Debati, Shehi: Keta mburren se marrin borxh. As Berisha se mund dot Ramen, opozita te dale pertej PD

čas přidán 26. 10. 2021
ABC LIVE nga Juli Xhokaxhi. Ngjarjet kryesore në filtrin e diskutimeve dhe gjykimin e ekspertëve. Lidhje të drejtëpërdrejta në kohë reale dhe intervista me personazhet më të njohur. Cdo ditë në orën 11.00 në ABC.chr10}
Për informacionet më të fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: facebook.com/abcnews.al/

Instagram: instagram.com/abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: cs-tv.org/username-abcalbanian

Komentáře

 • Zoti dash je zotnia I shqiperise na duhen me shume si ti qe te bejme prokopi

 • Mjer populli vjellin hajdutët e pago populli e fle gjum

 • po saliu sa borxhe ka marre o pijanec?

  • Dashi nuk e mohoi se edhe Saliu ka marre borxhe por kritikon menyren e harxhimit te borxhit qe me i shumti vidhet nga Rilindja

 • Dashamir Shehi ma i miri ne politike

 • Jo kåuza,por çështje...

 • Me karagjozin qe kemi do te thote qe gjysma e shqiptarve jane injorant si drogaxhi i rilindjes

 • Dashi është hero i Kombit Shqiptar

 • Si mund te kete turp hajduti mafioz qe grabit shqiptaret e pergjumur?!!!

 • Po dash në 2005 mundi dhe Nanon dhe Ramën bashkë dhe pa ty.për ekonomin je ekspertë i shkëlqyer.

 • Dash,eshte cdo gje ok por Legen ska perse thote se ska gje personale.as njeri as tjetri .kujdesni fjalorin se je i shembujt e pjeses tjeter qe degjon.

  • Legen i tha, duhej ti kishte thënë hajdut.

 • Ne Shqiperi kane mbetur vetem te mbaruar , kush eshte i zoti do iki qe ketu Nga keta qe jane , te ngelen pa buke , prape partine do mbajne

 • Dashi asht i drejt por nuk e ndigjon njeri.

  • i "drejt" po gojen e ka "me te drejt"?

 • Shqiperia drejtohet, nga INJORANTET PSIKOPAT HAJDUT

 • Te zgjedhin naj gjo naj dreq o shejton ca tthem un tashi..🤣🤣👍

 • jo mos e ze hic qe e ka mar keq por me topa letrash ne banka ! jo qe jan te mir keto ! por e rrokulliset ju dhe i dhan shtysen keto .

 • dua shume qe kur te vij ne shqiperi te njoh nje rilindas krenar dhe ti nxjer syte nga vendi...do shohe me teper ju siguroj une sepse erressira e rilindjes eshte me e thelle se ajo e mungeses se drites te shikimit qe Zoti njeriut i dha...

 • i plasi trapi rames pse helmohen njerezit nga uji ..hahahah edi rama helmin hedh, uji do i beje pershtypje?? popull kurve ne mbare boten eshte Shqiptaria.....

 • O dash e ke nje teke te paguar