10 slov která vyslovuješ špatně

čas přidán 4. 09. 2018
"Vyslovuješ to špatně!" Tak přesně tuhle větu jsem slyšel já sám u těchto 10 anglických slov. Pokud se chcete přesvědčit, že vy ty stejné chyby neděláte, tak se nechte "otestovat" v tomto videu! :)
PS: Více o mně a o mých službách se dozvíte na brona.cz :)
PPS: Všechny mé online kurzy najdete zde:
brona.cz/online-kurzy/
PPPS: Určitě se koukněte na můj Facebook, kde se dozvíte o všech mých nových projektech i o zajímavostech ze světa angličtiny :)
facebook.com/brona.cz/
Broňův tip: Stáhněte si zdarma ebook obsahující 222 nejlepších internetových stránek, odkazů, aplikací, materiálů a tipů pro studium angličtiny - brona.cz/newsletter/

Komentáře

 • Bronislav je Brano?

 • já jsem uměla 5, na to že je mi 44 a učila jsem se rusky jsem spokojená

 • Nie wiem, nie znam się. Zarobiony jestem

 • Jsi skvělý chlap...

 • Já neměla problém s jachtou a bufetem, ale slovíčko IRON mě hodně překvapilo a myslím, že budu mít celkem problém jej správně vyslovovat. Díky za zajímavé video!!!

 • V tom černým tričku jsi mi strašně připomněl zakladatele společnosti Apple. Steave Jobs

 • tesime se na dnesni nove videoooooo

 • a já mislela že angličtina je lehká a ona není WOW

 • Libi se mi tvoje pozitivni energie :)

 • Díky za další super video. Já docela dlouho říkal blbě "focus", než mě opravil jeden rodilý mluvčí. Od té doby mě fascinuje, kolik čechů to říká blbě a strašně to tahá za uši (samozřejmě mi to předtím bylo úplně fuk) :)

 • Musím uznať, že akcent A+. Takáto výslovnosť a prízvuk by sa zišli na školách.

 • Kiežby všetci mohli mať učiteľa ako ste vy.

 • Tak tady jsem neskutečně překvapený :D

 • 2 EZ 8/10

 • Nauč mě anglicky pls 😢☹

 • On má hlas ako prekladač

 • IRON je foneticky s pismenem "n" nakonci? Jak v britské tak americké? Tak proč ho neříkáš ty? dekuji za vysvětlení martin

 • Ahoj Broňa , keď už sme u tej výslovnosti , pomohol by si mi prosím ako sa číta napríklad slovo "private"? Niektorý to čítajú "privejt" , niektorý "prajvejt" a niektorý "prajvit" " :/

 • Nepáči sa mi jak dáva tu ruku na ucho 😂

 • Super video jen to chce zlepšit zvuk a akustiku

 • tak strasne lezie na nervy to supr za kazdym slovom... .nevies ako to kto vyslovil tak naco natahovat cas.... Video mohlo byt o polovicu kradsie.... Asi by som sa zblaznila keby som ta mala za ucitela v skole....

 • Všechny špatně :DDD

 • To je cool tvorba dávám like 👍

 • Anglická výslovnost cizích slov se nedá považovat za "správnou". Správná výslovnost těch slov je taková jaká je v původním jazyce (viz müsli). Např v Americe se Mercedes vyslovuje retardovaně, ale to z toho nedělá, že to je správná výslovnost

 • Odmaturoval jsem z anglickéhojazyka na výbornou. A teď nechápu, jak je to možné.

 • Kdybych byla pilnější student, už bych uměla docela hodně. Jenže nejsem. Zdá se, že to bude muset být mým hobby, až budu v důchodu. :-)

 • Natočiš prosim jak se správně učit anglicky

 • Co když se učím americkou angličtinu

 • :O Vždy máte ten pocit že vše víte, ale i tak nás Broňa pěkně překvapí. Děkuji za opět velké zlepšení jazyka ;).

 • našel jsem tvuj kanal a je to užastne ja jse jmenuju samuel sobotka

 • na mě si nepřídeš ty psychopate

 • @Bron Chcel by som sa opýtať na rozhovor s Pixelorezom kde si/ste spomínali staré tykanie v Angličtine. Ako sa to píše alebo niečo k tomu viacej? Ďakujem

 • Díky,za varování před ztrapněním před učitelem ve škole.Broňo jsi nej

 • Zvuk na piču, kámo 😉

 • Výborně vysloveno. A teď ještě jednou: jak se tedy vyslovuje hummus? Je tam to /ju/ jako v Hugh Grantovi? :-)

 • Takového učitele by chtěl mít skoro každý

 • Název videa je hrozný, nelíbí se mi ten povyšující se tón

 • Ahoj Brono , tvá videa sleduju už poměrně dlouho a thumbs up -jsou awesome :-).Ve škole jsem sice na aj v nejlepší skupině a připravujeme se na FCE , ale výslovnost mi dělá trošku větší problémy .Zvlášť u slov , která uvádíš - některá jsem ani neznala :O. Nejvíc mne překvapil asi ten buffet , lol :-).I když jsem na naší škole jedna z nejlepších , mám se pořád co učit a to je myslím skvělá zpráva :-) . Takže Brona - keep up your good work , produce more videos about challenging pronunciation and more videos which are kinda fun would not be bad at all too - funny translations of Czech names - oh , I simly cannot say in words how great this video was!!! And please some more videos with English jokes :O.And about the German people and their sense of humour ;-).Oh , no that is a joke itself :-).And I have to admit that I have ancestors in Germany :-). All German people and their ancestors arent actually the same :-).I would say that I am guite funny person :-)and know tons of jokes , of course :-). So , I wont interrupt you anymore , have a nice day , carry on working and doing videos for us , but what is the most important thing ever - stay awesome and dream big!!!! Have such an excellent fun with your videos ! Your big fan Karolína Vlčková :-)

 • S tou jachtou si teda fakt nejsem jiatej

 • boring, try it whole in english

 • Ahoj Broňo , neměla jsem správně vůbec nic :( , tak doufám , že si na to vzpomenu ,až to budu potřebovat

 • Po shlédnutí tohoto videa mám pocit že si nezasloužím za 1 z angličtiny. Podle mě je výslovnost velmi důležitá a v hodinách se snažím mluvit správně, ale teď myslím, že mě paní učitelka přecenila 😅 a to letos maturuji..

 • Nechápu to iron. Tvrdíš, že se vyslovuje "ajr", ale fonetický přepis ukazuje na něco jako "ajen" s tichým e. Jinak super video, quay mě dostalo. :)

 • Ještě možná bicycle

 • JEDINEJ obsah českého youtube který má duši

 • tak třeba až na šoféra všechno špatně :DD

 • Jediného tučňáka jsem vyslovoval dobře :) A to díky tomu , že jsem fanoušek batmana :)

 • 5:43 jediny, co neni "moc prijemny", ses Ty, Ty jeden "nadsenej uciteli z Brna"... a kdyz se nekdo FAKT domluvit chce, domluvi se i posunkama na prstech u nohy... a urcite nebude resit, jestli Deep Parpl nebo Deep Prpl... ale jako samozřejmě chapu, kseft je kseft

 • hehe I pronounce all those aight, y’know tho, it’s about accents too! :)

 • Dost mě zarazila prezentovaná výslovnost Quay. Protože Američani, s nimiž dělám, to vyslovují jako Kvej. Není možné, že Kí se to vyslovuje v britské angličtině nebo někde jinde? Pochybuji, že by rodilí Američané to vyslovovali špatně.

 • Na Tom ty zkurvenej zmrde nezáleží. Po tobě bych hodil skleněnou láhev

 • Tohle video mi připomělo mou první učitelku Aj. Já si pamatuji, že ve třetí třídě když jsme měli poprvé angličtinu tak nás učitelka učila výslovnost úplne špatně. Chair četla jako čír nebo třeba Czech četla jako čechk a since vyslovovala jako sájnc. Další školní rok už tam neučila.

 • Ta akustika je strašná nedá se to vůbec poslouchat .

 • Good job😃👍👏💜💚

 • Podle mě to zbytečně prodlužuješ

 • Perfektně! mezitím divák za monitorem: WTF? fakt jsem to řekl špatně?

 • Super video palec hore

 • Chtěl bych vás mít za učitele. :D

 • Opět skvělé video! Já jsem třeba teprve nedávno zjistila, jak se správně vyslovuje "choir" a byla jsem z toho úplně v šoku :D

 • vyzkoušel jsem je na google translate jediné co mi přišlo trochu rozdílné je Müsli, jinak díky za tipy, velkou část jsem vyslovoval špatně.

 • Respektuji snahu a celkově to co děláte, ale britská angličtina mi trhá uši, takže ne :D budu to říkat tak jak jsem naučený :D :D

 • hlavne se v iron manovi vzdy povedia ,,ajron,, a nie ,,ajr,,

 • Ruštině je lepší a užitečnější jazyk. Natáčej videa radši o něm

 • Velmi mile video, poucne. Sympatak.

 • Třeba Jablko- Né [epl] ale [ápl] 😎

  • +Simon Simon Neni, je to proste mezi a a e, tecka.

  • +Kaei M. Pevna No cca. Je to [APL]

  • Ne, ve skutečnosti je to mezi "a" a "e" takže ani Ápl to není, ale nevadí. :D

 • Buffet stejně jako např. ballet ma koncové francouzské ET :) Proto ta "zvláštní" výslovnost

 • No... je rozdil mezi anglickou angličtinou a americkou no...

 • U jachty a bufetu jsem byl mimo. Jinak super videa:)

 • Děkuji za tipy. A mimochodem všechno nejlepší k svátku!!!

 • Like

 • 7/10 :D mám

 • 6 správně❤️Máš úžasná videa!

 • Tak toto ma prekvapilo cakal som ze v anglictine som lepsi :-\ ale dik za rady jedine co aom vedel bol sofer a country a country som vedel vdaka Sex Pistola v pesnicke Anarchy in the UK inak milujem tu pesnicku no a v pesnicke je v texte ,,I tought it was UK or just another country" vdaka british accentu som to vedel ak neratam to tak by som vedel iba sofera :-\

 • Angličtina má pravidlo, že kdo vytvoří slovo, může si vymyslet i výslovnost.

 • Skvělé video, díky. :-)

 • Přijdete mi velmi sympatický :)

 • Kdyby všichni učitelé angličtiny byli jako vy, tak by děcka hodiny bavily :-) super poučné i zábavné :-)

 • Mega si vážím že odpovídáte na komentáře

 • Děkuji! Objevila jsem vaše videa až teď a jsem nadšená! Dokážu si přečíst knihu, se slovní zásobou nemám problém, ale výslovnost pokulhává! Takže moc děkuji. Děláte skvělou práci!!!

 • Nesouhlasím s některými výslovnostmi. Takový iron nebo další se dají přečíst úplně intuitivně a nebudou špatně, nelíbí se mi vůbec ta "přespisovnělá" angličtina, kterou vidím v britských slovnících. Hlavně Čechovi tyto slova často nejdou vůbec do pusy, proto mám daleko radši americkou angličtinu.

 • Ahoj Brono..Ziju uz 10 let v Liverpoolu a to je zlo :D moje anglictina je tak nakazena scouse accentem, ze uz se opravdu az stydim :D uz mluvim jejich reci automaticky a je hodne tezke se kontrolovat..snad se z toho jednou dostanu :)

 • Hello. Umě teda to mluvení zní, jak kdyby jsi mluvil ve vode. Nebo jsem jedinej? :D

 • A co fruit?

 • Mělo by tam být i 'vegetable'. Hodně lidí totiž říká 'wedžetebl'. Prosím, lidi, naučte se číst normálně 'V'. 'V' na začátku slova je prostě 'V' a ne 'W'. Zní to hrozně a někdy může to slovo mít i jiný význam.

 • to s tim uchem,trapne

 • OMG tak to jsem zase pochopila, že mluvím na cizince jak negramot :D Ale děkuji Broňo moc :)

 • No Iron i American vysloví - Ajron, nemůžeš říci, že to je naše chyba, protože Američané jsou jiní.

  • +The Kyle tak tak.

  • +Kaei M. Pevna Njn. Google překladač to ví asi nejlépe. A i google překladač to říká lépe. A správně. Brona jediný co dělá tak že lustruje stránky lidi, kteří píšou nějaké věci o angličtině, které taky nemusí být pravda

  • Přesně! Ale já mu říkal, několikrát u jiných slov.... ono je mu to asi jedno. Tvrdí že učí "obecnou angličtinu" (ani nevím co to vlastně je) ale nebre v úvahu, že různé angličtiny to vyslovují různě..... :( ale výslovnost má příšernou ať tak ani tak, není ani britská, spíše taková bričeská..... :D ale toto bys mu mohl říkat dokola, že když to je v US (aspoň to, když nebudem zacházet moc do důsledků) správně, tak nemůže říkat, že to je chyba. :D nebude to pobírat.

 • Kéž by jste učil na naší škole.

 • *Certifikát C1 a stále jsem měl čtyři chyby.. mjuzly wtf xd*

 • Muesli som vedel mjuzli čo je na tom divného

 • Almost flawless, damn that bloody canal. I like how the phonetic writing doesn't match your pronunciation.

 • vy ste asi najsympatickejší človek akého som kedy videla 😄

 • Nezáleží náhodou jestli to je americká nebo britská angličtina?

 • máš hlas ako nakashi 😂

 • Sdílím tvou šokovanost. 🤯😧 Edit: Deep Purple jsem věděl

 • natočíš prosim video kde budes vysvětlovat jak se dobře ucit z ceho protote mame na skole blbou uvitelku ktra to ani nevysvetli a hned piseme test. když tka dekuji nepomohlo by to jenom mne ale myslim ze i ostatním nebo když tak muj email: tomasrathuzky@seznam.cz

 • No jo. To je ta britská výslovnost. Říkám jí originální angličtina, ale za to je pro mě strašně přehnaná. Asi proto, že jsem více zvyklý na americkou angličtinu která má velmi často jinou výslovnost než ten "britský originál".

 • Konečně někdo normální na yt

 • Dík Broňo, pecka video!:)

 • Nachova je tmavě červená.