Apple Keynote na WWDC 2023 - komentovaný livestream

čas přidán 4. 06. 2023
Apple skoro po půl roce opět přichází se svými novinkami a při zahájení vývojářské konference WWDC 2023 bude mít tradiční keynote. Pokud se chcete dívat na originální stream Applu, můžete na: developer.apple.com/wwdc23/
My vám nabídneme živé vysílání při kterém budeme bezprostředně komentovat dění, uváděné novinky a přidáme kontext. Z právních důvodů nemůžeme vysílat obsah, který vysílá Apple, ale vynahradíme vám to naším subjektivním pohledem na názorem.
Jako vždy půjde o společný livestrem s redakcí @iPurecz. Tentokrát budu v Gruzii, takže to bude technicky náročné a já slibuji, že uděláme vše co půjde, aby to klaplo. Kromě jiného to znamená, že místo tradičního rozhovoru s @broz1k to dáme s Michalem Henychem (@ManagementCz), který bude se mnou v Gruzii.
Takže si připravte čoko ... víte co a na značky!
SOUTĚŽ:
V rámci livestreamu budete moct posílat drobné příspěvky na provoz mého YT kanálu. Na konci přenosu vylosuji jednoho dárce a získá originál Apple hrneček z Cupertina!
Chcete podpořit můj kanál a získat exkluzivní odměny? Připojte se na:
/ @alisczech
Další skvělá videa na www.alisczech.cz
Sledujte mě na sociálních sítích:
Facebook: alisczech
Twitter: alisczech
Instagram: alisczech
Ještě víc Apple informací?
www.ipure.cz
www.digit.cz
www.macforum.cz
www.appliste.cz
www.applenovinky.cz

Komentáře

  • Díky za video, máte teda výdrž 2.5 hodiny... Jenom taková drobnost k těm větším displejům laptopu - osobně tomu moc nerozumím. Laptop je pro mne přenosný a čím více je přenosný, tím lépe. Za mně totiž není zásadní rozdíl mezi reálnou využitelností plochy třeba 13" a 15", protože jakýkoliv displej laptopu je prostě příliš malý, aby se na něm dalo efektivně pracovat s více okny - na to je třeba vždy displej externí. Také proto chci co nejmenší laptop na "cestovní práci" a když potřebuju na něco sednout a dělat, tak to píchnu k externímu displeji, který má aspoň 4K rozlišení a 27". Aktuálně mám stále 13" Air M1, ale stále to není tak kompaktní a "samozřejmé pro nošení" (neobtěžující) jak bych chtěl. A tady, když už jsme přešli na ARM SoC s nízkým výdejem tepla, by oživení 12" Macbooku bylo naprosto logické a pro mne doslova požehnáním - na něm jsem miloval, že půdorys prakticky kopíroval full-size klávesnici a nic většího opravdu nepotřebuju, dokonalý minimalismus. Dnes by navíc mohli ve stejném form-factoru použít i displej s menšími rámečky a měli bychom ultimátní přenosné zařízení. Místo toho dostávám jen stále větší lopaty, ať už notebooky nebo mobilní zařízení a pokud bych chtěl být škarohlíd, tak ta 15" Air asi bude ohnutá už s výroby 😁

  • Libi se mi jak dokaze Honza odmakat praci za dva, tedy za velmi nevyrazneho Michala 😂

  • Ahojky