Prodejní videa Next Reality

Prodejní videa Next Reality Prodejní videa Next Reality

  • 299
  • 17 500
Skvělá prezentace nemovitosti a její prodej za nejvyšší možnou cenu protřebuje nejkvalitnější možné video.
Aukce Next Reality: www.nextreality.cz/aukce-nemovitosti-70
Oceňování nemovitostí: www.nextreality.cz/ocenovani-nemovitosti-15
Výkupy nemovitostí: www.nextreality.cz/vykup-nemovitosti-za-hotove-13
Dejte nám tip a získejte odměnu: www.nextreality.cz/dejte-nam-tip-na-prodej-nemovitosti-ziskate-odmenu-17

Video

Petr Zelenka
Petr ZelenkaPřed 18 dny
Robert Hanzl
Robert HanzlPřed měsícem
Chata Šumná
Chata ŠumnáPřed 4 měsíci
Debata pro mikroskop E15
Debata pro mikroskop E15Před 5 měsíci
RD + Penzion Port Bítov
RD + Penzion Port BítovPřed 9 měsíci

Komentáře

  • Teď ještě aby vše klaplo dle představ ;)

  • Nezlobte se, vím, že chcete za každou cenu prodat, ale jak můžete tuto podprůměrnou stavbu nazvat krásnou? Vede to pouze k devalvaci vkusu. Krásná stavba má proporce a ducha, tohle je kvádr nabarvený na žluto jako panelák. Zastřešeno typicky nevkusnou fialovou stanovou střechou o nízkém sklonu. Na fasádě s balkonem nesmyslné módní "střílničky". Rozlehlý balkon nedává v domě s takto velkou zahradou a u pokojů klidové zóny pražádný smysl. Výběr interiérových prvků v rovině laciného kýče. laciný betonový plot do ulice také není zrovna extra atraktivní. Skvělé dispoziční řešení? Pro potvrzení této teze předložte půdorys a okomentujte, co je na dispozici tak skvělé. Bylo by dobré, kdyby tyto argumenty byly vypracovány architektem, aby měly nějakou hodnotu. Např. jak se pracovalo při návrhu s průhledovými osami, jak funguje provoz domu, jaké je dělení na zóny, proč a jaké místnosti jsou orientovány určitým způsobem na jaké světové strany apod. Nepředložení dispozice společně s nadsazeným a silně zkresleným hodnocením je v podstatě klamáním zákazníka a není divu, že je pak úroveň stavitelství v ČR na tak nízké úrovni.

  • Někdo postaví moderní dum ale naprosto ho zabije tím příšernym a nevkusnym vybavenim a barvama na zdech . To je neco strasnyho .

  • Tak zatim to vypadá, že prodáváte Krumlov, než nákou parcelu. Co se soustřetit na ní a nestrkat tu předraženou atrakci do popředí obchodního předmětu. Jestli je cílovka japko nebo čínka tak to zase chápu.

  • Very Nice House!!