BOHATÝ TÁTA VS CHUDÝ TÁTA

čas přidán 8. 04. 2019
ODEBÍREJ TopTrendingCZ ZDE: cs-tv.org/ch/UCMxCOp8kWq5ywMTr9Ud7-yw
BOHATÝ TÁTA VS. CHUDÝ TÁTA
Ve spolupráci s CS-tv kanálem Trochu lepší, jsme si pro vás dnes připravili speciální video, kde si rozebereme klíčové informace z knihy Bohatý táta, chudý táta od Roberta Kiyosakiho. Kanál Trochu lepší se právě na tato témata zaměřuje. Najdete tam videa o finanční gramotnosti, osobním rozvoji a nebo právě souhrny zajímavých knih. Odkaz máte v dole v popisku videa a pokud by vás taková videa zajímala, budu moc rád, když jim tam dáte i odběr. A nyní už k dnešnímu videu.
KANÁL TROCHU LEPŠÍ: bit.ly/2DNtMW2
KUPUJ KNIHU BOHATÝ TÁTA CHUDÝ TÁTA (ENG) ZDE: amzn.to/2G4NhIB
TOP 10 knih, které byste měli přečíst
Moc přítomného okamžiku - bit.ly/2IuUrHI
Bohatý táta, chudý táta - bit.ly/2P6q23S
Jak získávat přátelé a působit na lidi - bit.ly/2v1tKSW
48 zákonů moci - bit.ly/2VKSD1i
Nikdy nedělej kompromis aneb Vyjednávej tak, jako by ti šlo o život - bit.ly/2GiWSeW
Člověk hledá smysl - bit.ly/2I3Zyza
Myšlení rychlé a pomalé- bit.ly/2URMkeT
Myšlením k bohatství - bit.ly/2UeKNLt
Překážka jako výzva - bit.ly/2X6xajm
Klíč k životu podle Zákona přitažlivosti - bit.ly/2UvVs9M
Překážka jako výzva - bit.ly/2uSUxAT
Klíč k životu podle Zákona přitažlivosti - bit.ly/2Gc6dp7
AUDIBLE APP - amzn.to/2UeKkxf
Další TOP videa:
DĚLEJTE TĚCHTO 5 VĚCÍ KAŽDÉ RÁNO A UVIDÍTE JAK VÁS TO... - cs-tv.org/tv/video-u12uiLImmxk.html
TOP 5 JAK ODHALIT LHÁŘE A POZNAT LEŽ - cs-tv.org/tv/video-TYbGoo-ze-Y.html
TOP 15 SVĚTOVÉ REKORDY, KTERÉ LZE POKOŘIT - cs-tv.org/tv/video-qAUpkkN7V-s.html
TOP 7 Divné věci, které najdete pouze v Indii - cs-tv.org/tv/video-F2OGwD6AHM8.html
Pokud se vám naše video líbilo, sdílejte ho s přáteli.
Sledujte TopTrendingCZ na:
Facebook: facebook.com/toptrendingcz
Instagram: instagram.com/toptrendingcz
Google+: plus.google.com/u/1/+TopTrendingCZ
Oficiální web: www.toptrending.cz
► Business: toptrendingcz@gmail.com
BOHATÝ TÁTA VS CHUDÝ TÁTA
“BOHATÝ TÁTA VS CHUDÝ TÁTA” Tvorba/Střih/Grafika - TopTrendingCZ

Komentáře

 • KANÁL TROCHU LEPŠÍ ZDE: bit.ly/2DNtMW2 KUPUJ KNIHU BOHATÝ TÁTA CHUDÝ TÁTA (ENG) ZDE: amzn.to/2G4NhIB

  • Skoro ničemu jí nerozumím 😬 ať si pořídí nový mikrofon a nebo ať sakra nemumlá

  • Promiň, ale je to jedno z nejhorších videí, které jsem kdy na yt viděl..

  • Tak tohle je dobrá zhovadilost, jak vydělat na svých nevzdělaných odběratelech. Ano je fakt, že člověk by měl investovat a né utrácet za nepotřebné věci, ale co má člověk dělat s minimální mzdou a není mu dopřáno se dál rozvíjet jen díky vám příživníkům, cikánům (romům) a zkurvenému systému, který brání nadaným. Nasrat už nic tady nezkouknu. Akorát jsem se nasral.

  • +prej- si dá se to koupit v češtině

 • 😂😂😂😂😂😂😂

 • 😂😂😂😂😂😂😂

 • By ma zaujímalo ako vy tvorca tohto videa definujete slovo bohatý :) sú ľudia, ktorí okrem peňazí v živote nemajú nič iné a aspoň mne príde, že až taký bohatý asi nebude aj keby mal milióny € :) ale keď si niekto myslí, že peniaze sú najdôležitejšie tak som zvedavý či aj pred smrťou ho budú zaujímať peniaze 😂

 • Ses fakt chytra chci byt jako ty

 • nerozumel som ani piču s toho vypliva ze je to kokotina ,,,,

 • ja ziju od vejplaty k vejplate, tak tak to vyjde, neco i investuju(do zlata a akcii) ale penize utracim defakto jen za najem, zradlo a kurvy. ja jsem spokojenej stim co mam a nemusim bejt bohac. pravidelne sukam kvanta zenskych, cvicim a rad sportuju, dal rad ctu a hraju PC hry. mam vse co potrebuju a tudiz je pro mne zbytecne bejt bohatej, popravde nevim ani za co bych ty prachy utracel. snad jen vic za kurvy( no aspon bych nemusel poslouchat hovna, co mi vykladaj milenky).

 • Týmto videom ste mi jedine povedali že sa nemusím učiť🤷‍♂️

 • Tak a přesně na tohle se klikat nemá.

 • Neutrácejte za pasiva ---> kupte si posranou knížku a plaťte za aplikaci... :'D LUL

 • Ten nahledak je PIČOVI*A

 • Proč je tady tolik skeptíků😀? Probuď te se a plňte si sny! Zatím vidím, že jste stále v systému, který nám dala škola. Každopádně školní systém je jeden velký bullshit! Tak si jeďte svoji cestu a uvidíte, jak budete šťastnější !😃

 • Gdzie ja trafiłem... ...za granicę mnie wyjebało xD

 • Lol, to jsem četl když mi bylo 13

 • Bohatí vynalézají peníze? Sorry ale video o ničem Přišlo mi to jak bohatí se smějí chudým!

 • Pěkné video, líbilo se mi, ALE čas 4:02 jak je tam ten graf u mobilního telefonu a paní ve videu říká, že cena telefonu klesá hned po tom, co jej odnášíme z prodejny, proč je tam nesmyslně kousek křivky grafu vyvýšený a vypadá to, jako by po odchodu z obchodu cena trošku narostla a až PAK začala klesat ? Dávám like a odběr, ale PROSÍM O VYSVĚTLENÍ děkuji

 • Když uvěříte temhle kecům, tak pak dopadnete takhle: cs-tv.org/tv/video-rRloFqCiZsQ.html

 • Problém je že většina Čechů jsou naprosto finančně negramotní blbci, kteří jsou typickým příkladem stupidního konzumenta. Stěžují si, jak nemají peníze, ale nedělají nic pro to, aby je měli. Místo nějakýho zhodnocování a investování budou radši jak opice flexit v Supreme hadrech, je jedno že doma žerou čínský polívky, hlavně že mají iPhona, já se z nuly vypracoval na příjem cca 200K měsíčně (pasivně, stačí mi za měsíc parkrát zvednout telefon) a na ulici bys to na mě nepoznal, protože vím že ty peníze mi vydělají další peníze, přebytek se samozřejmě může utratit. Ale typickej konzument ti pobere svejch 20K čistýho, nakoupí iPhone, Supreme hadry, nový air maxy a pak brečí jak s ním stát vyjebává, Češi jsou naprosto negramotný opice, který nemají ani základní přehled o zhodnocování peněz a netuší proč by to měli dělat, jim věci jako pasivní příjem nic neříkají, žijí od výplaty k výplatě a radši vymyslí 1000 způsobů proč to nejde, než aby udělali tu jednu věc, kterou to půjde. Je to smutný, ale je to tak. Každopádně na druhou stranu je fajn že to tak je, protože bez těhlech konzumentskejch opic by nebyl kapitalismus a bez kapitalismu bych se nemohl válet doma, brát 200 hadrů a psát tenhle komentář v době, kdy většina Čechů stojí někde u pásu.

  • +AE music Jop souhlas. Jako takhle, já žádný knížky nečetl když jsem začínal. Investuju jen tak for fun ale primárně dělám teďka do bytů. Tu knížku jsem nikdy nečetl, protože vím co a jak, ale určitě může někomu pomoct, ale spíš v tom aby otevřel oči než aby mu poskytla nějaký jednoznačný návod na to co a jak dělat, to se člověk naučí až pádama na držku a nějakou praxí. Každopádně držím palce, ať se zadaří. Názory lidí z města nebo z okolí že "ten určitě musel ojebávat lidi, nebo ten to nakrad neboten měl štěstí" jsou na tom to nejlepší, to z toho pak má člověk hnedka lepší pocit, ale samozřejmě furt dál pracuju a ten příjem se snažím zvedat, ale je to hezký pocit být relativně za vodou a vědět že i když budu vykazovat skoro nulovou aktivitu tak ty prachy prostě přitečou - ani nemluvím o tom že kdybych prodal majetek tak jsem vystaranej do konce života.

  • Amen, naprosto nejlepší koment tady. Ta knížka vlastně vystihuje všechny diváky tady. Všichni mají tvrzení, že ta kniha je blábol, že není možné být úspěšný, tím svoji mysl uzavírají. Ale nikdo se nezeptá co by měl dělat jinak. Nikdo neřekne: "Počkat, tohle jsem nějak nepochopil, můžete mi s tím někdo pomoci ?" Sice mám ještě čas, ale aktiva chci začít budovat už od 19 let, a doufám že tak okolo 30 budu mít několikanásobný průměrný příjem, ale pasivní. Budu si moci jezdit celej den na motorce a při tom mi moje aktiva budou vydělávat, zatímco závistí lidé si budou říkat: "Jaký to on měl štěstí. Ale ta jeho práce, to není pro obyčený lidi"

 • ke čtení mě nedostaneš!!!!!!!!!!!§

 • A takhle.... se dnes vydělávají peníze :D

 • Jasně, všichni necháme vydělávat své peníze, pak budeme všichni bohatí a nikdo nebude muset nic dělat. Jen nevím, co si za ty peníze pak budeme kupovat. ;)

  • +RDKRL Ano a teď si představ, že by všichni měli desetinásobek prům. platu za to, že mu vydělávají peníze. Kdo by pekl rohlíky? Kdo by ti smontoval auto? Kdo by ti postavil barák? Jakou hodnotu by pak ty peníze asi měly? Odkud by se všechny vzaly? Neříkám, že to nefunguje, jen říkám, že to nefunguje a nemůže fungovat pro všechny. To je celé. Kdyby to bylo tak jednoduché, tak by to mohl dělat každý. Řek bych že tak v průměru každý druhý, kdo zkusí nějak investovat, skončí při nejlepším někde na 0, v horším případě do toho spadne, jak do hazardu a nadělá si dluhy. Tys vydělal a někdo jiný zase prodělal.

  • Co z toho co si napsal nedává smysl? Taky jsem neutrácel za píčoviny a teď mám desetinásobek platu průměrnýho člověka. Jde to. I když chápu že je jednoduší napsat že je něco blbost a že to tak přece nemůže fungovat a radši si koupit iPhone na splátky.

 • co je tohle za píčovinu? takže si to ujasněme.. ta holka žila ve střední třídě.. nikdy se o nic nemusela starat.. vybrečela si novej iphone.. a pak šla sem po přečtení knížky kterou absolutně nepochopila a šla poučocat.. nice good job

 • Vy jste se tady v těch komentářích úplně posrali ne... Do smrti odsouzený běhat po krisich závodech...

 • Co je to za hlas?

 • To je blbost

 • a z čeho jsou asi placené služby jako policie, hasiči a zdravotnictví? kdyby tohle dělali všichni boháči, tak tady lidi umírají at už na nemoce nebo vlivem kriminality a nikdo s tím nic neudělá. mimochodem, to že daně byly vymyšleny kvůli bohatým je blbost, to zavedla až Marie Terezie že daně musí platit i šlechta, jinak to vždy odnesla ta ,,chudá a střední třída"

 • k čemu ty prachy budou když je investuju? budu mít peněz víc a co s nimi? zase investuju dokud nechcípnu a nevezmu si je s sebou do hrobu. Radši budu chudší, ale z toho co si za ty peníze koupím budu mít radost.

  • +RDKRL 200 000? žertuješ? průměrná mzda v čr je kolem 25 000 a s tim se investovat nedá a pokud bych se rozhodoval zda koupit i phone (mezi námi, ten bych si fakt nekoupil) nebo jeho akcie tak beru telefon, protože z nějakého papíru si nezavolám.

  • Co třeba že vyděláš 200 000 z toho 50 utratíš a 150 000 dál investuješ? Z těch 150 uděláš 300 a 50 utratíš a 250 investuješ. Takhle to dělám já a docela mi to funguje hele. A ze svýho Mustanga mám teda daleko větší radost než bych měl z trojkovýho golfa. :-D

 • To je strasny,kdyby ta knizks fungovala,tak jsou vsichni bohaty a sorry jako,ale zednik si vydela i 40k. Fakt sracka.

 • 1.knihu jsem četl 2.ano musím pochválit kniha je ve videu celkem dobře vysvětlena 3.kniha byla poplatná v době vydání 4.Chudoba je skoro geneticky daná.................... je opravdu velká blbost stačí se podívat na životopis ,,boháčů,, který vznikly v posledních 10 letech. 5 .Podle knihy ,pokud chceš být bohatý anebo už jseš bohatý musíš celé dny přemýšlet jak ti vydělá každá koruna.................. takové lidi lituji. 6.Porovnání že chudý si koupí iphone a bohatý jeho akcie je taky hodně přitažená za vlasy.......................... opravdu chudý si iphone nekoupí a střední třída v dnešní době nemá na kupování akcií dostatek peněz. Akcie firem jako Apple může kupovat pouze ten kdo už je ,,bohatý,, 7. Kolik peněz musí mít člověk aby byl bohatý? omlovám se za svoji češtinu ,jsem cizinec

 • Mě poser :Dddddd

 • Knihu jsem četl a nejen ji. Informace jsou cca správné, ale velmi těžko aplikovatelné především při kupní síle v ČR. Většina lidí totiž nemá kapitál k tomu, aby mohla smysluplně investovat natož o něj několikrát přijít. Investice na jistotu mají návratnost 10 a více let - kdo si to může dovolit? Samozřejmě od Německa výše to smysl dává, protože jim z výplaty zůstává slušný obnos. V česku, kde je výplata 3-5 krát nižší a ceny stejné nebo vyšší je to pochopitelně mnohem složitější. Kniha také zapomíná na cyklické krize, při kterých přicházejí o peníze i bohatí. Akcie prostě není to pravé, ale kniha byla napsána v době kdy to ještě fungovalo slušně. Dneska vás oškube sám makléř. :-/

 • Žiaľ od čias p. Kiyosakiho sa toho vo svete veľa zmenilo. Riadiť sa len týmito radami už dávno nestačí. Mnohí tak prišli o peniaze aj o pocit šťastia. Namotali ich finančné inštitúcie (zneužitím knižiek od p. Kiyosakiho), že sa budú mať lepšie.. OVB, AMWAY a pod.. žiaľ veľké ryby sa najedli a tie malé, ktoré ulovia na vidinu veľkého bohatstva už len pracujú na tých hore...

 • Za pet tisic fakt Gucci tricko nesezenes, mozna tak fake:D

 • Vy jste ale taky pěkně drzí..! Uvědomte si, že iPhone stojí kolem 18 000 , takže si to nemůže koupit asi chudý člověk?! A chudí jsou jako debilové?

  • Chudý člověk je ten co selhal v životě jak z hlediska vzdělání tak z hlediska osobního života, takže ano, jsou to "debilové".

 • Jenom reklama,nic víc.

 • Boha jeho :D to je tak ,,krásná" ukázka kapitalismu až to není možné :D ,,bohatí lidé nechávají tvrdě pracovat peníze pro ně" .. Jenže :D Kdyby tvrdě neodpracovali lidé svoje šichty ve fabrikách, tento tvrdý kapitalista s tvrdou měnou by žádnou tvrdou měnu neměl :D Peníze pro ně tvrdě nepracují, tito majstrové se prostě a jen přiživujou na hodnotách, které tvoří jiní .. Je potřeba se na to dívat z opačné stránky - Kapitalista vytvořil firmu, aby vydělal.. dělá to za účelem zisku a potřebuje k tomu lidi, kteří mu ty peníze budou vydělávat - tvořit hodnoty .. On je ochotný dát nějaké peníze (plat) za to co mu vydělá dělník .. Bez dělníků bude majitel firmy v prdeli, protože mu nikdo nebude generovat zisk .. Takže z toho plyne co ? Nenechat si kálet na hlavu, práce je všude habakuk. Kapitalista bez zaměstnanců a bez zákazníků fungovat nemůže.

  • +AE music Pozor .. já nenadávám na kapitalisty obecně .. Já jenom říkám jak se věci mají .. Nikde netvrdím, že nemám tu volbu zkusit rozjet vlastní živnost a později vlastní firmu .. Tu svobodu tady máme všichni .. Já jen říkám, že onen kapitalista potřebuje dělníky .. Problém je, že se valná většina kapitalistů chová k dělníkům jakoby je vůbec nepotřebovala :) a to je špatně .. Nemyslím si, že to je tak všude, jen v Česku je kapitalismus tak krutě pokřivený až to bolí .. :)

  • A právě lidi jako vy pracojí na ty kapitalisty, které tu pomouváte. Tady jde ale o něco jiného, ta kniha vám má ukázat, že není nemožné se tím kapitalistou stát, a že vše je vaše svobodná volba. Pokud je tvá volba zůstat dělníkem tak fajn, ale nemáš právo si na nic stěžovat, protože sis to zvolil sám.

 • Zpočátku neexistovali žádné daně. Vláda je zavedla aby potrestala bohaté a dala chudým. Ano prosím. A jaká vláda to zavedla ? Zajímalo by mě jaký stát dokázal fungovat bez daní. Celé tohle video je jeden špatný vtip. Opožděný apríl ? Přestaňte lidem plést hlavu a svět bude hned o něco lepší

 • No nevím, ale když si čtu ty komentáře... Myslel jsem si, že takováto videa sleduji lidé, kteří mají něco v hlavě a ne že tady píše, jo je to dobrý, super reklama. Jako vážně? Lidi co tohle píšou za posledních pár let beztak nic nečetli, komentáře jo já si radši koupím iPhone... Jen ovce v téhle společnosti co bude ve stáří cucat pivo a pokecávat v hospodách při hraní hry prší... Nevím no, také z toho mám smíšené pocity, ale proč ne? Proč tomu nedat šanci a přečíst si nějakou takovou tu knihu. Já teď čtu knihu čtyřhodinový pracovní týden neboli taky motivační knihu a myslím si, že mě dost naučila. Reklama a pomoc od ostatních někdo nerozeznává, aspoň bude prostor pro nás co se nad životem zamyslíme do hloubky a aspoň něco zkusíme 🤭

 • Toto bolo na zamyslenie, a vo všetkom mala pravdu, dakujem som o niečo mudrejšia

 • Dávám dislike

 • Heski kresliš

 • :-))))Jednou vydám knihu o tom,jak si vyndavám holuby z nosu,postup a jídelníček.A stanu se miliardářem.

 • :DDDDDD Zajímavé jak jsem se tyhle vaše věci dočetl i v knížce od Dubaje

 • tak tohle uz je brutal . ze si to nekdo vubec dovoly. at uz obsah toho videa nebo nebo to ze je to v podstate natazena reklama. by me zajimalo kde se to hlasi, jeste s tim nemam skusenosti ale ja na to prijdu kazda reklama ma byt ohlasena, toleruji hodne ale tohle ne...................

  • +Nicolas Richter klasika kdyz dojdou napady na urazky ,,,,,,,,

  • Pro tebe bych nejdriv doporucil doucovani pro ČJ a pak vydelavat penize, ale na to ses asi stejne blbej kdyz napises DOVOLY

 • Robert Kiyosaki je postava, kterou vytahuje akorát Multilevel, protože je propaguje. Peníze vydělal hlavně přes prodej tyhle knížky skrz Amway semináře. V USA už ho nebere skoro nikdo vážně. Koukněte se na jeho kauzy a kritiku např. na anglický Wiki. Tohle video je úplně mimo “Aktivy, Pasivy” to je co?

 • Tpč

 • Proboha to je sracka. Klasicka self-help via positiva prirucka na stesti, uspech a bohatsvi, kdyby se lidi radeji venovali necemu produktivnimu.

 • Ty máš úplně divný hlas😵😵

 • Tak video plné takových nehorázných nesmyslů jsem už dlouho neviděl. 1. Absolutní nepochopení pojmů aktiva a pasiva. Aktiva jsou majetek a pasiva zdroje financování (Základní kapitál, zisky z předešlých let, půjčky). 2. Myšlenka, že "prachy dělaj prachy" je sice správná, ale pro "bohaté" nepracují peníze ale "chudí," kteří vytváří hodnoty, z nichž bohatí ukrajují zisk. 3. Myšlenka, že bychom neměli kupovat produkty Applu, ale jeho akcie, ukazuje na absolutní nepochopení tržních mechanizmů. Kdyby to tak udělali všichni, tak Apple nebude mít zisk, tudíž nebude vyplácet dividendy, a tudíž budou lidé držet bezcenné cenné papíry, se kterými si budou moci leda tak vytřít řiť. No a našlo by se tam toho ještě mnohem mnohem víc.

 • mě je 14 xD

 • Super video až na ty detaily s diakritikou, ale na to sere Falco. A díky za doporučení knih.

 • To je motivační video pro finanční poradce a makléře ne? Úplná píčovina kam by to spělo když by každej kupoval akcie a stavěl mrakodrapy? Boha jeho...

  • +Jan Kolbaba Jo? Z kterejch? Minulej rok jsem měl příjem cca 3mil - "náklady" a víš kolik jsem odvedl státu na daních? 8000Kč.

  • Ja delam strojvedouciho a beru 48 a u armady dalsich 10 a to vse z tvejch dani 😂😂😂😂😂🖕

  • To právě nemůže, my clo investujem potřebujem Vás mravence ve fabrikách abyste na nás vydělávali. :))) Pak pár blbců co si koupí tuhle knížku a je to vyřešený.

 • Bohatí vynalezají peníze. To je hezké. Pokud to, že bohatí nebudou platit daně bude pravda, tak celý tento svět dopadne nosem přímo do sraček. Daně byly vždycky. A když daně nebyly nebo byly moc malé, tak na bohaté nezbyl nikdo, kdo by na ně pracoval. A vydělával peníze, které bohatí vymysleli.

  • Bohatí ve finále daně platit nemusí, o to se postarají mravenci v pracující třídě.

 • Kde se ty mraky peněz, které někteří vydělávají berou, je vysvětleno kde? Možná jsem na pochopení něčeho tak jednoduchého moc blbý, ale snad mi to někdo vysvětlí. Děkuju

 • Takže jste okopírovali video, super -_- + "trochu lepší" zní jako "The Better Man".... I jméno kopíruje, vzpamatujte se!

 • jedno z nejzajímavějších videí za poslední dobu

 • jako nejvíc mne pobavilo jako Aktivum drahý kov ... zlato je třeba jedna z nejhorších investic co nevydělá nic, pouze v lepším případě podrží svojí cenu .... a to že člověk střední třídy co si vystuduje vejšku a stane se zaměstnancem aby na vyšší pozici získal zkušenosti a pak se mohl rozhodnou jestli bude podnikat nebo dál dělat na dobře placené pozici .... prostě tohle je o tom zaujmout chudé a na tom vydělat - neříkám že vše uvedené je špatně ale prostě je to takový ten západní způsob agitky aby si někdo vydělal prachy :+d

 • Jojo, to říká v zemi, kde žil, tam, kde jsou lidé hůř sociálně vyspělý. Tady v Evropě nebo jindy je to jiný.

 • Kravina :-D ten chudy aby se tedy stal bohatym musi koupit dum za 2 000 000 aby ho mohl pronajimat nebo auto za 1 000 000 protoze si od nej naky srot nebude pronajimat akcie si muze jit rovnou vsadit sportku

 • Lol já ještě nemam základku a už si vydělávam tim že crackuju a to můj táta má normální plat

  • Cože? :D :D :D

 • Tohleto je jenom blbá reklama sorry jako.

 • Mohu se jen zeptat co jste dokázali vy, a kolik měsíčně čistého vyděláte? (Autoři). Děkuji.

 • drahe kovy negeneruji pasivni prijem a tim padem se nemuzou radit mezi aktiva. celkove na me to video pusobi dojmem, ze jste tu knizku necetli. kazdy, kdo ma aspon trochu rozumu v hlave vsechny tyhle veci vi... a btw ve videu, ktere je primarne zamerene na mlade lidi bych zrovna moc nerikal, ze skola je k nicemu a uci se tam jen zbytecnosti... neni to totiz pravda.

 • 7:08 tomu se říká daňový podvod

 • Takže bohatí nepracují, ale Ty si cestou do práce pouštíš apku? Jak tu někdo napsal, deset minut reklamy...

 • Velmi přínosné video

 • Bez nějakého úmyslu být toxický, jen chci vyjádřit názor. 2:40 kdyby se o to za dívka skutečně zajímala, tak přece nebude čekat, až jí tu knihu někdo doporučí, ale bude hledat a časem na ni narazí. Je to hlavně o zájmu a zvědavosti. To dříve nebo později člověka dovede k těmto věcem, jako je například tato kniha.

 • Zpracování je stejně hrozné, jako styl mluvení slečny ve videu...

 • Co to je za sračku? Jako dobrá reklama na kokotiny na to jak někoho ojebat. Investování peněz znamená vědět co hýbe trhem, jaký mají zákazníci zájem o produkty té firmy do které vy chcete investovat, co má ta firma v plánu. V případě forexu jde o to sledovat trh celkové ekonomiky země, katastrofy, jakékoliv akce a to jaký mají dopad na tu zemi do které vy budete vlastně investovat. Nic proti kanálu Trochu lepší jako video je super ale obsah je totální kokotina, jinak musím pochválit za grafické zpracování ale ten hlas bych trochu zlepšil jelikož to je totální uspávač hadů.

 • teoreticky jde všechno ale v praxi je to adrenalin .staryvtip když mám tisicovku je to kapitál no a když ji někomu pujčím a chci ji zpátky třeba s úrokem je to práce nebopujčováni aut to není aktivum ale práce a nervy hlavně v ČR.

 • Jo ono se dobŕe radí když skoro za kaźdým rohem čekají nejmíň 2 podvodníci co chcou každého odrbat a pomoct vám od peněz.

  • No právě jen takhle se dá zbohatnout musíš ojebávat a nebo mít to štěstí

 • pěkně zpracovaný ale o ničem .... my vytváříme peníze ? co když se 75% slévarníků,automechaniků,lékařů apod. vykašle na vzdělaní a půjdou dělat svou firmu ? ha co ted ? je na tento nesmysl taky kniha ?

  • +RDKRL a co když se to stane ? vždy je tu ta možnost , budeš chytrý i nadále?

  • To se nikdy nestane, ty slevárníci na to nemají odvahu, mozkové buňky ani odhodlání. Proto ten systém takhle dobře funguje, procento populace bohatne, protože mají určité kvality a zbytek na ně vydělává protože prostě prohráli genetickou loterii.

 • Aj ja bych tel tak pekne kreslit

 • thecollegeinvestor.com/4726/ultimate-hypocrite-robert-kiyosaki-companys-bankruptcy/ - gg, rady od zkrachovalce :)

 • Naprosto bezpředmětné a nesmyslné video, které má jediný účel: Prodat knihu. Tvrdit, že jedna kniha dá člověku víc, než univerzita je naprostý nesmysl a je smutné, kam až jsou lidé za účelem zisku ochotni zajít :)

 • totalni kravina..

 • tomu vůbec nerozumím jako ,, chudý vs bohatý" co má dělet s nějakýma radama!

 • Nepříjde mi, že by chudý táta měl horší život.

 • Každý by po sobě sežral vlastní Hovno!

 • na to abych zbohatnul nepotřebuji kupovat knihu ...

 • Chudy je kazdy, kdo chce spis mít nez být... to jediny hmotny co za Zivot doopravdy mate je Vase telo a nejhodnotnejsi je duse, jejiz stav ukazuje vase telo.... ;) NE! Toto neni zadna fanaticka, nabozenska myslenka, to je jen to, co nechce Exaktni veda(materialni) potvrdit.....kaslete na massmedialni trendy a budte samy sebou :)

  • asi tak stejnak ten chudý i bohatý zemřou a bude jim jedno jestli budou v rakvi za půl melounu, nebo je zakopou po tůji.

 • Dobrý,dobrý.Tak já dám v práci ve 21 letech po 2 letech práce výpoveď a svojí minimální mzdu vezmu a někam ji investuju.Pak budu papat chleba co mi doma zbyl a až moje investice nic nepřinese,tak já budu rád,že jsem se aspoň něco naučil a i tak jsem napřed a nežene mne strach z toho,že nezaplatím účty.Nebo že mne nežene touha si koupit konečně nový chleba.Pak dám vědět jak jsem dopadl.

 • To je demagokravina.

 • Miluju tyhle nadšence, zajímá mě, kolik peněz sis zatím vydělala svou pílí

 • Aha, takže bohatí neplatí daně? Od kdy?

  • Od vždycky, hlavním zdrojem daní jsou pro stát mravenci (zaměstnanci), každej šikovnej živnostník nebo firma si na daních uleje takový peníze že se ti o tom ani nezdálo. Já mám příjem okolo 3mil ročně a kolik myslíš že platím na daních? :D Za minulej rok 8 000 Kč, jen aby se neřeklo. :-D

 • zkurvena sracka

 • A problematika propasti mezi těmito 'podnikateli' a nižšími třídami je kde? ... Snad v té knize a je tam i zmíněn mechanizmus trhu a peněz v oběhu + 'moc se mi líbil' popis ochcávání daní, fakt pecka :D

 • Keby som tak vedel co mam teda robit vy inteligenti

  • v první řadě doporučuji zapnout mozek a začít přemýšlet pak už to půjde snadněji :)

 • Si ju isto sukal 😂

 • 10:02 to už děláš jen ty fizzy prot mám *addblock*

 • Já nepotrebuju být extra bohatá já chci být stastna !❤️

 • Tady vysvětlujete aby jsme všichni byly bohatí ale kdo tým bohatým bude pracovat?? Jak může vbc obyčejný člověk "zbohatnout" když 3% liďí (bohatých a vlivných) vlastní všechno "bohatství" světa ...

 • To je zase snůžka keců...mimochodem tu knihu náhodou mám a je to přesně taková blbost jak ji vykresluje paní ve videu. Nebuďte imbecilní lidi. Studujte a když dostanete chuť a nápad tak založte startup nebo s.r.o a zkuste to. Nepotřebujete žádné jeblé knihy, jenom píly, nápad a investory.

 • Kniha úspěchu neexistuje a nikdy existovat nebude. Ukáže Vám pouze střípek toho, co dnes můžeme sami udělat pro nás lepší život. Jedná se o individuální přístup a každý jsme jiný. 😉

 • Vypíčený reklamy !!!! Tohle nemáš zapotřebí

 • když si chudý určitě máš na koupi auta, které pronajmeš, firemních akcií a na koupi toho ostatního co vynáší. Prostě prachy dělají prachy.

  • A výmluvy dělají výmluvy. :-D Proč je tolik self-made milionářů, když je to teda tak nemožný a jen pro ty lidi co už prachy maj? Ano, ve fabrice nezbohatneš.

 • náhodně zhlédnuté video. Chybí mi pasáž o tom, kdy si má člověk vydělané peníze užít...a ne, v těch knihách to hledat nebudu :)

 • Blbost!

 • Budu ta tupá ovce a řeknu..... co to kurva bylo?? člověk dneska může mít peněz dostatek a nemusí kvůli tomu investovat.... Tahle reklama na investice do něčeho co stejně za pár let vystřídá "lepší produkt" je fakt k ničemu... Netvrdím že člověk koupí ekcii nebude mít peníze atd... ano.... on sice mít peníze bude... ale na napíře... potom co třeba i jedinej akcionář (nějaký větší vlastnící řeknu třeba 30% společnosti) udělá chybu všechny akacie každýho akcionáře třeba i toho co bude vlastnit jen půl setiny procenta firmy půjdou dolů a tahle půl setina bude v tu chvíly uplně bezcená... a jaký je z toho teda to poučení ?? Ser na akcie protože to není vždycky dobrá investice... Zatím co třeba Já člověk střední třídy vlastní 2x škodu 120L (veterán) 3x škodu 1000 (veterán) a dvě BMW E20 (veterán) a těhle 6 aut jsou akcie který mají větší hodnotu než třeba ty u kterých nevím jak poroste cena... Sem ten tip člověka kterého slečna nebo paní ve videu značně odsuzuje a přitom sem vlastně stejnej milionář jako ti akcionáři jen mi nepoletují akcie ve virtuálním světě ale stojí mi v garáži.... Jakou mám teda výhodu oproti akcionářům co investují do akcii? mě ty peníze stojí REALNĚ V GARÁŽÍ Takže já když půjdu a všechny auta prodám nebudu mít problém dostat hotovost za každý kus... zatím co kdybych byl akcionář firmy... a řeknu budu toho vlastnit 25% a řeknu že chci veškeré akcie vyplatit firma mě bude muset dát velkou část svého zyzku což by jí mohlo i položit takže to že mě firma peníze vyplatí je prakticky nemožné... jediné dva způsoby které mě napadají jak peníze v tomto ohledu získat je buď domluvení se z dalšíma investorama které moje akcie odkoupí po prípadě pak domluva s firmou na tom že bych pobíral určitou rentu... ale to už je zase o tom že nedostanu všechny peníze najednou... tohle téma ohledně peněž je fakt na dlouhý povídání a tohle oblbování lidí tím ať investují atd je už fakt malichernost...

 • test