Demonstrace na obranu ČT - pravda a lež

čas přidán 17. 11. 2020
Dnes mimořádně k demonstraci na obranu České televize, která proběhla na Kavčích horách dne 17. listopadu 2020.
👉🏼 Připojte se ke členství s výhodami:
cs-tv.org/username-xaverlivejoin
ℹ Dále vás také zvu ke sledování:
instagram.com/lubosxaver
facebook.com/xaver.cz
www.mannershop.cz
www.xaver.cz
www.xtv.cz
#xaverlive #xaver #RadaCT
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 4.0 Mezinárodní License. creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/4.0/

Komentáře

 • Jo,Česká televize umí některé věci skvěle,např. umí skvěle žertovat na téma Zeman-Babiš-Okamura

 • masarykova univerzita

 • No už kdysi určiti lidé stavkovali v ČT a mysleli si že jim patři a dnes je to to same akorat k těm zaměstnancům ČT přibyli sluničkáři a někteři herci

 • Drž se chlape.

 • hodina sraček a blábolení.

 • Xavere, jste borec a máte můj obdiv.

  • 17.listopad znamená, že všichni zloději z devadesátek mají svátek. :)) Pravda a láska sice nezvítězila, pouze dobře vynášela.

 • Je vám dvaapadesát. Vážíte 175 kilo. Muži vás nechtějí, lásku si kupujete. Z „pingla“ jste „celebritou“, z „celebrity“ lobbistou. Z lobbisty radním ČT. Maturitu vám dali v 45 na soukromé škole. V 48 jste opsal cizí bakalářku. Sloužil jste Paroubkovi. Jandákovi. Rathovi. Urbanovi. Kocourkovi. Romanovi. Partě kolem Rittiga. Johnovi. Bártovi. Tvrdíkovi. Dnes sloužíte Okamurovi a „mladému“ Klausovi; jste milcem Babiše a Zemana. V rádiu jste “nekompromisní“: ptáte se na koprovku. A jejich monology vydáváte za „rozhovory“. Jste snaživec a plníte závazky: škodíte ČT. Za peníze špiníte její novináře. Přitom žárlíte na jejich úspěch. A na popularitu Fridrichové, Wollnera, Moravce, Železného. V ČT vám totiž před léty zrušili pořad. Byl nudný. Útočíte zásadně z bezpečí, za dveřmi bytu nebo auta. Nikdy přímo. Šlapete s režimem, za život v luxusu. Špinavé peníze vám nesmrdí, jste jejich pradlena. Perete dočista: skrz hazard za mořem. Přesto dál provokujete: jezdíte na srazy nácků. Fotíte se s Vandasem, děláte rozhovory s Hamplem. A zítra klidně otočíte. Porazí-li Babiše, pak k Pirátům, ke STANu, k ODS, nebo k lidovcům. Podle směru větru. Jako vždycky.

  • Pane Gabery, pravdivost tolika hnoje nejste schopen obhájit, aniž by jste sám v tom hnoji nebyl až po krk.

  • Nebyl nudný,byla to nejlepší talk show v historii ČT

  • Je zajímavé, že mám na novináře ČT stejný názor jako on a mnoho lidí, a nikdo mi nezaplatil ještě ani korunu. Tím to asi nebude.

  • Ludovíte Kolik ti je, jaký máš vzdělání, kolik vážíš, jak často se meješ? Komu jsi sloužil? Koho jsi volil? Pro koho pracuješ? Koho šukáš? A víš co? U Xavera by odpověď na tyhle otázky zajímalo hodně lidí. Z různých důvodů, ale zajímalo. A koho to zajímá u Tebe? Nikoho.

  • @Ludovit Garbery Proč sem pořád dokola dáváte tu pitomost, která vůbec nesouvisí s tématem? Blitky nějakého Staňka. Pusťte si Kubáska, a máte to v opačném gardu, přičemž to nedělá zdaleka v tak debilním stylu.

 • Super. Fandím Vám. 736110317

 • CO TO JE PROSÍM VÁS ZA BORDEL ,KTERÝ OBČANÉ MUSÍ PLATIT ????????!!!!!!!!!!

  • www.mall.tv/udalosti-ludka-stanka/andrejova-prace-s-penezi-uspesne-sbira-dalsi-best-in-medaile

  • Ty vlaky tam mne baví:)

 • Dobrý večer . Předem se omlouvám ,ale taková malá otázečka,zajímalo by mne proč do teď platíme za informace,které jsou zkreslené ,anebo nepravdivé aaaá nebo VÚBEC ŽÁDNÉ !!! ČESKÁ TELEVIZE JE TOTALITNÍ TELEVIZE !!! Česká televize neplní svojí úlohu ! INFORMOVAT VEŘEJNOST O AKTUÁLNÍM DĚNÍ !!!!! Pokud to neplní ,porušují pravidla a my jako občané nemáme povinost za takové VYBLITINY ,které nám česká televize překládá platit . ČT 24 funguje jako kafemlejnek ,kde se od rána do noci melou pořád ty samé věci - rádoby zprávy dokola.Pokud si lidé platí za veřejnoprávní televizi ,měli by dostávat pravdivé objektivní a ničím nezaujatelné informace,, skutečné informace “, jak domácí ,tak ze světa!!! ČESKÁ TELEVIZE JE OSTUDA NAŠEHO NÁRODA A MĚLA BY IHNED UKONČIT ,JAK VYSÍLÁNÍ ,TAK VYMÁHAT PENÍZE ZA SLUŽBY,KTERÉ VÚBEC NESPLŇUJE A NEVYKONÁVÁ PRO VEŘEJNOST A DIVÁKY. TÍM PORUŠUJE SMLOUVU A MY LIDÉ ODMÍTAMÉ PLATIT ZA TAKOVÉ INFORMACE,KTERÝMI NÁM ČESKÁ TELEVIZE CHCE VYMÝVAT NAŠE MOZKY !!!!

 • Thanks for posting this video....

 • Televize by mela byt Ctvrtou Moci statu. Byl bych moc vdecen kdyby tou i byla. Bohuzel uz dlouho se stava prodlouzenou rukou Vlady. Nikdo krome alternativnich medii neumi a nebo nechce postavit jedinou kritickou otazku. Dival jsem se na paar Dokumentu o Propagande a byl jsem velice mile prekvypen ze mi daly za Pravdu. Dekuji!

  • fajn komenet tps://www.mall.tv/udalosti-ludka-stanka/andrejova-prace-s-penezi-uspesne-sbira-dalsi-best-in-medaile

  • @Lubos Jiskra Dobre Rano! Podle meho nazoru Neprima Demokracie nefunguje. Myslim si take ze kritizovat Demonstrace je pauschalizace. Demonstrace - shromazdeni lidu je zakladnim prvkem demokratickeho mysleni. Verejna Diskuse chybi v nasi spolecnosti uplne. Myslim si ze zapnout si vecer spravy ny pul hodiny neni demokracie. atd. atd.

  • @Ondrej Papez Vezměme to popořádku: Ředitele ČT ustanovuje do funkce a odvolává z funkce Rada ČT. Radu ČT volí v demokratických volbách Parlament ČR. Parlament ČR je zvolen v parlamentních demokratických volbách českým lidem. Z toho vyplývá, že Česká televize by měla podléhat lidu, respektive zástupcům lidu, které si lid zvolí. Vláda ČR, ani premier ani žádný ministr na to nemůže mít žádný vliv. Proto ČT nemůže podléhat státu. Není to televize státní. Je to televize veřejná a proto by měla být nezávislá. U nás (ale i jinde ve světě) máme problém, že nefunguje demokracie. Projevuje se to tak, že skupiny poražených v demokratických volbách nerespektují výsledky demokratických voleb, neumí uznat porážku a výsledkům voleb se nechtějí podřídit. Potom vykřikují, urážejí své politické protivníky, svolávají demonstrace a protestují. Od posledních prezidentských i parlamentních voleb jsme si toho, myslím, užili dost. Např. Chvilkaři, petice senátorů, .... atd... mnoho různých skupin levicových liberálů... atd....atd. A tak se stalo, že i redaktoři ČT začali prostřednictvím ČT prezentovat svoje politické postoje a tím přestali býti redaktory a stali se politickými aktivisty. Přestali býti nezávislými a vytvořili z ČT součást opozice. To je samozřejmě špatně. A stát s tím nemůže nic dělat. Napravit tento stav může pouze Rada ČT, a to výměnou ředitele. Nový ředitel potom musí učinit ČT opět objektivní a nezávislou. A to především výměnou politických aktivistů za řádné, nezávislé redaktory. To by byl správný, demokratický postup

  • @Lubos Jiskra Dobre rano, myslel jsem "TAKZVANA Ctvrta moc statu" , dnes dochazi k zceleni Zakonodarne, vykonne a soudni moci neprima zavislost vyvolana Financni potrebou jednotlivych slozek. Samozrejme by mela byt Nase verejnopravni televize nezavisla uz jen stoho duvodu ze se nemusi nechat ovlivnovat potrebou vydelavani kapitalu. To platilo v dobe kdy se staty nemusely a nechovaly jako Firmy. Vylucovalo to risiko ovlivneni situaci trhu. S dlouhodobeho hlediska nemuze Ceska Televize fungovat nezavisle a uz dlouho nefunguje. Jednoznacne musi pracovat ve smyslu sveho zamestnavatele (chlebodarce) a to je stat Ceska Republika s.r.o. Dekuji!

  • @Lubos Jiskra Ale on má pravdu. Klasicky je moc výkonná, zákonodárná a soudní. Čtvrtou mocí mají býti média (televize, rozhlas, noviny, atd). Takový hlídač demokracie. Ale to už je známé snad od Napoleona. Někdy je mezi moci dávána i církev, třeba Polsko je takovým příkladem. Samozřejmě u medií a církví jde spíše o vliv, reálně nemohou (neměly by) zasahovat do chodu státu.

 • Ať žije Xaver a Lipovská!

  • ​@Ludovit Garbery Ne, právě zde!

  • ano, ale ne v Ceske republice ! www.mall.tv/udalosti-ludka-stanka/andrejova-prace-s-penezi-uspesne-sbira-dalsi-best-in-medaile

  • @Petr Vyhnálek .... než napíšete "ať žije....." dejte si tu práci a čas a pusťte si originální záznamy na stránkách ČT .... stojí to za to, opravdu Mr.X tam nepípne- toho tam neuslyšíte! Lipovská se při každém ujetí slova omlouvá, že možná nepostřehla, přeslechla, pak deset minut vykládá něco nesrozumitelného a pak se zase omlouvá, snaží se sťourat v naprosto nepoctatných věcech- čas běží, jen aby něco našla. O Matochovi, raději nemluvím. Je všeobecně známo, že někteří politici odmítají pozvání, aby sami mohli tvrdit, že nejsou zváni. - naprosto jednoduchá zbraň proti ČT To na Barrandově Okamura má už i pyžamo - ten je tam od pondělí do neděle. A to si to střihne s tou Mynařovou .... takže, dobrý poslech záznamů z rad. A napište mu, co zajímavého jste se dozvěděl od Mr.X a spol

  • @Pavel Pohlídal Je tam teprv chvíli, dejte tomu čas. Proč ho pořád napadají z toho jak to tam rozvrací, když vlastně nic nedělá? Kdy napadal nějaké moderátory? Jen všechno obracejí a manipulují ať udělá cokoliv. Proč by nemluvil o tom co dělá např. Železný, když se to lidem nelíbí a stěžují si na to? Od toho tam je. Pokud nechápete pojmy, tak vám to řeknu jednodušeji - netransparentnost = začerněné smlouvy. Obecná nespokojenost=lidi nadávají na politicky jednostranné zaujaté zpravodajství a preferování hostů s určitými názory.

  • @Petr Vyhnálek obecné, dlouhodobá nespokojenost , transparentní - vaše slova, slova o ničem, to já byl konkrétní se Šarapatkou, X a jeho dobrý business díky jeho funkci v radě, anonymní stížnosti, a kolik stojí pořady Moravce od pani paní teď mi vypadlo její jméno, ale vozí se v BOBO limuzíně Já konkrétní jsem celou dobu - buďte také

 • Nelze klesnout níže. Tohle je hloupé a tupé stvoření.. Ale... oni zoufalý lidé , dělají zoufalé věci. 🤮💩🖕🤘

 • plkaš a plkaš plkáš

 • jsi had sliský

 • To je krásné. Takže lhář - Xaver Veselý - poučuje o "pravdě a lži", a to jenom proto, protože dělá poskoka ještě mnohem většímu lháři a zloději, Zemanovi. Chápu, že kolaboranti k sobě mají blízko :-)

  • @Melkor Myslím že při tom co ČT nabízí by to nikdo dobrovolně neplatil. V podstatě by to byla televize jako každá jiná žijící z reklam. Ale nápad dobrý a problém by byl vyřešen. Když to lidi nebudou muset sponzorovat, bude jim nějaká ČT putna, ať si to tam zaměstnanci třeba celé rozkradou.

  • @Matigli Vůbec ne, byla by na tom lépe jak ostatní televize. Dostávala by peníze od některých lidí + by měla reklamu jako komerční televize.

  • @Melkor ...tak to bude vysílat ČT tak 14 dní a pak umře hlady.

  • Jednoduché řešení.. zakódovat ČT, ať si ji platí ti co chtějí, vyhodit radu a je klid. Já bych byl pro.

 • Tak co nám zase nalžete pane Xavere ? Po shlédnutí vašich trapných komentářů a blábolení s Hejmou na téma transparentnosti a průhledného jednání politika, by vaším řečem mohl věřit jen blázen. Prachy se nějak vydělávat musí , že ? Tak proč nespustit pořad s manipulativním plkáním a on se někdo chytí. V Radě ČT by měli být dle mne odborníci, tak byste se měl tak alespoň zkusit chovat . Jako trapáci a pomlouvačné hoštaplerské duo jste se s Hejmou prezentovali v jednom ze svých vystoupení , kde jste se vysmívali tomu, že má nějaká politická strana v programu transparentní a férové jednání . Pokud se tomu smějete , tak vám to musí být asi úplně cizí.

 • Kolik kouříte denně, pane Xavere?

 • Tleskám !! Skvělý díl. 1***

 • 17.listopad znamená, že všichni zloději z devadesátek mají svátek. :)) Pravda a láska sice nezvítězila, pouze dobře vynášela.

 • masarykova univerzita

 • Zdravím vás pane Xaver. Věřím vám, že to myslíte upřímě a jak jste zmínil chce to diskutovat a tři krát diskutovat. Zvát si lidi s opačnými názory a mluvit o nich ne se napadat, jak je to v některých diskuzích. Poslouchám vás právě proto, že umíte s úctou mluvit s hosty, přestože mají jiný názor, ale se i tvrdě ohradit , když vás někdo napadá. Na druhou stranu mě schází právě v České televizi zprávy, které musím nacházet v jiných médiích. Teď narážím hlavně na zprávy ohledně coronaviru. Proto se i mě zdá, že jsou neobjektivní. Proč někdo nepozve třeba Dr. Igora Bukovského a podobné hosty, kteří vidí situaci jinak a jsou odborníky. V tom vidím, že ČT (slabě řečeno pokulhává) nebo spíš selhává a tak ztrácí důvěru. Hlavně ať mi nikdo netvrdí, že je to složitější a nediví se, že si lidi ty informace najdou sami. Držím vám palce a věřím, že vaše upřímnost vydrží ;-)

 • Lipovská (kterou beru jako vykonavatelsku pomsty Bobovize) si pokoutně domluví odvolání dozorčí rady. Použije se fádní proklamace, že dozorčí rada nefunguje dobře, bez jakéhokoliv vysvětlení. Můžeme hádat, že to bylo kvůli kauze pozemky v Ostravě - ale ten samotný kritizovaný návrh rada po týdnu schválila, takže mi to fungování party Lipovská, Xaver atd. dost smrdí

  • Jo,měli by vyházet z ČT všechny podporovatele spacákového puče

  • @Melkor O to vůbec nejde že nějak rozhodli. Dozorčí komise má poskytovat kvalitní podklady k tomu rozhodování, a to neplní už dávno. Bobo byla už tehdy v právu a nezákonné bylo to co prováděla ČT, to už je taky vyřešená věc..

  • Nepochybuji o tom, že Lipovská je tam dosazena za jistým účelem... dle mě je to financování. Já se tomu nedivím. Dvořák není schopen zveřejnit platy, začerňuje smlouvy, atd. Českou televizi nemůže kontrolovat ani NKÚ, pouze dozorčí komise může nahlédnout, s vědomím ředitele, do financování. Tady je, dle mě, problém. Dvořák se bojí, co by tam mohla nová dozorčí komise najít, kolik a kam šlo financí. Majitelem televize jsou občané, nikoli Dvořák, to díky lidem má k dispozici cca 7 mld. Ať zakódují ČT a ať si ji platí jen ten, kdo bude chtít, poté odpadne problém s financováním, neboť ti lidé, kteří ji budou platit, to budou dělat dobrovolně.

  • @mikea hiooi pravda může někdy vypadat obludně, ale to není vina pana Veselého.

  • Pane Veselý, Vaše vystoupení je v pravdě obludné.

 • Ty vlaky tam mne baví:)

 • Xavere, jste borec a máte můj obdiv.

 • Xavere díky za to , že jsi.....

 • Není možné ten neomarxistický moloch platit z našich daní.

 • Podpora a respekt. Věříme Vašim slovům a jsme rádi, že v ČT začalo docházet ke změnám.

 • Všechny nás nedostanou. A mají strach z mučedníka! Jako každý režim.

 • VladimirNebojte se Pane mate pravdu ,a ti co si mysli ,ze jsou vip tak pari k tem co prodali nasi,krasnou zem,oni vi okoho se jedna,pujdou do pekla.

 • ,

 • pro vas, kterym jde o dobrou vec a hledani, o co skutecne tady jde: isde.cz/politicti-mistri-fake-news-devet-dezinformaci-o-rade-ct-od-poslancu-a-senatoru/

 • Pane Xaverem bude mi 70 let a pořád nemohu pochopit koho vlastně hulvát Šarapatka zastupuje,je členem rady nebo tiskový mluvčí Dvořáka?

  • Kdyz si poslechnete jenom par zaznamu ze zasedani rady, tak pochopite ze je to takovej tajnej agent a osobni poradce Dvoraka...

 • Ten začáteční záběr na ty tři svaté ze senátu to je něco.Krásně jste to vysvětlil bez emocí a klidně.Děkuji

 • Xavere jste jeste dite nebo jen tak naivni...Hilser, Smoljak, Drahos, Nytra a cela tahle sile proeurofasisticka banda funguje presne na povely z Bruselu ...od tech nejvysich az po jejich fanousky na FB ... banda pomatencu, co jsou uplne mimo realitu, ti si budou i v te plynove konore jeste s nadsenim prohlizet kohoutky, kudy ze to potece ta prima eurolimonada ....CO VAS MUZE na techto lidech prekvapit? Nemeli bychoms e probudit a zacit vnimat realitu mistio toho pohadkoveho oparu, co se vsude kolem nas rozpina? A ze mame svobodu? No jak jste na to prisel? Ze muzeme blabolit co chceme vubec neznamena svobodu, treba to jeste nechavaji proto, aby si udelali seznami tech, s kterymi se hodlaji vyporadat v ramci planovane Noci dlouhych strikacek ...

  • mame svobodu-prestat jim ten majdan financovat. Jedina moznost, jak mensina muze porazit je vysavajici vetsinu.

 • Xavere to je nesmysl, ze proti zakonu se neda nic delat..da, proste vymazat fasisty a vytvorit novou legislativu. jemankote Xavere diskuze je cenna pokud ovsem diskutuji vsechny strany ...ne ze jedna se snazi diskutovat a druha je vykrikuje a zabiji ty, co reknou neprijemnou pravdu nebo ty, co se nehodi

 • Přátelé, představte si, že řídíte instituci, která dostává každý rok na účet od daňových poplatníků 7 miliard korun. A nikdo, vůbec nikdo vás nemůže kontrolovat, co s těmi penězi děláte. Ze zákona na to nikdo nemá právo ani kompetenci. Prostě vůbec nikomu do toho nic není. Ani Nezávislý kontrolní úřad ani Rada ČT. Chápete? A můžete s těmi penězi nakládat úplně jak chcete a nikdo na vás nemá. A smlouvy můžete začerňovat, protože nikomu po tom nic není, koho si za ty prachy koupíte. No není to obrovský zlatý důl? To je naprostá pecka. Něco takového na světě existuje už jenom ve Venezuele a v KLDR.

  • Ta dozorčí komise má pravomoc kontrolovat finance, s vědomím generálního ředitele. Ale evidentně to nedělala nebo ani nechtěla. Já to nechápu, prakticky ČT je jako akciovka, kde valnou hromadu tvoří občané a dozorčí radu Rada ČT. Dvořák začerňuje smlouvy, tají platy... Kdyby takové věci tajil v jiné firmě před valnou hromadou a dozorčí radou, tak by letěl velice rychle.

 • Zajimavé jak zde funguje cenzura, moje komentáře ač nebyly vulgární někdo smazal :-). Už se opravdu těším na ten převrat v ČT co plánujete. Zajimavé je, že tito lidé sami nejvíc kritizují cenzuru a pak si mažou komenty pod videem, které se jim nehodí do krámu. Možná jsem si měl dát do ikony českou vlajku, abych dokázal že jsem vlastnec jako mnozí zde...

 • Kdo vykydá ten Augiášův chlív? To nestačil Milionový chlívek ?

 • Pane Veselý, Vaše vystoupení je v pravdě obludné.

 • lipovska skrze biskupskou konferenci plni zadani hradni kliky ve smyslu paralyzovat investigaci kauz mynare a spol.. to je jednoznacny. otazka je, jak se na to bude tvarit masarykova univerzita

  • @karel barel Dobře Karle. :-) Jenom se bojím, že to Bouzek od tebe převezme a v dalších příspěvcích to bude zcela vážně přepisovat :-)

  • bouzku bouzku ty jsi ale hloupy

  • Blbost pani Lipovska nas chce nacipovat! A pak snist vsechna nemluvnatka. Pan Vesely si mysli, ze mu nejake necha, tak ji kryje.

  • Nakopirujte si tech vasich par prepotenci, at to nemusite furt dokola vypisovat, vy kreteni. Nechali jste si neco nakecat, ale protoze zvladnete v tech svych burtovitych palicich tak max dva tahy dopredu, tak smysl pocinani pani Lipovske nikdy nemuzete pochopit

  • Tohle musim sdílet, než to smažou, voe......:-)))

 • Xavere proč nepustíš kousek záznamu ze zasedáni rady ČT kterej je veřejně dostupnej? :) vono už by to pak nedávalo smysl co říkáš vid ? ))))))

  • @Miroslav Svoboda četl sis to po sobě ? :D

  • Tak to si snad každej kdo má google najde, a klidně celé. Já jsem si včera pustil to poslední Šarapatkovo řvaní a nerespektování pravidel schůze a divím se, že ho nenechali vyvést.

  • jste vubec cech? Takovou gramatiku ovladaji jen Sudetaci!

 • Celkem asi jen pro zasvěcené. Jen prosím: nenálepkujte své ideové protivníky (soudruh, lhář...), snižujete tím svůj "kredit" (aneb: "nejsme jako oni"). Neznám podrobnosti o působení Rady ČTop09vize* (dříve: Česká, ještě dříve: Československá televize), podle naznačovaného NEmá právo zasahovat do nevyváženosti, strannosti, manipulaci, ... televize, ale má povinnost schvalovat 2,3 milionovou odměnu pro ředitele Dvořáka. NEsmí zasahovat do dehonestující štvavé kampaně ČTop09vize proti prezidentovi, premierovi... [to je škandál, velebnosti!] *) viz např.: echo24.cz/a/SvcjX/kalousek-a-schwarzenberg-zadaji-biskupy-stahnout-lipovskou-vasi-autorite-se-podvoli

  • Ruskem a Čínou. To se samozřejmě nelíbí voličům Babiše a Zemana, které tady Xaver přesvědčuje o své pravdě. V tom jak s nimi manipulovat je opravdu dobrý.

 • konečně si xavere sebral odvahu vystoupit trochu radikálně....a tak je to správně,jedině správně....oni s náma taky nejednají v rukavičkách že?tvl 7miliard....kam ty prachy miznou?

  • Taky si to myslím.

 • Pravda zvitezi az v dobe, kdy prestane byt dulezita, a je bez nebezpeci pro vladce. !!! Dovoluji si uvest slavnou vetu George Orwella: Ten kdo ovlada budocnost ovlada minulost a kdo ovlada minulost ovlada budoctnost. A tak vidis mily Xavere jak jsi vzdaleny od pravdy.

 • Souhlasím a jdu s Vámi do boje. Můžou nám vzít ledacos, i život. Pravdu ale nikoli.

 • drahoš je šmejd ,nechápu jak on může někoho učit

  • @Drako' Komu?

  • @Nevergohome školu možná, ale svoji čest zaprodal.

  • protože má vysokou školu narozdíl od tebe ))

 • super o tom je nutno komunikovat

 • Bububu "musíte povinně platit". Ano, musíte ale jen pokud máte přijímač, zbavte se TV, kupte si projektor nebo monitor, přípíchntěte IPTV a nazdar bazar :) Pokud odhlásíte i rádio, které je úplně stějně zmanipulované jako ČT, ušetříte ročně 2160 Kč.

  • @Michaela Auerová Proč by nebylo?

  • No- není to tak jednoduché

  • ostatní jste nazval pěkně. Jsou to loutky za které tahají jiní.

 • Pouzivat jako dukazy reakce anonymu v diskuzich a chatu neni manipulace? :DDDD Krivaku Xavere :D

 • Pane Xavere, proc jste neuvedl zaznam z jednani vasi CT, kde kritizujete komisi pred tim, nez jste ji bez udani duvodu odvolali? Proc jste takovy neschopny diletant, ze jste pouze nekoho odstrelili a nemate zatim nahradu?

 • Kdyz je komise poradni organ rady CT, jak muze Xaver a jeho gaunerska parta odvolat komisi aniz by zridila komisi novou? Jak muze Xaver a dalsi nastrcene loutky tedy aktualne vubec pracovat, kdyz zadny poradni organ neexistuje? Na zaklade jakych podkladu a materialu bude bude Xaver a jeho rada CT hlasovat a rozhodovat, kdyz nemaji aktualne nikoho, kdo jim podklady pripravi a da doporuceni? Mozna komise nepracovala idealne, ale samotna rada CT je timto krokem prokazatelne banda naprostych diletantu a jelikoz je tam nominoval hrad a Bures, tak je jasne, ze nejde o nahodu, ale to diletantstvi je ucelove a maji za ukol destrukce CT a udelat z ni hlasnou troubu autokratickeho rezimu. Xaver usvedcil sam sebe, ze je diletant a uboha loutka ve hre mocnych a slouzi autokraticky smyslejicim gaunerum. Bohuzel koblihy a jim podobni mu to budou bastit i s navijakem. Obcas jsem se Xavera zastal a mnohou kritiku jsem nesdilel, ale tady je jasne a zretelne videt, co je jeho ukolem v CT a nic dobreho a demokratickeho a ve prospech vetsi svobody a svobodne dostupnosti informaci to neni. Bohuzel.

  • @Drako' Rusko jsem uvedl pouze jako priklad, nijak jsem ho nerozebiral, to jste zacal vy. Jestli edituju svoje komentare, tak pouze a jen gramaticke chyby a preklepy, rozhodne nikdy nijak vyrazne nemenim text a neprovadim zpetne autocenzuru. My dva se evidentne na techto vecech neshodneme a nebavi me neustale vyvracet lzi a nesmysly, ktere o me sirite. Takze timto nasi debatu ukoncuji a preji vam pekny vikend. Sbohem.

  • @Robert Janik ano, napovídal jste toho hodně. Spoustu lží, polopravd, manipulací, urážek a stereotypních keců, kterých jsou plné sračkomety hlavního proudu. Začal jste u rady a skončil u Ruska, jestli jste si nevšiml. Toho se týkala moje reakce. A tak je to se vším, co jste tady vypustil. Děs běs, taková debata. To si radši pokecám s ženskou co má kramle, než s takovým libtardem. Pěkný víkend.

  • Jenže ono, pokud stále nevidíte, že je západ odepsán, tak je to spíš na léčbu, než na cestování. Srovnání budoucnosti západu s Ruskem se týkal můj komentář, než jste téma několikrát odvedl jinam, vytvořil mi kádrový posudek a pak si klasicky poplakal, když se vámi člověk odmítne dál bavit. Těžko potom s někým takovým diskutovat. Má úcta.

  • @Drako' Hehe, vy jste dobry mimon. Ja jsem napsal prispevek hlavne o Rade CT, vy jste potom do toho zatahnul Rusko a Chalifat a me zcela krive obvinujete ze udajne odbiham od tematu? :DDDD Jake padne argumenty krome vasi dojmologie a cucani si nesmyslu z prstu jste udajne uvedl? :DDD Nez zacnete cokoli dalsiho podnikat s tim vasim ultragenialnim mozkem, ktery tak dobre dokaze rozpoznat, ze Rusko je raj na zemi, tak se podivejte na vyvoj ceny ropy na svetovych trzich a podivejte se, jaka byla cena v dobach Jelcinovy Krize a jaka byla cena po vetsinu doby vladnuti Putinem. Nebo mi chcete tvrdit, ze veskere historicke tabulky vyvoje ceny ropy jsou prespany EU propagandou a neodpovidaji realite? :DDD Pravdomluvnosti a vnimani objektivni reality bychom se urcite meli podle vas ucit od Rusu, ikdyz tam podle nich 2. svetova valka zacala 22.6.1941 napadenim Sovetskeho sazu, ze? :D

  • @Robert Janik to jste přesně udělal vy, proto jsem to ukončil. Od začátku jedete v osobní rovině, dehonestujete, odvádíte téma jinam, aby jste nemusel odpovídat na pádné aegumenty a ještě máte dojem, že nad vámi potřebuju zvítězit. Tomu se říká domýšlivost. Ba ne pane, vy se porážíte sám. Každým svým dalším příspěvkem se střílíte do vlastní nohy. Vaše představy o západu, ale i o Rusku jsou po léta formovány liberálními médii a to se pak nemůžete divit, že jste k smíchu. Doporučuji vám někam vyjet, podívat se po světě a nejlépe na obě strany aby jste mohl porovnávat. Takhle mi nemáte co říct, letáky evropských hovnot jsou bludy.

 • a na všechno padla koronamlha taková, že by se dala krájet...a pod rouškou bílé noci se děly věci...už se podařilo prolomit benešovy dekrety???...v týhle zemi se ještě budou dít věci...pár spravedlivých pomýlené většině ještě ukáže...

 • *Podpořte prosím petici na podporu paní Lipovské a pana Kašparů!!!* www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t V České televizi chybí konzervativní hodnoty a paní Lipovská je jako radní ve svojí osobě zastupuje. Kritizují ji hlavně liberálové - feministky nebo umělci.

  • @LP Tak jsem to změnil...

  • @LP Díky za konstruktivní kritiku, mimochodem.

  • @LP Zatím jste jediný, kdo to tak pochopil...

  • @Katallylos K Jo četl a když jsem poprvé kliknul na váš odkaz tak to ve mě vyvolalo právě dojem, že se jedná od podporu rezignaci.

  • @LP četl jste tu petici, jen tak mimochodem? Neřešite zbytečné detaily?

 • proč opakujete "lháři a křiváku" Znovu a opakovaně bez vysvětlení? to se stavíte do situace kterou sám kritizujete Xavere... a co tam říkal Svěrák?

  • @MrBinoctium Zeman je méně "zlý", závistivý?

  • @MrBinoctium Drahoš hlavně exhibuje na facebooku, tam se vyjadřuje ke všemu i když tomu mnohdy vůbec nerozumí, asi mu někdo radí, kdyby se ho někdo zeptal na názor naživo, tak by to skončilo u ...nevím. Do televize moc nechodí, v živém rozhovoru by se ztrapnil během prvních pěti minut.

  • @Petr Vyhnálek aha, ja naštěstí televizi nemám, tak ho moc neslyším. Za mě to byl při volbě prezidente jen zoufalý pán "antiZeman". Přišel mně takový "zlý", zavistivý. Nejsem fanda Zemana, ale nemyslím, že by to byla o moc lepší volba.

  • Jó génius Drahoš, ten rozumí všemu, sice jako studovaný chemik neví že už se ani za mých školních let nepoužíval pojem kysličník, ale ví lépe jak vymýtit koronavirus, rozumí superhrubé mzdě a daním, vyzná se v právu i chovu slepic... toho překoná už jen Chuck Norris.

 • Ať má ČT mouchy jakékoliv, buďme vděční za toto médium, kde se stále se svými názory mohou vyjádřit všechny politické strany. Ano, je pravda, že většina moderátorů má liberální vidění světa, ale nic to nemění na tom, že dostávají prostor VŠECHNY politické subjekty. Např. média v Polsku nebo Maďarsku jsou výhradně provládní a názory opozice nejsou prezentovány. Prosím, než začnete nevybíravě kritizovat ČT, zamyslete se nad tímto faktem.

  • @Drako' Kdežto u nás,když si pozvou někoho z Ruska na diskusi,tak je to vždy nějaký protivládní aktivista,typu Zubova nebo členek Pussy Riot

  • @Vít Rožnovský a dokonce i prasopsa Novotnýho nechali vyjádřit. Až když zjistili, že je sfetovanej a uráží Rusy hanebným způsobem, tak ho utnuli. Prostor dostal.

  • @Drako' Jo,však tam klidně zvou všelijaké probanderovsky zaměřené Poláky,Američany,Čechy atd.,do politických debat,kdežto na ČT nehrozí,že by pozvali třeba Žirinovského nebo Solovjova

  • @Jan VOKURKA na Rossia 1 je větší pluralita názorů než na ČT 09!

  • @Jonáš Loginov A byly ty strany skutečně konzervativní? Podívejte se jak ČT zacházela s SPD v minulých letech (letos se už k SPD chovají lépe). Já si pamatuji Witovskou, jak na pana Volnými skoro křičela, když chtěl říct názor, že EU je nedemkoratická. Ruka Ruku myje...kanál...tam jsou nějaké rozhovory k připomenutí... A co se standardu týče...technicky to jsou hezké snímky. Ale proč nám neříkají, jak nerovně probíhá schvalování zákonů v EU? Proč v roce 2018 se přidali na stranu ekoalarmistů, když tu existují i vědci, kteří nesouhlasí s ekoalarmismem a zelenou politikou? Proč se nezabývají opačným pohledem, než který se zdá mainstreamový? Protože jsou mainstreamoví a mainstreamová kultura už desìtky let je liberální. Oni si prostě neuvědomují, že tu jsou lidé, kteří vnímají věci radikálně opačně. Bojím se, že kdyby se neozvala Tradiční rodina, tak by Istanbulská úmluva proběhla bez povšimnutí...ČT by to prostě nezpochybnila, což by měla. Konzervativismus se vrací do kultury všude po celém světě. Ale má těžkou cestu, protože liberální kultura je na univerzitách, ve filmech, v novinách...tedy ve všech oblastech důležitých pro veřejný život. Potrvá, než se konzervativní hodnoty probijou do mainstreamu a stanou se novým kulturním standardem.

 • Pan Xaver velmi rafinovaně překrucuje pravdu, přeposlouchala jsem záznam ze zasedání Rady ČT z 18.11.2020 a byla jsem šokována z nátlaku paní Lipovské a pana Matochy na ředitele ČT pana Dvořáka, bylo to v pravdě nechutné.A pan Novotný u toho statuje a pak vysílá tyhle bláboly, zdá se, že nemalá část české populace mu beze studu skáče nalep

  • @ladislav havranek nevim, ale megagenius jako vy mi to urcite vysvetli :DDDD

  • @Robert Janik proc jsi tak pitomy janiku?

  • @Ondřej Honc Teď jsem si to znovu poslechl, výroky pí Lipovské...já tam agresi neslyším. Slyším věcnost, to ano, ale ne tyranii a agresi. Vnímáme každý z nás jinak? Kde tam slyšíte tu manipulaci? Anebo jí tam chcete slyšet, protože jste předpojatý? Confirmation bias?

  • @Robert Janik To umějí být i liberálové. A možnå to tak jen subjektivně vnímáte, protože jste zvyklý na jemné empatické zacházení...

  • @Ondřej Honc Můžete mi prosím konkrétně ocitovat tu účelovost? Děkuji. Já jsem sledoval některá zasedání minulých rad ČT a jako zcela lidsky nechutné a vulgární projevy (včetně následných veřejných vyjádření) jsem zaznamenal pouze od jednoho radního - pana Šarapatky.

 • Bandička zlodějíčků, která si ČT ukradla ve spacácích, pod rouškou nezávislosti, svobody a demokracie, teď volá opět po tom, aby mohli dále svobodně rozkrádat koncesionářské poplatky nás poplatníků, kterým hrozí exekutor, když nezaplatíme. Opět se na té velkozlodějně hodlají zviditelnit libtardní senátoři! Modlím se za paní Lipovskou, aby jim to pořádně zarazila.

  • @Veronika Horejšová tak co bude s tou odpovědí?

  • @Veronika Horejšová Nezákonným? Jak jste na to přišla? Který zákon odvolání porušuje?

  • @Veronika Horejšová Nezákonným odvoláním? Jasně, a teď o té Perníkové chaloupce. Nezákonné by bylo ji tam nechat dál škodit. Odvolat ji bylo na místě. Dostala by všechny v Radě ČT do vězení, jak šla na ruku těm spacákovým zlodějíčkům. Ti nemají rádi, když se jim díváme do spacáků, co si tam všechno ve jménu pravdy a lásky nakradli. Transparentní? To je všechno jenom né ČT. Dobrý vtip...

  • @Veronika Horejšová Nesmysl. Nic není třeba dokazovat. Dozorčí komise je poradním orgánem Rady. A Rada ji může kdykoliv odvolat a nikomu nemusí nic zdůvodňovat. To je jenom na rozhodnutí Rady a nikdo do toho nemůže zasahovat. Nikdo. A kydy o nějaké nezákonnosti jsou jenom lži a propaganda pana Drahoše a Hilšera.

  • @Kverulant Kverulant Nezákonným odvoláním Dozorčí komise Rady ČT se to ale nevyřeší. Všechny postupy musí být transparentní, když někoho odvolávám pro pochybení, musím ta pochybení také dokázat

 • Škoda že tady skoro nikdo neví, co znamená pojem nezávislá veřejnoprávní televize. Pán Xaver úmyslně mate lidi, že mu jde o nápravu zkorumpované televize, ale kdo zná jeho cestu do rady ČT, tak mu je jasné, že má za úkol rozbít její nezávislost. ČT se totiž nebojí veřejně kritizovat zlodějiny pana Babiše, a odporné obchodně politické vztahy Hradu z Ruskem a Čínou. To se samozřejmě nelíbí voličům Babiše a Zemana, které tady Xaver přesvědčuje o své pravdě. V tom jak s nimi manipulovat je opravdu dobrý.

  • Ano, škoda, že to skoro nikdo neví. Škoda, že to nevíte ani vy.

  • Mohl byste napsat kdy a jaké zlodějiny pana Babiše ČT kritizovala? S kým konkrétně obchoduje Hrad? Co to je "odporné obchodně politické vztahy"? Můžete pitomcům vysvětlit co znamená pojem nezávislá veřejnoprávní televize? Děkuji

  • Plachto Na tomhle kanále jsou hodiny videií o radě CT. Jak, kdy a proč tam Xaver vůbec kandidoval. Než začneš o cestě do rady CT tak začni tam. Lidi jako ty mě přijdou jako zfanatizovaní pitomci.

  • @Jonáš Loginov to je věc úhlu pohledu. Já vidím pochybný morální profil u spacákové redakce zpravodajství ČT 09 a především u jejich ředitele. Proč bych měl platit vaši eurovysílačku, která si již mnoho let neplní svoje zákonem stanovené povinnosti? Plaťte si to sami a do roka je po ní. Vaše názory na morální profil kohokoliv jsou jen vaše názory a já se jimi nemusí a také nehodlám řídit. Proč taky? Kdo si vůbec myslíte, že jste?

  • @Drako' Jak se můžete radovat z toho, že se skupina lidí s velmi kontroverzním morálním profilem , snaží ovládnout veřejnoprávní instituci?

 • Pane Veselý, Vaše vystoupení je v pravdě obludné.

  • @Robert Janik Tak potom se asi budete muset smířit s porážkou.

  • @Petr Vyhnálek Skoda, ze boj s obsahem vasi hlavy je uz davno prohrany :-(

  • To bude tím, že bojuje s obludnou televizní žumpou.

 • Chlap ktery plive na pana Vandase je zbabely lotr.

 • Kopli jste do vosího hnízda a tohle jsou následky.Ti "jediníí správní lidé" mají strach,že přijdou o tu svou CST kterou si tak hezky zprivatizovali...👍Vydržte a děkujeme.❤

 • Veřejnoprávní média by si v prvé řadě měla zašifrovat své šíření televizních a rozhlasových signálů a přestat otravovat slušné lidi svými výhružnými dopisy kde pod výhružkou zákonů, pokut a exekucí nutí lidi platit koncesionářské poplatky. Pak se uvidí kde je pravda a lež.

 • Každý rozumně uvažující člověk jistě chápe kam tento svět směřuje , resp. kdo za tím stojí a jaké má zájmy. Čt je v řadě médií , která se k tomu propůjčila. Obranou je mít správné informace, slušnost,spravedlnost a morální zásady.Pokud je lidé mají , nikdy se nepostaví na stranu zla. Děkujeme za info.

 • Souhlasím s Vámi, pane Xavere, je to hrůza jak to popisujete. Já jsem to nesledoval. Moc se mi líbí, že se nebojíte takto naplno o tom hovořit. Moc Vám držím palce. Drahoše a ostatní jste nazval pěkně. Jsou to loutky za které tahají jiní.

  • Dobrý den, panu Veselému , prosím, nevěřte a hlavně si přeposlechněte sám záznamy z jednání Rady na webových stránkách Rady ČT a budete v obraze, tahle vývody pana Veselého jsou krajně zavádějící

  • A proc teda plive na pana Vandase darebak? A pak popre ze ho zna? Lze jako prezident.

 • Souhlasím a jdu s Vámi do boje. Můžou nám vzít ledacos, i život. Pravdu ale nikoli.

  • Pane Sattlere, prosím, vzpamatujte se a sám si poslechněte záznam z jednání Rady ČT, pan Veselý vše hrubě překrucuje

 • to cígo hned na začátku je provokace?

 • Z vaší rádoby objektivní kritiky instituce a lidí, kteří jsou skutečnými zastánci demokratických poměrů v naši zemi je mi nevolno. Vy jako osoba mi nevadíte, když produkujete nesmyslné plky jako zde, tak vás prostě vypnu. Je mi ale smutno z toho, že máte svůj klub stejně smýšlejících individuí. Toto je pro mě virtuální realita, kterou tady vy a další obdivovatelé politických karikatur, šíříte.

  • @Lubos Jiskra to jsou bohužel ti převlečení komunisté. Možná Husákovi děti vychováni pravými komunisty.

  • a kdo Vám dává právo říkat co jsou "skutečné zasnáci demokratických poměrů"? To mně upřímně velmi připomíná předlistopadové prohlášení? nejste náhodou bývalý převlečený soudruh? Ti také měli "svojí pravdu" a dělail vše pro lid. A mně je špatně z lidí jako jste Vy. Co si myslí, že mají svoji pravdu.

  • Zajímavé je, jak Vy tzv. demokraté a zastánci pravdy a lásky, začnete ihned jakmile někdo vysloví názor se kterým nesouhlasíte, toho člověka urážet. Nedej bože, že demokratické a svobodné volby vyhraje někdo, s kým nesouhlasíte. To se vztekáte, vykřikujete, urážíte a svoláváte demonstrace. Pokud chcete být demokrat, respektujte prosím výsledky demokratické volby (a to třeba také Rady ČT), a hlavně neurážejte nikoho jenom proto, že s ním nesouhlasíte.

  • @Drako' O tu jejich CST jim jde ...Mají strach,že přijdou o tu svou PR agenturu kterou si privatizovali...

  • Pane je mi z vás smutno,ale na každého jednou dojde.

 • Xaver Tleskám tleskám tleskám za toho lháře a křiváka.

 • k ty svobode projevu muze se nadavat na vsechno ale nesmi nic rict proti tomu kdo svetu vladne ani o nich pochybovat !!!!

 • To ,že ČT lže a manipuluje od roku 1989 a je na to dosti důkazů natočených ,ale kdo chce to vidí a kdo nechce nevidět ! Koho potřebuje zlikvidovat a nebo naopak ho vyvýšit je umění medií po celém světě ! Redaktoři v mediích jsou zodpovědní za to ,že toto lhaní a podvody tolerují i když mají jiný názor a považují se za slušné lidi a jsou ticho jen proto ,že se bojí o svoje živobytí ! Je jim úplně jedno ,že ovlivňují lidi po této zemi ,kteří si ty lži platí ! V Norimberku se také Nacisti obhajovali tím ,že poslouchali pouze rozkazy a to je hnus i když tento proces ,byl pouze fraška vlk se nažral a koza zůstala celá a potomci Nacistů a jejich přisluhovačů ,jako i STBáku má dodnes moc a ovlivňuje chod této planety dodnes !

 • hnus. Nehejtuji protože jsem ho i dobře ohodnotil(pro rypaly)

 • Xavere díky ,sdílím

 • Pan Veselý nemanipuluje, pouze se v té dnešní mediální svoloči snaží najít okno pro Sluneční svit pravdy. ČT je nejen nekorektní, ale i není transparentní! Kdyby český občan tuhle instituci nedotoval zvláštní daní tzv. koncesionářským poplatkem, ani by nikdo nevěděl, že existuje nějaká ČT a bylo by každému úplně jedno, zda zkrachuje či jaká je to finanční žumpa....ale pokud musím pod zákonem a exekuci měsíčně platit někomu nehorázné platy za ty lži, tak mě ro sakra zajímá!!!

 • Jo, v pohodě, 👍. Ale nešlo by to bez toho kouření?

  • člověk který je bezesporu chytrý,inteligentní a úspěšný muže takhle zahazovat zdraví do koši. Pak dostane raka nebo infarkt o 20 let dřív a stojí to miliardy nás všechny,vedlo to

 • Další takový jezevec 🤭

  • Jó, zrcadlo je sviňa.

 • S něčím souhlasím s něčím ne. Každopádně když mluvíte o manipulaci, pane Xavere, tak nemanipulujte vy. Nejprve jste použll manipulativní argumentaci o slovech o "předvečeru" schvalování rozpočtu. Víte stejně dobře jako já, že tento termín nemusí nutně znamenat doslovně předvečer ale může být významově spojen s obdobím vzdáleným i několik dní i týdnů. Další vaše manipulace je, že nepravdivě zmiňujete povinnost občanů platit za služby české televize. Taková povinnost neexistuje. Tuto povinnost, ze zákona - kterým se oháníte, mají jen ti, kteří mají doma přistroj schopný samostatně přijímat televizní signál. Tato povinnost se netýká těch co mají jen monitor - bez tuneru, kde pomocí notebooku nebo PC sledují televizní programy. Logicky se tedy netýká ani těch, kteří prostě žádný podobný přístroj nevlastní. Možná se vám to zdá jako malichernost, nicméně ve společnosti opravdu převažuje mylný názor, že povinnost platit mají všichni. Není to pravda a těch, co by nemuseli platit a platí, protože nevědí že nemusí, je poměrně hodně. Jinak ale mám vaše pořady rád a tento váš stream mi mnohé osvětlil. Děkuji za to. A dovolím si dotaz. Kde je váš stream natáčen? Je to nějaké nádraží. Omlouvám se ale nežiji v ČR a nepoznám to.

  • @Martin Braun Tam je to podmíněné tím že zařízení obsahuje tuner o datech tam není zmínka. TV tuner naprostá většina telefonů nemá.

  • @LP Dnes už i televizi můžete příjímat v mobilu

  • @Petr Pavel Pokud někdo uvádí nepravdy, tsk je to lež nebo manipulace. Případně obojí. Nepodezřívám pana Veselého ze lži, i když on sám si servítky vůči oponentům nebere, například když senátora Drahoše nazývá křivákem. Ale to je jeho věc. Já jen poukázal na dvě z několika nepřesností, které pan Veselý řekl. Není pravda, že by zákon ukládal občanům povinnost platit televizní poplatky. Další nepřesností pana Veselého je tvrzení, kdy se ohradil proti tomu, že by posláním veřejnoprávní televize mělo být kritizovat vládu. Jenže toto je posláním veřejnoprávních medií. Mimo jiné samozřejmě, takže pokud se takto někdo vyjádřil, měl naprostou pravdu a pan Veselý pouze operuje s tím, že neuvedl ono "mimo jiné" a to už není nic jiného nežli manipulace.

  • Tohle taky platí od doby kdy neexistoval internet a televizi nebo rádio měli všichni. Mimochodem rozhlas je schopný přijímat snad každý mobil. V minulosti už proběhly pokusy, že se to změní na "elekroměr".

  • Naprostý souhlas. Taky se domnívám, že řada lidí poplatky ČT platí pouze proto, že neví, že je platit legálně nemusí. Obávám se ale, že pokud by se mezi lidma rozšířilo rušení těchto poplatků, tak poslanci rychle změní zákon třeba v tom směru, že platit musí každý kdo má elektroměr. Pokud si vzpomínám správně, tak podobné pokusy o změnu zákona už v minulosti byly.

 • WIKIPEDIA: Univerzita Jana Amose Komenského Praha s.r.o. je česká soukromá univerzitní vysoká škola. Obchodní společnost RVD spol. s r.o. byla založena již roku 1992, v roce 2002 změnila označení na Vysoká škola Jana Amose Komenského s.r.o. a až roku 2007 na současný název.[1] Vznikla přeměnou ze Socialistické akademie.[2] Známí studentiEditovat Zuzana Juračková - modelka[16] Zuzana Jandová - modelka Nikola Petruželová - modelka[17] Kateřina Kristelová - moderátorka[5] Zuzana Belohorcová (studium přerušila) - moderátorka[18] Michael Foret - zpěvák, textař a herec[19

  • @Pavel Pohlídal isde.cz/politicti-mistri-fake-news-devet-dezinformaci-o-rade-ct-od-poslancu-a-senatoru/?fbclid=IwAR0NU_s-EYxQa5gM0t8GfdtYUIbpcD5APfLzQ6bwFZCC1y6kRfcd55EnUZY

  • @Pavel Pohlídaltobě něco tiká? asi v hlavě ne?

  • @LP ... a my si tikáme? Tiktaktik ... no mě to nepovídal ... a co povídal, tak lhal ... tam níže jsem napsal pět bodů, tak si je můžeš ( když si tikáme :-) ) přečíst ... rozhodně se nebudu snižovat k slovníku pan X a jeho soukmenovců

  • @Pavel Pohlídal O co se jako snažíš?. Xaver tady o tom studiu už mluvit snad stokrát

  • @Drako'.... vážený neznámý - máte stejný domácí úkol, jako pan Vyhnálek.

 • Luboš Xaver Veselý, vlastním jménem Lubomír Veselý, ....WIKIPEDIA cs.m.wikipedia.org/wiki/Luboš_Xaver_Veselý cs.m.wikipedia.org/wiki/Univerzita_Jana_Amose_Komenského_Praha Na Univerzitě Jana Amose Komenského Praha vystudoval bakalářský obor sociální a mediální komunikace.[6] Podle serveru Forum24.cz byla kvalifikační práce Míra ovlivnění knižního trhu a čtenářských návyků médii a marketingem univerzitou označena za částečný plagiát pro textové shody s prací na Univerzitě Karlově z roku 2014 od pozdějšího tiskového mluvčího Víta Nováka, s nímž se Veselý znal[7] Oponent práce vyslovil nedopororučující stanovisko a v červnu 2016 nebyla obhájena. Veselý možné plagiátorství striktně odmítl.[8][9]

  • @Pavel Pohlídal pardon, zapomněl jsem vložit uvozovky pro hlupáky, poučím se

  • Když je někdo tlustej tak je linej a když je někdo linej, tak je pak i blbej. Toť můj názor.

  • @Josef Brofský .. pokud sleduji, vybraný slovník, projev a práci s fakty moderátora X pak je zřejmé, že rozhodně mu někdo vést ruku s pérem , při psaní jeho kvalifikační práce, vést musel. - nakonec se můžete přesvědčit na vlastní uši- na radě ČT ho moc neuslyšíte - kromě uplivování na redaktory ČT ani nepípne, sbalí si 35000 a je spokojen - pak to vybalí na svém kanále- a opět shrábne penízky ...a to ještě zopakuje v pondělí úterý ve středu čtvrtek pátek sobotu a i v neděli si to zařadí do svého vysílání a sbalí balík. A tak se dělá dobrý job s alternativní pravdou

  • Citovat z Forum24, největší žumpy v českém mediálním prostoru? To jako vážně?

  • @MrBinoctium Neznámý, googl se píše Google :-) ... a máte stejný domácí úkol.

 • ČT ať už jde do pr.... Jenom Covid. Už se nic pořádného nedozvíme.

  • A vy jste se na ČT 09 před plandemií něco dozvídala?

  • A na jiných televizích říkají něco jiného?

 • Veselý ses ritolezec

  • Milane začni u sebe a zkus přemýšlet, dík.

 • Veselý je bolsevik

  • Bolševik je ředitel ČT. I když o tom před svým zvolením lhal.

  • - a ty seš štváč -

  • Bolševici na druhou řídí Čt

 • *Socialisti chtějí rezignaci Lipovské a Kašparů - prosím podepište petici na jejich podporu. Nemám Facebook, nemám Twitter, kdo má a má kontakty, šiřte!!!!!!!!* echo24.cz/a/SvcjX/kalousek-a-schwarzenberg-zadaji-biskupy-stahnout-lipovskou-vasi-autorite-se-podvoli www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t Olga Sommerová je socialistka/feministka Šabatová je socialistka/feministka a jinak tam jsou umělci, kterým je konzervativismus také cizí... ČT potřebuje konzervativismus jako sůl...

  • @Martin Koval "Zažité obsahy pojmů". Nemůžu spát...a tohle mě zaujalo. Zažité obsahy pojmů....Zažité obsahy pojmů, které poprvé vznikly kdy a kde? Žijeme v době internetové, globalizované a je tedy možné se ve výkladu pojmů inspirovat z celé planety. Když dneska řeknu slovo diskriminace, například...je tím míněno znevýhodňování. Původní význam toho slova však znamenal rozlišovat. Rozumím, kam míříš, je potřeba mluvit stejným jazykem...anebo si můžeme vysvětlit pojmy. To, co ty navrhuješ je...abych já se učil tvému jazyku, ne ty mému...proč bych to měl dělat? Proč bych tě měl vnímat jako intelektuální autoritu? Pochop, já jsem cítěním liberál, co se zastává konzervativců. Přijímání autorit mi moc nejde.

  • @Martin Koval A to je škoda. Ale jak potom chceš vyvrátit, co říkám? Není snad nutné, co člověk řekne podrobit kritice? Logicky a fakticky vyvracet. Jinak máš pravdu, cítím se být liberálem, který se staví na stranu konzervativců. A to proto, že konzervativce mám za ty slabší...

  • @Katallylos K PS: Petici jsem podepsal už někdy v sobotu. A začátkem roku jsem podepsal i první petici za Hanu Lipovskou ("proti odporu proti ní").

  • @Katallylos K Mám zálibu v archaismech - užívalo se i "lakónský" (viz např. Slovník cizích slov od Klimeše). S kazately (liberálními) typu "copy-paste" jsem se nebavil, ani když mi bylo 20 a vedl jsem diskuse na starém webu komunistické mládeže.

  • Anebo ještě jinak. Tady máš politické spektrum. Popiš mi, kde je fašismus, kde je fundamentalismus, kde socialismus a kde je anarchismus. Volím schválně extrémní ideologie. factmyth.com/understanding-liberalism-and-conservatism/

 • Svěrák, tvůrce Cimrmana, bojovníka za samostatný československý stát a odpůrce rakouskouherské monarchie a jajich představitelů, podporuje degenerovaného adoptivního příslušníka schwarzenberské větve. To nevymyslíš.

  • Svěrák před dvěma lety Cimrmana definitivně zabil na Václaváku.

  • Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t

 • Pane Xavere, držím Vám palce, nedejte si znechutit svou práci v zájmu občanů ČT: K.H. Borovský: Pokud je móda v šose, v čepci, módníkům darmo kázat nechci. Však ona přívrženců ztratí moc, až bude v módě rozum, poctivost.

  • Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t

 • Ať žije Xaver! Už tam to zatuchlou zpolitizovanou žumpu ČTTOP někdo musí vyvětrat.

  • Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t

 • Xaver je borec.

  • Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t

 • Wow Courage nice job

  • Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t

 • Tak byl Xaver v 89 na Národní třídě či nebyl ? Viz. v úvodu tajnosnubní snaha naznačit jako co ? V čem je rozpor "předvečeru " s příštím zasedáním Rady ? Co provedl Drahoš Xaverovi, že takové dryáčnické repete ? A co na to Jan Tleskač ? ČT jako každý na stát navázaný moloch určitě potřebuje skutečnou kontrolu hospodaření, ale tahle demagogie mě nepřesvědčila.

  • @Jan HomolaAle i tak mohl bojovat za svobodu, když mohl 4.letý Václav Klaus stavěl barikády během pražského povstání.

  • Zřejmě Lipovská začala rozkrývat ty jejich milionový šméčka, tak je oheň na střeše.

  • Myslím si že nebyl, neznám sice jeho životopis ale myslím že v té době byl student v Brně.

 • a jeste posledni-musim jit na vas makat: Ten prirozeny (rekneme bozi)Rad, ktery se snazi prosadit statecna pani Lipovska: bohati budou jen ti, kteri delaji pro nejvic lidi ty nejlepsi a nejlevnejsi veci, kazdy bude na miste, na ktere staci rozumem, pracovitosti a slusnosti. Ne protekci a rozkradanim spolecnych penez. A nemyslete si, ze vam tihle uzitecni lide za ty hajz.papirky neco daji. Budete muset neco umet, ne jen zvracet nenavist na netu. Prijde pro vas prisavky tezky cas a vy to velmi presne citite v konecnicich...

  • Xaver na hrad!👍👏👌

 • problém má hlubší podstatu...PROČ LIDÍ VLASTNĚ VŮBEC VOLÍ PÁNY HILŠERY, KLAUSE, DRAHOŠE A JIM PODOBNÉ??

 • Tomáš blahut:fitness trenér.osibně si myslím že lidé nevážící si absolutně svého zdraví by měli mít zákaz veřejně vystupovat!!! Je to jiné téma ale je až neuvěřitelné jak tento člověk který je bezesporu chytrý,inteligentní a úspěšný muže takhle zahazovat zdraví do koši. Pak dostane raka nebo infarkt o 20 let dřív a stojí to miliardy nás všechny,vedlo toho je problémy z ČT nebo veřejnoprávní nezávislost úplně ten nejmenší problém. A všechny upozorňují že je to veřejně činná osoba a měl jít příkladem.ta cigareta na začátku to je hnus. Nehejtuji protože jsem ho i dobře ohodnotil(pro rypaly)

  • @Katallylos K www.forum24.cz/kdo-je-novy-mluvci-hradu-vit-novak-ucen-rozvedcice-a-kumpan-zemanova-kamarada/ www.euro.cz/politika/xaveruv-pritel-na-hrade-vit-novak-piarista-s-dulezitymi-kontakty-1470133 a spousta demagogie je i v tomto videu, to snad stačí , ne ?

  • @Petr Matoušek Kde jste to četl nebo viděl?

  • @Katallylos K obšlehnout bakalářskou práci se mi nezdá zrovna chytrý, jeho demagogie také nejsou chytré

  • @Petr Matoušek Smělé tvrzení - obhajte ho. Onálepkovat někoho, že není chytrý, umí každý. Proč podle vás není chytrý?

  • @Katallylos K Veselý je chytrý, CHACHÁ, ještě není Apríl !

 • Enter6210

 • blizi se spravedlivy, prirozeny, normalni kapitalismus. A cela ta prisavna levicova pakaz(vladni strany i temer cela opozice)to tusi, tak panikari. A pani Lipovska se o zruseni toho kockopsa hrdinne snazi.O zruseni tzv.sockapu, kde velci soukromnici vykradaji stat, uplati vladu aby je chranila pred konkurenci. Pak rostou ceny vseho, bydleni(zase prace statu-centralni banky),...tisice nevyhod pro ty nejchuhdsi a vyhod pro nejvetsi bohace! A o to jde pani Lipovske a za to ji nadavate. Studujte a neplacejte tady kraviny

 • Tady je nejake velke(dokonale rizene)nedorozumneni! Jak muzete proboha nazyvat pani Lipovskou soudruzkou?? Jste na palice? Vite, jak dlouho sedel v komunistickych lagrech pan kardinal Duka, ktery ji nominoval do Rady? Vy senilni pomatenci, zabednenci, zli nevycvalani darmozraci, vzdyt vas nekdo vodi na dratkach jak figurky. To nevidite? Lidi za pani Lipovskou chteji jedine-zrusit oberpandemii sveta-socialismus. A hlavnimi reprezentanty je cela ta posr... vladni koalialice, v cele s tim dotacnim”kapitalistou”! Ten nemit euro, zeleno, levicove dotace a protekce, tak maka u pasu v CKD, vy pobochanci pobochani(preklad-blbci a placeni chudaci)! To se urazi zena? vy dacani!!

 • SENÁT je jen sbírka naprosto zbytečných a podivných krearůr viz Vystrčil , Drahoš , Fišer .......

  • @MrBinoctium co udělal senát v době "krize"?

  • to není pravda. Prečtěte si něco než začnete blábolit. V době "krize" se potřeba senátu ukázala stonásobně. Nebo jste jen ovce volič Babiše a vyhovoval by Vám "vůdce"?

 • 1) Odvolání dozorčí komise těsně před schvalováním rozpočtu ČT je samozřejmě schválnost. Dozorčí komise vidí do hloubky ekonomiky ČT a pokud dělá chyby (upozorňoval na to předseda Rady už minulý rok), mělo by se to řešit mnohem dříve anebo později. Takhle se celá věc podobá jen vyvolávání chaosu kolem rozpočtu a oddalování jeho schválení. Další komise za pár týdnů (do začátku ledna) asi nezíská potřebné znalosti. Hlavním motorem k odvolání byla ekonomka Lipovská, nebylo žádné zdůvodnění, neproběhla diskuse, jen se hlasovalo. Věřící Hana Lipovská (také zastánkyně czexitu) se stále více projevuje jako nejen věřící církevním dogmatům, ale také dogmatům Institutu Václava Klause, jehož je členkou. Nic jí neříká veřejnoprávnost (nakonec by veřejnoprávní televizi klidně zrušila), ani občanská společnost, patrně věří i v posvátnou neviditelnou ruku trhu. Pro její odvolání z Rady se vyslovil z České biskupské konference biskup Tomáš Holub (rozhovor pro Deník N „Při nominaci Lipovské jsem udělal chybu“), neprošlo mu to. 2) ČT měla vzhledem k pozemku pod ostravskou televizí jen předkupní právo. To znamená, že řeči pana Veselého o tom, co vedení ČT zanedbalo a cože za ta léta dělal Dvořák atd. jsou pouhé plky. Kdyby to bylo ke koupi, tak to udělají. Ovšem ke koupi se pozemek ocitl až nyní a cenu patrně uměle vyhnal další zájemcem, spekulant. Vše mělo i krátký časový limit. Nakonec Rada stejně odsouhlasila odkup za 1,5 milionu. Kdyby to neudělala, tak by si každý mozkem přemýšlející pomyslel, co tam sedí za pitomce. 3) Dále pan Veselý jako obvykle předvádí svůj zvláštní způsob nenápadně demagogického rozumování. Mluví třeba o nesmyslnosti „politické prevence“. Teoretický příklad: Co by se stalo, kdyby v únoru 1948 vyšli masově lidé do ulic dříve než ozbrojené závodní milice? Přece ještě komunisté nepřebrali násilně moc, tak co. Lidé by se za to měli následně milicionářům omluvit. Hloupost Veselého vývodů tahá za uši. Právě pro to, že existoval a existuje Milion chvilek pro demokracii, tak se Babiš ani Benešová neodvážili udělat věci, které by jistě rádi udělali. Dnes pod koronavirovou mlhou a se zákazem demonstrací se současné moci jisté věci provádějí lépe. Třeba rozebírání miliard od EU. Také by někdo měl pana Veselého doučit v českém jazyce a významu slov. Když se tvrdí, že „politici mají křivá ústa“, tak to neznamená, že jsou oškliví či postižení ani se tím nemíří na VK mladšího. Pan Veselý se dále diví, co senátoři říkali na automobilové demonstraci před ČT za nesmyly. Ten dobrý muž ani neví, co znamená spojení „v předvečer“, které použil senátor Smoljak. Nevztahuje se jen na zítřek, ale i na další dny, dokonce týdny. Demagog jeho typu to ovšem vnímá, jak potřebuje. Neusiluje tento dobrý muž o pozdější politickou kariéru v dresu Trikolóry nebo třeba SPD, tam se totiž probírají ještě větší nesmysly. 4) Na konci svého proslovu pan Veselý dokonce vyzývá lidi, že bude asi Rada potřeboval ochranu, protože se proti ní šikují nepřátelé. Náhle jde o celý tento orgán? Ten ale není jednolitý a ani nebude, takže zase plk. Ochranu bude veřejnoprávní ČT dlouhodobě potřebovat před panem Veselým (který tam samozřejmě zatím jen jí chlebíčky a čeká na svou chvíli) a Bůh nás ochraňuj i před slečnou Lipovskou. Jak napsal týdeník E15: „Současný stav Rady ČT je výsledkem personální ubohosti hnutí ANO a ambiciózního postupu menších, ale o to dravějších Trikolór a podobných.“

  • @Drako' Myslím, že Drahoš není přesvědčen o ničem, je to hlupák. Nejspíš má někoho kdo mu dělá PR a radí co plácnout na facebook a přihřát si svou polívčičku. Kdyby tam přišel osobně, zas by se ztrapnil jako všude kde vystupoval. Asi ho ještě neopustila iluze že bude prezidentem. Hilšer je aktivista a není tak hloupý, tak to asi vymýšlí sám, ale strategie je stejná.

  • Pane Hapalo, na tento příspěvek jsem vám nejenom já před pár dny už odpovídal. A pokud mě paměť neklame, nesetkal jste se s kladnou odezvou. Smazal jste to a vložil bez našich odpovědí znovu. To je manipulace! Něco to o vás vypovídá. Lidé jako vy, Hilšer a např. Drahoš jsou o správnosti svého názoru natolik přesvědčení, že debatu o něm, nebo nedejbože jeho kritiku, nepřipustí. Jste to vy, kdo rozdělují tuto společnost svým arogantním chováním. Dopadnete velice špatně, lidé už vás mají plné zuby.

  • Pan Hapala je z Aktuálně.cz - tedy od pana Bakaly, což je ASPEN Institut, který velmi ovlivňuje ČT... stačí říci pane Hapalo, koho chleba jíte....

  • Je to Váš názor, ale ČT není nestranná. Vidíme to při jakékoliv příležitosti, např. prezidentské volby v USA. Místo aby tato nestranná televize sama vyřkla ortel: Je jedno kdo vyhrál, ale ať se prokáže, že spravedlivě bez podvodů, protože to je základ světové demokracie! Tak už mluví o Bidenovi jako prezidentu. Mně je jedno, kdo vyhraje v USA, ale pokud jsme vnímali tuto zem jako kolébku demokracie, i já očekávám, že se provede audit voleb, aby se buď potvrdilo či vyvrátilo tvrzení týmu pana Trumpa. Ale hlavně, aby demokracie přežila a tím i naděj pro lidstvo. ČT hospodaří s rozpočtem 7 miliard Kč a poplatníci neví a nemohou kontrolovat, jak se s jejich poplatky hospodaří, zda není klientelismus v této finanční žumpě (omlouvám se, ale 7 miliard je fakt obrovská suma). Jsem rád, že v ČT je paní Lipovská, protože ona rozumí perfektně daňové soustavě a umí rozklíčit i sofistikované finanční toky. Nevím jak vy, ale já si přeji žít v zemi, kde právo a zákony budou platit pro všechny. Jinak si můžeme všichni přečíst Orwellova Velkého bratra a vrátit se do komunismu či jiné diktaturní společnosti. A to se mi nechce, kvůli tomu jsem na Václavském náměstí v roce 1989 nezpíval s milionem lidí naší státní hymnu! PS. Když se hlasovalo o nových členech Rady ČT, tak Němcová a Kalousek moralizovali jaké dopady to bude mít, pokud budou zvoleni kandidáti Lipovská a Veselý. Docela mě to rozesmálo, protože to deklarovalo strach...ale z čeho?

  • Biskup může plácat co chce, byli zvolení poslaneckou sněmovnou, tak nemá koho co odvolávat. To že Milion chvilek zabránil něčemu je jen ničím nepodložený blábol. Měli bychom všechny preventivně zavřít, aby nikdo nemohl spáchat vraždu.

 • Xavere, já si vás opravdu vážím.

 • V svobodne zemi uz davno nezijeme....soudy policie skolstvi zdravotnictvi s vazane s pharma lobby negunguji.je to horsi nez si myslite..

  • Bohužel máte pravdu - stačí se podívat na státní rozpočet. Od roku 1918 do 1989 byly naše rozpočty vždy v přebytku. Pak ještě pár let, když se rozprodávalo, co šlo.....a nyní každý dlužíme 180 tis. korun včetně našich dětí, aniž bychom si na ty dluhy chmátli....