. ZÁVĚREM chci říct, že všechno bylo těžší oproti jiným ročníkům. Pokud tato situaci bude nadále přetrvávat tak doporučuji se učit z materiálů od Marka Valáška (tedy host tohoto videa), Toma Chabady a projektu To dáš! Přijímačky nanečisto. Všem který přijímačky psali nebo teprve psát budou tak přeji hodně štěstí a učte se, ať víte, že tam jdete s tím pocitem "umím to".

 • Ta kvalita, tpc to je fakt ulet na DVTV...

 • Olala už by mohl dostat pěstí, je na čase.

 • BRUH MOC TĚŽKÉ jsem masivní three head a zkoušky v uterý byli primtivní

  • *byly :DD kdopak je tu asi primitiv viď

 • Hamáček se s Haškem prolže až k Babišovi za jásotu Lán a Hradu.

 • 😂😂že těžké 🙈osobně jsem si dodělával maturitu při práci na dálkovém studiu na prestižní škole a to bylo těžké toto mají na pohodu...

 • Musím uznat, že se s dětmi pracuje distančně trochu hůře než pokud by docházely do školy, ale myslím si, že ve věku těch 15, 16 let by mělo to dítě rozpoznat, že se neučí kvůli rodičům, ale kvůli sobě. Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde, neboli kdo se touží na střední školu dostat, ten se bude připravovat doma sám za sebe a ne jenom ve třídě s vyučujícím...

 • Jirka je prostě Borec s velkým B a s velkým srdcem v boji !!! Držím mu palce ať se mu daří.

 • Hašek pohřbí ČSSD definitivně... Ale kdo chce kam...

 • Mě jako odpověď na to, proč se neočkovat stačí jediné. Proč SÚKL registruje cca 50 úmrtí v souvislosti s očkováním ? Pracuju v domově pro seniory a samozřejmě mám známé i v jiných podobných, ať soc. nebo zdrav. zařízeních. Jen u nás se po očkování záhadně z dlouhodobého hlediska zhoršil stav a nebo i zemřeli následkem různých příhod (zápal plic, mrtvice, selhání srdce) kvanta klientů. Samotný covid neudělal tolik, co tohle očkování. Bohužel, se na to nesmí nikdo ptát. A když zeptá, stejně nepochodí. A to nemluvím o tom, že většina klientů v Dzr, jsou klienti dezorietovaní a často za sebe nemůžou rozhodnout ani sami. (to už je ovšem klasika i u běžného očkování proti sezonní chřipce. Prostě na to mají od 65 let nárok-zdarma, tak proč jim to nepíchnout, ať to výrobci někde prodají. A kolik jich už čistě "náhodně" po aplikaci odjíždí do nemocnic se zápalem plic. A dál víme jak dopadají) Nehledě na psychologických, osobnostních a kognitivních změnách u očkovaných. Chápu, že stáří není jen tak a přináší spoustu rizik, které k tomu patří. (Proto jsem studoval problematiku a vybral si to jako svoji práci) Ale my, co se o lidi staráme, známe je a považujeme je za sobě rovné, nejsme lhostejní s jejich zbytečným trápením a nesmyslnou smrtí nebo zhoršení kvality života. Ani mě tak nevytáčí to, že v souvislosti s očkováním někdo zemře. Rizika jsou u každé léčby, a u nepředvídatelné pandemie to platí dvojnásob. Ale to jak se vše tutlá je v rozporu s tím, jak se navenek tváříme jako pečující a rovná společnost. Možná kdyby se média začala věnovat skutečné problematice a né jen politické části problému. Něco by se možná začalo opravdu řešit. Nemluvě o tom, že to je hlavní důvod neochoty se nechat očkovat u většiny lidí. Stát a média prodávají vakcíny stylem imbecilních devadesátkových TV reklam, které jsou vychvalovány, jako kdyby řešily vše. Opravdu by mi udělalo radost (a myslím, že je nás v oboru daleko víc), kdyby alespoň DVTV hodila zmíňku o něčem takovém. Vždy jsem bral smrt jako smutnou, ale přirozenou věc. Bohužel od celé této očkovací šarády klesla naše společnost o 100% v mých očích. A popravdě uvažuji o úplné změně oboru. Jedna věc je dělat práci s radostí a pocitem, že někomu pomůžu. A druhá je dělat jen šaška v politické hře, která škodí hlavně těm nejzranitelnějším. Svět se zbláznil už hodně dávno. A pokud chceme fungovat jako společnost s hodnotami, na které jsme byli zvyklí. Měli bychom se tak začít taky chovat. Ono je většinou lepší přiznat i ty mrtvé z důsledku komplikací. Než vést cestu této rádoby "milosrdné lži". Upřímnost a pravda by měla převládat, hlavně když jde o zdraví. Upřímně doufám, že si to někdo z Vaší redakce alespoň přečte a zamyslí se nad životem v této době jako takovým. S pozdravem Pečovatel. 27 let.

 • Aféra pana Hamáčka? Musel bych uvěřit, že je možné, aby pan Hamáček dojel do Moskvy a tam mu někdo uvěřil, že právě on je schopen aféru Vrbětice ututlat... he he. Je mi líto tohle už přesahuje všechny meze. To musí být člověk hodně dlouho novinář, aby takhle zhloupnul. Kromě toho žádné důkazy, že výbuchy zařídili Čuk a Gek evidentně nejsou a nebudou. Budeme mít jen pár nesourodých blábolů, jak už jsme si na to zvykli.

 • Frajer jak ma bejt. Konecne cech v UFC, kterej na to ma.

  • prohra,a ona časem přijde už teď vím že neřekneš všechno mi vzali...ale řekneš opět mne to něco naučilo🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿 .

 • 😂😂 Best

 • Upozornění na červené fleky po krku bylo od p. Veselovského asi jako kdyby Mikýř řekl, že má p. Veselovský šedivé vlasy. 🙃

 • Já Hamáčka taky nikdy moc nemusel, ale přijde mi že snaha o jeho diskreditaci přesahuje přirozenou míru. Většina médií na mě už nepůsobí moc nestraně.. A ty žvásty o vlastizradě? Pokud je to pravda koho by tím vlastně poškodil?? Národ by získal vakcíny (Podle všeho není o nic horší než ty ostatní a těch milion lidí co by si nechali dát sputnik by se tu určitě našlo) A vztahy s Ruskem které se Zeman snažil zlepšovat by to nepoškodilo.. Navíc se to (Naštěstí) nedotáhlo do konce protože ekonomické sankce s Ruskem na kterém jsme chtě nechtě závislí by rozhodně nikdo nechtěl.. Ještě v téhle době.. Podle mě by se ČR neměla moc cpát na západ ani na východ a upevnovat vztahy s nejbližšími státy jako Rakousko Slovensko Polsko Madarsko..

 • Naše kočka sedává stejně 😉

 • Můj kocour se až nepřiměřeně leká :D Jinak je to mazel a úplný kliďas. Nemá strach z nových lidí ani zvířat. Ale jak se něco pohne a on nemá přehled o zdroji pohybu/zvuku tak vyskočí a jde se schovat na svoje tajné místo pod radiátor. (to mimochodem primárně slouží jako kryt proti vysavači a jiným hlasitým přístrojům) Kdybych měl začít s psychoanalýzou, tak to jeho lekavost bude způsobena nejspíš posttraumatickým stresem z ranného dětství (0-2 měsíce života). Trávil většinu času na seně a slámě nad chlévem dobytka. (kozy a prasat, a vedle voliéra s papoušky). A odtud jdou určitě občas děsivé zvuky. Ale, že bych ho kvůli tomu musel posadit do lehátka k psychologovi se mi nezdá jako dobrý nápad. Na to ho mám moc rád

 • 💓 20 💓 21 💓

 • Pan Valášek by si měl na šnůrkách udělat uzlíky:D

 • Dobrý den, jen jsem chtěla upřesnit, pojem rok kalendářní a rok školní. Ke škole patří pojem školní rok a to pak mění číslo a opravuje výrok, že děcka rok nebyly ve škole na výrok, že děcka nebyly rok a půl ve škole. Děkuji za vaše pořady.

 • To je sranda sledovat to v květnu 21.... To jsme netušili, co nás čeká...

 • Možná to chtělo aplikovat matematiku v praxi. Třeba takový poznatek, že přepona je delší než odvěsna. Takže by stačilo ty gumičky respirátoru jen překřížit... A rouška by možná přestala padat, nebo alespoň by padala méně...

 • Je nádherné pozorovat jak se snaží vykrucovat s přímých otázek. A nedokáže říci, že to prostě posrali. Soudím ale pouze podle videa na YT...

 • JDĚTE DO HÁJE S PŘÍBĚHY, MANIPULÁTOŘI. Hlupáci a zločinci, kteří s tím přišli, nechtějí, aby se lidé dověděli něco o principech, na kterých ve skutečnosti vyrostl a stojí lidský svět, a to bez pověr a mýtů, a zmanipulovanými tzv. příběhy, vnucují lidem to, co potřebují. Hlavně však zcela zastíní onu podstatu, kterou jsem popsal. Každý vidí, jak kdejakou blbost ve zprávách potvrzuje jakýsi Franta Novák nebo jiný aktér svým příběhem. Samozřejmě redaktory zmanipulovaným a narafičeným tak, aby potvrzoval jejich pravdu, která je však vždy určena předem. Toho, kdo chce vědět více, informuji o tom, že existují informační směrnice EU, kterou ovládají různí Sorosové, kteří se z lidského světa snaží udělat poslušné lidské stádo, které jim bude sloužit. Lidstvo řídí zákazové, tedy negativní, principy, ne projekty, ne tzv. příběhy, ne dobroserství... Dzp.

 • DV TV pořady hototo typu Veselovský + Drtinová 💯Nebrat

 • To je přece naprostý nesmysl, aby letošní testy byly lehčí jen proto, že je distanční výuka. Někdo by psal přijímačky minulý rok a taky by byl naštvaný kdyby byly testy lehčí něž je měl on. A navíc si myslím, že když se chce někdo někam dostat, tak má spoustu dalších různým možností jak se učit (internet, videa). Proto si myslím, že Cermat udělal správně, že testy udělal přibližně stejně obtížné.

 • tak vzhledem k tomu, že o úspěšnosti rozhoduje percentil si myslím, že nemá smysl plakat nad tím, jestli to bylo těžké nebo ne. Já dělal příjímačky někde 10 let zpátky a taky mi to přišlo těžké, taky na internetu kolovaly zprávy že cermat zase něco zkouší ale upřímně jestli se člověk nedostane ani někde ve 3tím kole přijímacího řízení, tak třeba na maturitní obor nepatří.

  • a co se týče geometrických pomůcek....já vám nevím. Já když měl kružítko tak jsem do něj neměl tuhu a když jsem měl pravítko tak jsem ho do konce týdne zlomil... děcka na to stejně serou.

 • To je přece otec Ondřeje Koláře, který nechal odstranit sochu Koněva a náměstí Pod kaštany přejmenoval po svém soukmenovci. Také je partnerem Světlany Ševčíkové Zárubové Witovské. To je partička! 😉

 • Pozdravujte Bakalu paní Písařovicová....

 • Tento rok jsem jednotlivě připravoval (doučování) 7 deváťáků na přijímačky na sš. Z mé zkušenosti byl vždy největší problém slovní úlohy, mířené na řešení pomocí soustav lineárních rovnic. Geometrie jako druhá nejtěžší a numerické počty většina dětí po dostatečné přípravě zvládla. Nevím do jaké míry se dá naučit schopnost přepisování slovních výroku do matematického zápisu (rovnice) (7 rohlíků stojí stejně jako třetina ceny 5 housek bez 2 rohlíků => 7R = 1/3(5H - 2R) apod. ) Většině studentů dělali podobné slovní úlohy problémy. Myslím, že věc, o které nechce nikdo mluvit, je role inteligence při řešení těchto problému (inteligence jako schopnost rozpoznávání vzorců-technicky vzato) se kterou se v 9. třídě při přípravě na přijímačky už nedá nic moc dělat. Schválně si otevřete pár cermat testů z minulých let a podívejte se na poslední úlohu, většinou 15 nebo 16. Schválně jak se vám v těchto úlohách podaří uplatnit "naučené znalosti" prijimacky.cermat.cz/menu/testova-zadani-k-procvicovani/testova-zadani-v-pdf/ctyrlete-obory-matematika

 • Já teda nevím, ale ty výmluvy v lockdownu - chápu např. že je problém sehnat dětskou obuv, ale kružítko? Výmluva dítěte. Takový věci se přeci nevyhazují, každý něco takové má doma po generace a když ne, tak je tu internet nebo soused-kamarád. Obecně mě přijde, že lidi jsou dnes strašně zmlsaní, co nejde zjistit nebo koupit na dvě kliknutí, tak už je problém.

 • xd

 • 😂

 • No a co že je moc těžkej? Všude je stejnej a neni to naznámky jde o to porovnat kdo je lepší a to jde i z horších výsledků

 • Jako promiňte, ale kolikrát je 16minut v 1.6hodiny je až tak těžký???????

  • Zkus si geometrii a nevytahuj nejlehčí příklad

 • Coby majitel výstavní kočky říkám, že bych slečnu "psycholožku" hnal ode dveří bejkovcem, stejně jako tu víceplnoštíhlou osobu z pořadu Kočka není pes. Je to dostatečně korektní vyjádření?

 • Pan Hamáček a celá vláda by měli skončit a to okamžitě!!! Je to odpad. Zneuctili a porušili všechno! Nejhorší vláda všech dob!!!

 • Měl teda děti naučit kupovat kružítka na internetu (jestli to teda sám umí, což nevypadá). Možná by pak sami zvládli i pravítka 🤣

  • Promiňte, ale dokážete tisíce lidí motivovat studovat matiku od základní po vysokoškolskou matematiku, tento borec to dokázal s úsměvem na tváři 😎

 • Psycholožka pro kočku? :D Ok, alespoň je to hezký :)

 • Nevím proč, ale zrovna Pohlreicha mi líto není, obzvláště když moralizuje ostatní, avšak sám se nechal přednostně naočkovat.

 • Same vymluvy.

 • Vy s tím naděláte; vzornému euroobčanovi postačí dva studijní předměty: Rozpoznávání fake news a těžba kryptoměn. Možná bych přidal ještě třetí, zájmový: Výběr mezi gretenologií a gender studies. 😂😂😂

 • To víte že jo. Nikdy vy blázni.

 • Pane hamácku , známe vás , vaše činy a kecy si nechte od cesty.

 • Přelidnění je obrovský problém, ale myslím, že už se na snížení počtu obyvatelstva dost intenzivně pracuje. Ano, půlka planety by měla být nedotčená člověkem, ale bohužel my jsme největší a nejhorší škůdce, zabíráme si pro sebe víc a víc, kvůli nám vymírají druhy nebo jsou ohrožené a je to velice smutné. Se sirem Davidem souhlasím úplně ve všem!!

 • Ty vole mačeta vypadá jak mladej Musil :D:D

 • Kočky jsou inteligentnější než vy. Jestli je budete v těchto zobácích strašit další rok, tak zvířata začnou umírat na psychické trauma.

 • No jo chudáci dětičky, nemohly se učit. Ono to bylo a je vidět. Neučil se skoro nikdo a věčně lítaly a lítají někde venku. Každoročně jsou v období přijímaček a maturit všude nějaký články a příspěvky, jak to bylo pro ty chudáky strašně těžký. Strašný ubulený komedianti. V jinech státech by se těm tupcům vysmáli, kdyby šli s jejich klasifikačním průměrem na maturitní obor. U zkoušek by neměli šanci už tuplem. Stěží by se dostali na dvouletej učňák pro retardy.

 • Slečna neřekla prakticky nic, tedy informativní hodnota rozhovoru skoro žádná. Navíc ve mě nevzbudila dojem, že věci rozumí, tím spíš mě zaráží cena 4500 za její tříhodinový seminář.

  • Na lidske hlouposti se vydelava nejlip...

 • Legrační je, že každej, kdo se do vás opírá nezná ani základní pravidla pravopisu....

  • @mini polis ah, děkuji, zapomněl jsem

  • Za slovo "opírá" patří čárka. Hezký den. 😉

 • Je hezké, že si jako společnost můžeme dovolit existenci takových povolání

 • Plánovač Babiš a jeho nohsledi, to je vážně p*****

 • Vítám paní Danielu na DVTV a přeji hodně štěstí na všech frontách. :)

 • za tohle si někdo platí? :D kočičí psycholožka by si měla pořádně zapíchat :D

  • Dokud nepobírá erární dotace, je mně to jedno. A vy holt; jako obvykle - ipsace. To si najděte na Googlu. Slovo téměř neznámé, na rozdíl od činnosti, kterou označuje. 😂

 • kdybychom se drželi rad těchto píčusodborníků..tak jsme na tom jako Brazilie..nebo Indie...a to ještě může být hůř.Sebrat titul a poslat ji k lopatě za ty kendy

 • Stejně je lepší Karlos. 😂😂

  • Ty jsi dobře mimo 😂😂😂

 • What a legendary fighter! God bless you !

 • Ty kočky jsou v šoku s těch vašich ksichtú.

 • Lidi co mají rádi kočky jsou jiní a nejde jim důvěřovat...

  • @Lenka Vybíralová Neduveruji naproste vetsine populace...

  • Tak to nedůvěřujete velké části populace..

 • Ten kocour je super. My máme doma kočku a také nás umí překvapit a rozesmát. Toto sezení jsem u ní nikdy neviděla :-) Když se jí chce, tak aportuje a moc ráda nás pozoruje. V jejích očích vidím něco krásného, jakoby říkala: jsem bezbranná, ale já vím a vidím něco co ty nevíš :-)

  • @Petr Lédl Některé kočky se tváří opravdu naštvaně, ale ta moje je od pohledu dobrák a někdy trošku strašpytel, ale v 90% labužník a pohodář, pozorovatel a výraz naštvanosti nasadí jen na pár vteřin, když už ji někdo hladí na její vkus moc dlouho apod.

  • Každá kočka tohle umí :D

 • Naše kočka je asi retard, protože aportuje od mala. XD

  • Je to reinkarnace psa !! :)