▶️KOMPILACE Z ČESKÝCH SILNIC🚗 - Předjíždění, cyklisté, motorkáři (+ Komentář) Autoškola

čas přidán 21. 06. 2020
Kompilace situací z českých silnic a dálnic včetně komentáře. Vaše názory na jednotlivé situace pište prosím do komentářů.
Pokud chcete další praktické rady 😎dejte ODBĚR (Sleduj notifikace ((🔔)):
cs-tv.org/username-OctaviaClubczauto
Chcete další video příští týden? Dejte odběr a podpořte tak edukaci ostatních řidičů a zlepšení bezpečnosti na našich silnicích v ČR.
Záznamy ve videu od:
rudmark 2: cs-tv.org/ch/UCz-HpYO8SaZd-7UFNSk6Rvg
Jak správně řadit rychlosti v autě: cs-tv.org/tv/video-E5jICqpkmUo.html
Jak se správně rozjet? cs-tv.org/tv/video-SrQjkQfmAGM.html
Jak se rozjet do kopce? cs-tv.org/tv/video-bKDsyLnySBA.html
______
#kompilace #dashcam #autoškola
______
All Night by Ikson soundcloud.com/ikson/ Music promoted by Audio Library cs-tv.org/tv/video-bE2rrcUKnok.html
Dreams by Firefl!es soundcloud.com/mangesh-dongare-427116573
Creative Commons - Attribution 3.0 Unported - CC BY 3.0
Free Download / Stream: bit.ly/dreams-fireflies
Music promoted by Audio Library https: cs-tv.org/tv/video-UD0-KV3SoGI.html
Good For You by THBD soundcloud.com/thbdsultan Creative Commons - Attribution 3.0 Unported- CC BY 3.0 creativecommons.org/licenses/by/3.0/ Music promoted by Audio Library cs-tv.org/tv/video--K_YSjqKgvQ.html
Merry Bay by Ghostrifter Official
soundcloud.com/ghostrifter-official
Creative Commons - Attribution-ShareAlike 3.0 Unported - CC BY-SA 3.0
Free Download / Stream: bit.ly/merry-bay
Music promoted by Audio Library cs-tv.org/tv/video-6ZZpkyyaSaU.html

Komentáře

 • Jizda v levym pruhu a neschopnost pouzivat zip je pro cechy klasika. Pritom ta narocnist na pouziti mozku je relativne nizka.. No comment..

  • a zase, proč jen pro čechy? jel jste někdy v polsku? asi ne, co? tam vás vytroubí, když jedete v obci padesátkou... a v polsku používat zip? jste z měsíce....?

  • @josef sezbrisko Princip zipu, to neuznávají zpravidla arogantní ignoranti. Ne, jejich nevědomost.;D;D;D

  • @OctaviaClub Beru. Zip je zip. Ale copak "ti z leva" nepředbíhají ? Předbíhají a už se mi párkrát stalo, že jsem na konci slavného zipu stál s blinkrem "jako vocas" a nemohl se zařadit, protože mě na oplátku nechtěli pustit. Asi by k tomu měla být i patřičná osvěta. Jinak dle mého názoru zip nic nezrychluje.

  • Je to tak... Sice bylo zavedeno už v roce 2000, ale i tak mají stále někteří řidiči pocit, že je "ti z leva" předbíhají... :(

 • ZIP je taková klasika co nikdo nezná,nejen u nás :D Když jsem se nedávno řadil,několik řidiču mě nechtělo pustit na konci,tak jsem to nevydržel a zatroubil... Jak jinak,hned z toho byl problém. Ale vtip byl v tom,že vystoupil spolujezdec a začal p*čovat a řikat uplný nesmysl typu ty tlustej z*rde,co si to dovoluješ. Když jsem se mu pokusil vysvětlit že je pí*a,co nezná ZIP,tak nastoupil a odjel XD

 • 3:38 - Podle mého by se řidič měl správně zařadit do levého pruhu. To že mu tam na poslední chvíli borec vjel je sice dost neslušný a nebezpečný, ale právě tomu předchází to, že by se řidič zařadil za něj a trval na odbočení z levého pruhu.

  • @OctaviaClub Ano, přesně tak a pokud nejede, tak se jedná o někoho nezkušeného (narušeného) a řidič z pohledu by měl být o to opatrnější a z bezpečnosti je určitě lepší se zařadit za něj, než ho podjíždět. To se pak může stát dost nepříjemná situace, jak tomu bylo. To že řidič v tmavě zeleném vozu není zkrátka dobrý řidič, ho neomlouvá z toho že tam dělal dosti ohrožující scénu, ale s takovými lidmi se může každý z nás setkat každý den i mnohokrát a pro naše dobro a méně srážek na silnici je lepší zachovat chladnou hlavu a "neposílat mu to zprava". Není to až tak velká věc, že bych řidiče z pohledu chtěl nějak očernit, jaký je pirát silnic. V podstatě to byla taková blbost, pokud ale máme hodnotit situaci, jak by se měla správně řešit dle rozumu, tak si myslím tohle.

  • Moc nevím jak to myslíš, prostě to tmavě zelené auto má jen v pravém pruhu pokud nepředjíždí...

 • 4:16 nejdřív mluvíš o levoproudařích jaká je to hrůza, a tenhle týpek zastaví v levém pruhu, pak se začne rozjíždět a jede v prostředním ale po pravýho pruhu nezajede a že by to tomu týpkovi řekl že mu třeba nějak poškodil auto, ne čili důvod zastavení celého levého pruhu nevidím. Sorry ale co to jako je. Vyjádři se mi k tomu zajímá mě to.

  • Ahoj a díky za komentář. Řidič se zachoval správně a je logické, že když se před tebou téměř stane nehoda a lítá štěrk na dálnici, že dáš blikačky a zpomalíš... Zachoval se správně👍

 • 5:01 Uherské Hradiště je

 • hrůza na českých silnicích? prvně se podívej do polska a potom moralizuj o nás... dej si stop cham a nebudeš chápat. prý jsme hrúza :)

  • To, že to někde může být ještě o řád horší není důvod proč to tu kritizovat a snažit se tu chování řidičů na silnicích zlepšit...

 • 5:38 - Tam nemá autobusák co dělat, auto na vedlejší dává přednost dle předpisů a to, že si jantar s kloubem neumí najet, je problém pouze jeho.

  • Taky na tom něco bude jak píšeš no...

 • tam u konce videa je dálnice směr na Chomutov a já jsem tam byl na té silnici

 • 5:38 tak to je velmi kruté hodnocení řidiče-ky která stojí správně v křižovatce,každopádně je hlavní chyba na straně profesionálního řidiče autobusu-tam kde se nevejdu se necpu,tak mohl probliknout,zůstat stát a nechat si udělat místo a né to tam ucpat a čekat až se to samo nějak vyřeší,jinak super video

  • Ano, názor řidiče osobního auta... . Profesionální řidič zřejmě neměl jinou možnost, než se tam takhle nacpat, protože kdyby to udělal podle Vás a čekal, až bude mít "udělané místo" mohl by tam taky stát týden. Jde o to, že jakmile odjede ten první, okamžitě by se na jeho místo nacpal další v pořadí a mohlo by se čekat dál, až se udělá místo...lépeřečeno, až to někoho napadne, že ten autobus tam prostě nezlomí jak rohlík. Tohle je běžná věc ve městech a na některých křižovatkách to ani jinak udělat nejde. Kdyby v tom červeném autě popojela o pár centimetrů bokem, už by to tam dostal. Jenže, ono to chce za tím volantem trochu i přemýšlet.

  • Joo, něco na tom bude jak píšeš, šlo mi spíše o to že když blbě to červené auto stálo a kloubák bude blbě couvat tak mohl prostě popojet doprava nebo couvnout...

 • 123 likes

 • Denně, se setkáváme na silnicích z hrůznými do očí bijících situacemi. Vozidlo je užitečná věc, které také někoho baví. Pak jsou tu jedinci, co si něco osobně kompenzují na druhých a chtějí si něco dokázat. Tak své, osobní pochroumané ego hojí, pomyslně jak se jim to hodí. Silniční pravidla, ne-. pravidla. POZOR!!! jedu já.;D;D;D

 • ten koment na cyklistu bol blby, holt, kombajn je vynimocna situacia, vodici si chvilku pockaju, to je normalne, a kto je netrpezlivy, ten ho moze bozat v rit. Co sa tyka lavopruharov, nepopisujete, ci je to na dialnici v meste, alebo mimo.

  • Souhlas, vlastně to takto vidím také... Jen jsem to namlouval na první dobrou a tak jsem to hold viděl... 👍

 • Teď je otázka jestli řidič peugota nejel maximální povolenou rychlosti

  • To ho opravňuje jet bezdůvodně v levým pruhu?

  • To se asi už nikdy nedozvíme :)

 • Jo a ještě bych se zastal toho s tím vozíkem. Na to, co se mu stalo, tak to zvládnul vyřešit rychle. Sám bych si nepřál, aby se to komukoliv stalo. Upadlé kolo není žádná legrace a on to v pohodě vyřešil i za přispění a pozornosti všech okolo.

 • Dobrá videa, dobré komentáře. Snad jediné koho bych se zastal je to červené auto a kloubák. Myslím, že některé ženy, ale i řada mužů neumí řešit složitější situaci. Nevím, jak to video bylo chvíli předtím, ale i řidič kloubáku možná mohl více předvídat a odbočit až poté, kdy by tam nikoho nezablokoval. Jinak fakt dobře komentované. Toho exota z konce jsem už viděl, to je psychopat, který si nesmí svoje ego léčit mimo ústav, zvlášť ne pak na silnici !!!

 • Taková běžná klasika a je fajn, že někdo vytáhne to nejzajímavějí z české dashcam scény. Komentáře velice trefné a nezaujaté. Líbí se mi to

  • @Truck Daškam Ok, super :D

  • @OctaviaClub Vůbec ne, klidně použij. Pokud můj záběr nepoužiješ proti mě, zcela v pořádku :-D

  • Díky moc, Tvoje videa jsou super, dal jsem odběr... Vadilo by ti kdybych do nějaké další kompilace použil něco málo i od Tebe? (s odkazem na tvůj kanál v popipsku...)

 • Tam je špatně premisa "Každý má právo řídit." NEMÁ!!! Řidičák by měl být první 2 roky na zkoušku a každých 5 let znovu na kurz a přezkoušení. A kdo se za volantem chová jako prase a psychopat, má přijít o ŘP na doživotí. Doufám, že udělají to co v Německu, a sice že každý absolvent autoškoly musí ještě do půl roku povinně absolvovat kurz bezpečné jízdy.

 • První video.... nevíme co bylo před tím, ale každopádně řidič superbu by měl jít k psychiatrovi na vyšetření, motorkáři, kteří předjížděli by měli jít odevzdat řidičáky. Přes plnou a ještě přes přechod. K autobusu.....nezdá se, že by řidič autobus ohrozil. Pouze ho omezil a při druhém přejetí do pruhu nejdou vidět ani brzdy autobusu. No a Rudmark samozřejmě potřebuje videa, takže je třeba přidat, prudce zabrzdit a troubit. Dal bych mu pokutu za neoprávněné použití zvukového výstražného znamení ve městě :-)

  • Se vším souhlasím :) Pěkný rozbor... Díky za něj...

 • Nepřijde ti trapný, používat moje videa a ani se nezeptat?

  • Omlouvám se, netušil sem že to bude vadit (ostatně je tam nahoře logo, tak Vám to může nalákat nové návštěvníky z našeho klubu). Videa se zajímavými událostmi ze silnic nám naposílali do mailu členové jako tipy a nebylo v našich silách to dohledávat. Kompilace už raději natáčet nebudeme, když to tak vadí... Ještě jednou, pardon. PS: Doplnil jsem tedy Váš kanál do popisku videa. Je nás v redakci 15 a každý sem na tento kanál máme přístup...

 • No "tyvole", 4:30 kdyby mi takhle ohobloval auta nejakym sterkem ci sutrama, tak bych ho hodne rychle dojel .. Uf, to mi zase hnulo zluci. Jinak suprove video, velmi rozumny komentar, bomba.

 • 1) 2:37 Naprostá ale naprostá zbytečnost od toho blbe*ka s kamerou v autě, čistě jen pro záběr do svého videa 2) Popravdě to že neumí využívat připojovák do konce mi vyhovuje, protože většinou je právě ten pruh prázdnej, prosvištim třeba 100 200 metrů, předjedu kus kolony a v klidu se řadim na konci a pro mě tim pádem v podstatě pohodka. :D 3) 4:55 Cyklista: Je potřeba vědět, že silnice je pro všechny. Nicméně nemůžu dělat že nevidim nebo nechci vidět a úplně chápu tu obecnou nas*anost vůči pumpičkářům, protože právě tihle jim dělají špatný jméno. 4) No a ten poslední je pro mě dost zajímavej případ. Já takhle občas na někoho vystoupim taky, když udělá evidentní prasárnu a jdu se ho zeptat, jestli si myslí, že je to normální - třeba když mi udělá zbytečně myšku a omezí mě. Ale to co se dělo potom - ten člověk ve Fabii se prostě vytáčel víc a víc a byl tak vytočenej a bezradnej a bezmocnej, že prostě přestal myslet - přestal myslet a domejšlet možný následky toho, co dělá. Si myslim já.

  • Teď byl zrovna rozhovor v DVTV na téma cyklisté versus řidiči a je to takové komplikované téma... tím, že na obou stranách jsou blbouni :( Jinak se vším souhlas :)

 • To máte tak špatnou sledovanost že je potřeba krást videa jiných tvůrců? Souhlas předpokládám není?

  • @Boleslavský dashcam Zbytečnost...uvádět zdroje videí, když se stejně každý druhý od natočených záběrů veřejně distancuje v popisku na kanálu. Pokud tam jsou vidět spzky a obličeje lidí, tak bych ani nikde nepsal, že to co na svém kanále mám, tak natáčím. Jakmile by se tam někdo poznal, sedře z tebe u soudu i kůži.

  • @OctaviaClub ideálně přímo do videa, ale alespoň něco

  • @Boleslavský dashcam Ok, dám youtube odkazy dolů pod video (kdybych nějaké zapomněl a někdo víte, dejte vědět a přidám). Jak říkám, velká část z nich mi byla poslána do mailu...

  • @OctaviaClub minimálně by bylo slušné uvést původní zdroj. Což není problém zjistit když to od někoho cíleně stahuji.

  • @Boleslavský dashcam Kdepak, já vám rozumím a máte pravdu. Ale chtěl jsem to udělat dnes a čekání na svolení od různých autorů (něco mám naposíláno jako tipy od členů klubu z webu, tak bych to musel nějak přes ně zjišťovat z jakého kanálu to je), navíc nevím kdo je původním majitelem některých záběrů protože si to přejímá více kanálů od sebe atd. tak bych čekal rok :(. Ale myslím si že se nic nestalo a nijak jim to neuškodí... Další kompilace nemám v plánu už natáčet...

 • 0:35 nějaký asi blázen..4:00 strašný ten vozík..5:07 když má takové auto, tak má i na pokutičky..to nejsou tvoje záběry..?? že jsou tam videa od daškamerů..

  • @OctaviaClub 😉👍

  • Kdepak, jsou z celého internetu... je to kompilace :) Tato videa si nemůže nikdo nárokovat neboť jde o záběry veřejného prostoru, kde ani ten teoreticky původní tvůrce nemá souhlas účastníků provozu... Každopádně na tom nevydělávám, tak je to jedno :) Ale díky za komentář! :)

 • Pekne komentáre a dobre video palec a odber máš 👍

 • Ten poslední je pěknéj pičus, ale takových vidíš na silnicích vic M

  • Tak ale, že by někdo smykoval na dálnici přes ručku aby zastavil jiný auto a zanadával mu to se zase jen tak nevidí... (naštěstí :D)