Druhé kolo | KOVY

čas přidán 21. 01. 2023
Blíží se velké finále! Pojďme prozkoumat kampaně, vyvrátit zbytečné obavy, odhalit kostlivce ve skříni i esa v rukávu, zjistit, jaké má prezident pravomoce a... věřit ve Vesmír! Bude to jízda. Jdeme na to!
ODEBÍREJTE OBA MÉ KANÁLY:
► Kovy: bit.ly/1c6Vjvw - témata, cestování, skeče
► Gameballcz: bit.ly/1hJAGd3 - archiv, parodie, gaming
SLEDUJTE TAKÉ:
► Instagram: / kovy_gameballcz
► Twitter : / kovy_gameballcz
► TikTok, Snapchat: kovy_gameballcz
► Facebook : / gameballcz
► SoundCloud: / kovy_gameballcz
ZDROJE:
Babiš nechce být prezidentem: www.blesk.cz/clanek/zpravy-pt...
Pavel nechce být prezidentem: www.seznamzpravy.cz/clanek/za...
Pavel o KSČ: www.dvtv.cz/player/pavel-hist...
Babiš o KSČ: tn.nova.cz/zpravodajstvi/clan...
Pavel o zpravodajském kurzu: • Pavel: Historik Blažek...
Babiš zatlouká Stb: • Výsledek je nečekaný, ...
...a před lety o ní otevřeně mluví: • 2. Andrej Babiš - Show...
Babiš shání cibulák: • To nejlepší z mých tal...
Pavel cítí, že "na důchodce dobrý": tv.nova.cz/porad/cesta-na-hra...
Babiš ovládá Agrofert: www.transparency.cz/andrej-ba...
Babišština: • Cizáci, motýle, útok n...
Rozhovor s Milošem Zemanem po 1. kole: www.blesk.cz/clanek/zpravy-po...
O překračování Ústavy prezidenty: radiozurnal.rozhlas.cz/petr-p...
Klaus vyhlašuje amnestii: • Novoroční projev prezi...
Pane Bašto, pššt: • Česká soda 16 Debata...
WoLe show: • Kandidát na prezidenta...
Několik SET: • Video
O generálových zásluhách: • Babiš pro DVTV: Pavel ...
Opata v Insideru: • Insider #121 - Aleš Opata
Babiš má modlitbu a olej: • U Jezulátka
...ale nevěří: • Premiér Andrej Babiš v...
Ukázky z pořadů: K Tabuli, archivu ČT, Superdebata po 1. kole, Česká soda, filmu Občan Havel, Mrtvá nevěsta, debaty Deníku.cz a Blesku.

Komentáře: 1 700

  • "Kostlivci ve skříni Andreje Babiše by se dali kvalifikovat jako masový hrob." geniální. Díky, Kovy.

    • jak lhal v ve videu o energiích ,že za to může rusko ,tak už přestal lhát?

  • Krásné video, Kovy! Hlavně cenim způsob, jak ses to snažil udělat neutrálně, abys ani jednu stranu nenaštval. :)

    • tohle není neutrální novinářský přístup.

    • Taky tam tu neutrálnost marně hledám.

    • Pan Jaroslav Bašta je z nich Nejlepší..👍má Smysl pro Lidi tak se mu Nesmějte‼

    • @@Kenny9689 😂😂😂😂

  • No, muselo dát vlastně obrovskou práci, aby to aspoň trochu vypadalo nezaujatě vůči oběma kandidátům... 😁 Ale řekl bych, že kdo volí slušnost, schopnost empatie a dobrou reprezentaci, tak prostě není o čem. ✌️

    • Pro obranu socialismu jsem vždy připraven stát pevně v řadách ozbrojených sil Československé socialistické republiky po boku Sovětské armády i armád ostatních socialistických zemí v boji proti jeho nepřátelům a nasadit i svůj život k dosažení vítězství. Tak přísahám!

    • @@Simon-666 Tenhle slib skládal úplně každý voják ČSLA, včetně tvého táty pokud byl na vojně a neměl modrou knížku. :)

    • @@Majkl98CZ dedecek byl u wermachtu a otec byl zranen tudiz ano dostal modrou.Ale ted se bavime o Pavkovi ano kazdej prisahal ale ne kazdej se tam cpal dobrovolne jako Pavek (viz povinna voj.sluzba)ale jemu nestacilo slouzit sssr a vrazedny CSLA chtel vic tento prumernej student co vynikal jen v Leninismu🙂

    • @@vaclavjarous4321 S tajnými službami to bylo horší, nicméně, každý stát má svoje StB nebo KGB, Mosad či Stasi, aby chránil jeho bezpečnost. Rozdíl je v tom, na jakém stupni hierarchii tajných služeb se dotyčný nachází, a zde byl agent Pávek značně výše jak agent Bureš. Navíc oba měli velmi odlišné portfolio zájmů, zatímco u Bureše šlo především o to, jak zabránit šmelinám a úplatkům, v případě Pávka šlo doslova o život.

  • Doufám, že hned po "kovy nekovy" bude tohle nejvyhledávanější věc spojená s Kovym! Děkuji za skvělé shrnutí 😁Je potřeba se informovat a je třeba o politice mluvit. I když nemusí být tenhle sport pro každého zábavný, ovlivňuje nás. Tak snad tentokrát vyhrajeme všichni ✌

    • Doufejme, že to algoritmus tradičně hodí do trendů

    • Přesně tak 😸

    • Lépe nemůže být napsáno ❤

    • Nebýt Minecrafaka tak o tobě nikdo neví.

    • @@martas50 Hey, klídek jo?

  • U Babiše vidím problém, o kterým nikdo moc nemluví: z postu prezidenta má část výkonné moci a soudní moci (jmenuje ústavní soudce) a zákonodárnou moc přes hnutí ANO, které existuje čistě k prosazování jeho zájmů. V případě zvolení by Babiš měl vliv na všechny 3 složky moci, což je velké riziko pro demokracii.

    • A k tomu vlastní ještě třetinu médií, nutno dodat

    • Zásadně nesouhlasím, že by to mělo vliv na demokracii. Akorát by nejmenoval určité osoby a nepodepsal určité věci co by chtěl Fiala.

    • Zkrátka teď musíme všichni doufat, aby to nevyhrál...

    • Tohle je prave to nejdulezitejsi. Pak to muze skoncit jak v Rusku..

  • Pavel před třemi lety říkal, že bude kandidovat jen když bude kandidovat Babiš. Což dodržel.

    • Ale kandidoval dřív než vůbec ohlásil Babiš že taky bude. Což teda Pavel nedodržel jen mu to vyšlo díky Babišovi jeho pozdější přihláškou

    • @@sirfirkon817 Ano..., ale kdyby čekal na poslední chvíli, tak rozhodně nemá 80k podpisů a neporazí Babiše v 1. kole

    • @@pavelrachter O svý minulosti. Mimochodem mluví o tom pan Kříženecký. Sice taky sám není symbol cnosti ale jako právník ví co si může dovolit říkat veřejně a co ne.

    • @@sirfirkon817 to si vážně myslíte, že se nevědělo dlouho dopředu o kandidatuře Babiše (předtím než to oznámil)? 😀

  • Jsem o 10 let starší než vy, ale vaše videa doslova hltám. Děkuju za vaší práci.

    • jim bohužel už není dvacet když na to vypadají

    • souhlas. btw - i kdyby volební téma kteréhokoli kandidáta bylo, vyšachovat babiše ze hry, tak mi to pro začátek úplně stačí.

    • Jsem o 12 cm vyšší než vy, ale Váš komentář se mi líbí. Děkuju za něj.

    • Já jsem o 30 let starší než Kovy a taky hltám👏👏👏

    • @@alenacipova1559 já taky

  • Kovy, díky za to, co děláš🤍 Motivovat mladé lidi k volbám je moc důležité, jedině tak dosáhneme změny:)

    • ani náhodou, mladí nemají takovou účast u voleb a divím se, že nedají každému prostor zvolení svobodně se rozhodnout, každý je chytrý jako to rádio, tenhle mladík taky ty zkušenosti nemá ze své hlavičky, je navedený opět b.....a

    • @@irenapolivkova2036 V pohodě Irenko? 💀

    • Já se už strašně těším až bude zase povinná voj. služba a nebude to trvat moc dloho.Konečně nám pak ti řvouni co chtějí tu komunistickou změnu, ukáží že se svou volbou nemýlili.🤣🤣

  • Děkuju, že mladé lidi takhle objektivně informujete.Jeden z kandidátů (neříkám který) si z naší země udělal dojdou krávu. Pokud bude pokračovat tímto tempem, budou plakat ještě děti Vašich dětí a to nám přece nemůže být jedno!

    • Ani jeden kandidát není dobrý z tech dvou

    • S tajnými službami to bylo horší, nicméně, každý stát má svoje StB nebo KGB, Mosad či Stasi, aby chránil jeho bezpečnost. Rozdíl je v tom, na jakém stupni hierarchii tajných služeb se dotyčný nachází, a zde byl agent Pávek značně výše jak agent Bureš. Navíc oba měli velmi odlišné portfolio zájmů, zatímco u Bureše šlo především o to, jak zabránit šmelinám a úplatkům, v případě Pávka šlo doslova o život.

    • @@Simon-666 víte, kde byl Babiš během listopadové revoluce? Schovával se v Maroku a nejspíš se třásl strachy, co asi v demokracii budou dělat s estébáky. Pavel v té době už v KSČ nebyl.

    • A jakou hodnost podle vás PP měl během komunismu? Co je mi známo tak žádnou, byl v zacviku co jsem pochopil, tudíž kadet, vojín, nějakou začínající hodnost na dně celého žebříčku..

    • Hej on reálnej problém je že když by Babiš (hnutí ANO) za 3 roky vyhrálo volby PS tak by měl Babiš defacto absolutní moc myslím si že spoustě lidí nedochází v jakém ohrožení je demokracie ČR

  • Jak to, že máš rolák, a ne flanelku? Podprahová podpora Babiše 🤣

    • V roláku každý působí důvěryhodněji! 😂

    • @@TadyKovy Tak to je asi lepsi ze PP nenosi rolak -- to bychom tu asi meli desetimilionovy kult...

    • @@TadyKovy To je pravda! Třeba taková Elizabeth Holmes 😉

    • @@phrtza Ta to odkopirovala od Steve Jobse, ale moc ji to nepomohlo. 😉

    • @@TadyKovy Hmm Babiš potvrzuje toto pravidlo! Páč je výjimka xdd kfc

  • já neskutečně obdivuju Tvoji schopnost vždycky najít ty nejtrefnější a nejvtipnější klipy, i když jsou některý třeba x let starý!

  • Super. Paralela mezi vojákem, hasičem a lékařem výborná. Palec nahoru.

  • Děkuji ti za to, co děláš Kájo!❤️ Má to smysl! Bez tebe by to opravdu nešlo!🙏🏻🫶🏻

    • Jeden z mála mladých lidí co se zajímá o politiku jako já.

  • Skvělý video! Okamžitě sdílím, snad se dostane k co nejvíce lidem 🙂

  • Scénka s kosmonauta mě totálně odrovnala. :D Nejlepších pár vteřin na CS-tv za poslední dobu. :D

  • Druheho kola se hodne bojim. Behem prvni volby se kolem me vyrojilo par znamych, kteri skutecne veri tomu, ze Pavel nas zatahne do valky a nejzoufalejsi na tom je, ze je nic nepresvedci, ani sebelepsi prispevky a videa na sitich, ktere vse vysvetluji. Maji proste svou pravdu, ze general po zvoleni obrati a nebude se chovat tak, jako ted, takze pry radsi pujdou volit babise... 🥲🥲🥲

    • Bohužel to samé si myslí i část mojí rodiny včetně partnera :(

    • A na to, že Babiš chtěl ještě nedávno mít z NATO útočnou organizaci místo obranné, reagují jak? Popř. na fakt, že chtěl, aby k vyslání armády do cizí země nebyl potřeba souhlas parlamentu (tzn. rozhodovala by o tom Bezpečnostní rada státu)? :x

    • Andrejka nemá šanci, buďte v klidu.💪✌️

    • @@Renysek protože na to nemají PRAVOMOC

  • Zatraceně dobrá práce. Vyvážené, vtipné k věci.

  • 10:59 umírám smíchy, ikdyž ses postupem času změnil (jako každý) tvá videa si udrželi kvalitu a humor :)

  • Skvělý video, děkuji 👍 Jen dotaz, neříkal náhodou Babiš, že Pavel bude chtít prosadit green deal a Babiš, že ho nechce. A teď se dozvím, že ho Babiš podepsal už v roce 2019. To mi nevychádzá. Že by si pan Babiš opět kajdil do úst?

    • Ano, kajdil. Babiš to sám podepsal v roce 2019, ČR přijala green deal díky jeho podpisu.

    • @@babblebam děkuji. Další potvrzení toho, kdo je pro mě lepší volba

    • To dělá přece neustále...

    • S tajnými službami to bylo horší, nicméně, každý stát má svoje StB nebo KGB, Mosad či Stasi, aby chránil jeho bezpečnost. Rozdíl je v tom, na jakém stupni hierarchii tajných služeb se dotyčný nachází, a zde byl agent Pávek značně výše jak agent Bureš. Navíc oba měli velmi odlišné portfolio zájmů, zatímco u Bureše šlo především o to, jak zabránit šmelinám a úplatkům, v případě Pávka šlo doslova o život.

    • Podepsal ale vyjednal si takové podmínky, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Tedy žádné konkrétní plnění plánu… politiku holt nechápe každý, každý nejde do hloubky a nepídí se po tom “proč” někdo něco takového udělal

  • Neskutečně povedené video! Díky i za to, že jsi opravdu nikomu nestranil, i když je tvá volba a přesvědčení jasné (a souzním s nimi), to je v dnešní době nad zlato.

  • Aj keď nie som z Česka a netýkajú sa ma vaše voľby až tak, hrozne cením to, že vo videu nebolo povedané koho treba voliť alebo koho budeš ty. Iba si zhrnul a ukázal jednotlivé informácie o kandidátoch a porovnal ich. Nech si každý urobí svoj názor a rozhodol sa podľa vlastného vedomia a svedomia 💖

  • Ahoj Kovy, obdivuju tvoji tvorbu a přehled o všem, pokračuj v tom, co děláš a nepřestávej. Máš můj obdiv a podporu.

  • K volbám určitě půjdu, ale zatím ještě váhám jestli Petr nebo Pavel. 🤔

    • @@Jp-zu2yb nebo Bureš?

    • @@simonbilek Moje kritéria jsou celkem jednoduchá. Někdo, kdo bude umět česky, zná českou historii a kulturu a bude umět důstojně reprezentovat ČR. Od prezidenta těžko očekávat levnější koblihy.

    • to je fuk, hlavně že se pohybujete v mezích svatých. jezulátko dodá andrej, my se pomodlíme a všechno dobře dopadne. ;)

    • @@Victor_Wire s tím Burešem sem reagoval tady na kolegu JP který zmínil Pávka, nechápu že furt zmiňují Pavlovu komunistickou minulost, ale u Babiše jim to vůbec nevadí.

    • @Victor190193 Co kompromis?😂

  • Byla jsem zvědavá na tvé druhé video protože to tvoje minulé mi přišlo trochu zaujaté. Tohle bylo lepší než minulé v tomto ohledu.

    • zaujate nebo pouhy popis reality?

  • V kapse mám kosmonauta 😂😂😂 Zeman: "dovolte, abych si jednu bafnul"😂😂 Tato prezidentská předvolební kampaň je opravdu fraška, zítra vypukne opravdová kampáááň. Nejlepší česká komedie za poslední dobu, tentokrát bez Trošky...

  • Líbí se mi, že i když máš svého kandidáta vybraného, tvoje videa jsou vždy nezaujatá, mnohem více, než kdejaká média! díky za opět skvěle odvedenou práci!!

  • Jde vidět že s videem sis dal velikou práci, díky za to!

  • Kovy jako nejstarší tvoje fanynka za video moc děkuji, věřím mladým, že mají vlastní úsudek a vyberou dobře - já volím klid a řád - navíc pana Pavla mítingy mě zpětně připomínají úžasnou dobu 1989 - díky které vlastně můžeme volit svobodně. Pamatujte na to ♥✌

  • Docela mě překvapilo, jak objektivně jsi tohle video pojal. A i některé vtipy jsi omezil, což také cením. Celkově se ti tohle video povedlo.

  • Opravdu se mi velice líbí, jakým způsobem tohle téma podáváš. Krásně zpracované video, oceňuji kolik si s tím dáš práce a určitě ta snaha za to stojí. Zatím jsem se nesetkala s člověkem který by měl takový přehled, dokázal o tématu mluvit nestranně a zároveň vtipně, čímž krásně poukazuješ na absurditu jednání některých lidí. Mockrát děkuji a přeji hezký den

  • Velice profesionálně podané video. Děkuji za nezodpovězené otázky. Vážně vtipně a naučně podané video. Jsem moc rád že tak skvělý kanál patří mezi nejsledovanější. Fakt moc díky že to pro nás deláš❤.

  • Skvěle video, informativní, stručné, jednodušše řečeno, vtipné... je zkrátka skvěle zpracované.♡

  • At uz je konec 🙏🏼🤦🏼‍♀️ Tyto volby jsou masakr.

  • Díky Kovy, že děláš to co děláš. Pro mladé je to důležité. I pro mě důchodce (už mi táhne na 40) jsou videa přínosem. :)

  • Tak pozor Pavel mluvi vyborne i Francouzky a vice jazyky.

  • Jediná reálná hrozba pro naší zemi byl on, díky bohu, že se občané na to nevykašlali a konečně někam zmizí. 💯

  • Díky za to, co děláte a jak to děláte! 🙏🏻 Perfektně podáno! 👍🏻 Sdílím, aby pochopili všichni! 😉🙏🏻

  • Skvělé video, líbí se mi že je tu aspoň někdo neutrální a ochotný vysvětlit vše narovinu bez zbytečných žvástů. Best

  • mockrát děkuji, třeba po tom co tvoje video obletí naší republiku tak méně lidí bude říkat ty nesmysli kolem mobilizace a podobně, moc hezké video, jen mě mrzí že Babiš jede takové podpásovky a šíří strach, jsem z toho smutná, ale aspoň máme nějaký ten bizár

  • Díky bohu že je to NEZAUJATÝ a že se mluví docela podrobně o OBOU a že o nich víme víc a neházíš na ně špínu. Díky za to!!!

  • Pávek umí taky francouzsky. Učil se to ve špiónském kurzu.

  • Super video, jak laicky přiblížit volby ostatním tak, aby nemuseli procházet všechny debaty a vším tím se brodit :D doufám že v tomto budeš pokračovat a dále touto super cestou informovat mladé

    • To je právě chyba, protože tohle video je vše, jen ne objektivní, informace by jste si měl i za sebe ověřit a dohledat zbytek.

  • Fakt dobře udělaný, objektivní, věcný, bez zbytečný polarizace. Super🖖

  • Ta debata dneska, vlastne vcera, to bylo neco! Doufám @Kovy, ze stríhás jak divokej, protoze na ten díl se fakt tesím 😅

  • Miluju vývoj světelnosti venku za okny v průběhu celého videa. Působí to na mě úplně uklidňujícím časosběrným dojmem...

  • Díky za kvalitně odvedenou práci. Video působí neutrálně a vyberte si. Takhle by to mělo být (y)

  • Perfektní video 💯 jako vždy skvělé zpracované.

  • Ve volbách se moc nevyznám... nevěděl jsem koho volit a jak to je...tvoje videa mě vždycky přivedou do středu dění, děkuju 💜

    • Tyhle videa? Vazne? No ty vole 🤣🤣🤣

    • @@anonnymous20 no jo...🤣 Lepší to nebude

    • @@anonnymous20 Já se volbám věnoval přes 30 hodin čistého času a snažil jsme se být nezaujatý a tyto videa jsou dost on point a kdyby se těmi videi řídil každý občan, tak se máme v ČR o dost lépe než nyní. Budu rád za důvody, proč si myslíte, že to tak není.

    • @@anonnymous20 Je s těmihle videi nějaký problém?

  • Super video, díky Kovy😀 Je upřímně děsivé, kolik lidí se nechává ovlivnit panikou a strachem.. Lidi, jděte volit, má to smysl, i když si myslíte že ne - (a že si potom už vůbec nebudete stěžovat, tak tomu snad sami nevěříte😀)

  • Na tomhle video jsem se mega těšila 🥰🥰

  • Je super, že si umíš udělat srandu z obou kandidátů a ani jednoho neprotěžuješ. Zůstat objektivní je těžké, ale tobě to jde s noblesou! 👍

  • Věří na vesmír a planetu slunce! 👏

  • Volby a rozhádaní lidé i rodiny mě už hodně unavují, díky za skvělé video.

  • Já jsem v prvním kole hlasoval pro Pavla a ve druhém budu taky.

  • Jsi prostě nejlepší..konečně rozumné video pro nerozhodnuté . Neútočné i vtipné a nezaujaté a to je top.👍 Moc dík.

  • Kovy skvěle zpracované,respekt

  • Úžasná práce, moc ráda tvoje videa sleduji. Stejně tak oba moji dospělí synové. Děkuji

  • Na každé další video se moc těším a nikdy mě nezklame. Díky za skvělý, trefný a vtipný rozbor. Pokračuj v této dobré práci a Kosmonaut s tebou!

  • Naprosto boží, díky Kovy, konečně jsem se po několika dnech zasmála 🙂

  • Video je pro politické negramoty (jako třeba já) fakt užitečný, díky moc❤️

    • @@pavlarybarova537 My volíme do Poslanecké sněmovny? Jste si asi spletla volby.

  • Kovy, dobrá práce. Díky za Tvou tvorbu, jen tak dál a ať se daří...

  • Baví mě, že vidím v tom kalíšku na tužky i něco co tam úplně nepatří ty Běloruske rubly😂😂😂😂😁🍫

  • Skvělá tvorba, zpracování videí a obsah. Stručné, zábavné, vzdělávací, přehledné. Tvé videa jsou jedinečné a nenahraditelné. Těším se na další video, děkuji a ahooj. 👋

  • Kovy Super ! Jestliže by bylo v této zemi více takto smýšlejících "junáků", pak nemusíme mít o její budoucnost obavy. Díky. .

  • 10:49 ty bys měl být dabér, reálně mě to až na chvíli zaskočilo, jak moc Babišovsky to znělo. A vůbec tvůj zpěv je také zcela nepřekonatelný. 🙂

  • Kovy moc díky! ❤️ Sdílím to kde se dá a snad to přesvědčí aspoň pár vystrašených boomerů. 👌

  • Už úplně vidím jak dlouho to muselo trvat. Můj brácha je novinář a pracuje v irozhlasu a když stříhal svoje video o Eurovizi, trvalo mu to asi 6 dnu to sestříhat. Celou dobu nadával že už se v tom videu nechce poslouchat. Respect pro tebe. Fakt skvělý youtuber

  • Kovy, Ty nabízíš jeden z nejkvalitnějších obsahu na českém CS-tv, který jsem měla tu čest sledovat. :-) Díky za to! 🙏

  • jako vždy super a tentokrát obzvlášť ... snad se v mladých probudí, resp. udrží to nadšení z možnosti udělat změnu k lepšímu :)

  • Pefektní! Máme štěstí, že Tě máme!

  • Bohužel volby nestihnu, ale držím palce panu Pavlovi! Gigachad na hrad!

    • @@anonnymous20 dle vaší úrovně vyjadřování si z toho nic neberu, nebojte.

  • 6:19 to jsem si musel pustit 3x než jsem zjistil, že to ,,budoucí prezident" je další věta 🤣🤣

  • po dlouhé době první česká videa a můžu říct, že Kovyho si rád odteď poslechnu 😁

  • Skeč s kosmonautem a imitace Babiše skvělá! 😅😅

  • Genialni, dekujeu, jdu sdilet. Zatim asi nejlepsi souhrn informaci a faktu v nekratsim case, co jsem videl. Jsi borec.

  • Miluju tvou kancelář. 😁 Krásné video k věci jako vždy. ❤️

  • Pro příště doporučuji spíš les. Jak praví pravidlo: po 20 minutách práce se podívej na něco 20 metrů daleko a pak žij 20 let v lese.

  • Líbí se mi, že je vidět opravdu úsilí na tom, udělat to nezaujatě. Toho si moc vážím. Děkuji za pěkný předvolební rozbor. I mě to vrátilo zpět nadhled

  • Neskutečně skvěle zpracované téma a video, které se snaží být maximálně objektivní😉

  • super video ^^ víc takovejch pro lidi co se v politice moc nevyznají 💖

  • Viděl jsem od tebe jenom dvě videa - o prvním kole a teď o tom druhém. Pěkně a trefně uděláno, pobavili jsme se. Tak zas někdy čau xD

  • Opět naprosto skvělý, vtipný, edukativní.. Díky ❤👍

  • Líbí se mi u tebe nezaujatost. Děláš to jako vždy na profi úrovni 💪

  • Super video. - OKAMŽITĚ SDÍlím!!. Líbí se mi názor, který mám také ... lidé, kteří k volbám nejdou nemají "právo"nadávat, maximálně sami na sebe, protože, když se na to vykašlou a nejdou k volbám tak co čekají? Samozřejmě, že my ostatní rozhodneme za ně. Díky za tohle video, i protože X krát denně poslouchám jak generál vyhlásí válku, a jak zavede euro a další nesmysli ... doufám, že tohle video voliče trochu probere, a uvědomí si, že ani Babiš ani Pavel nejsou kouzelnými dědečky, co nám splní přání na počkání.

  • zdravím a pozdravuji. skvělé,to mělo být zveřejněno na včerejší demonstraci. díky a žijte blaženě.

  • Budu opakovat, co už zde bylo (a bude) řečeno - SUPER VIDEO A SKVĚLÁ PRÁCE!!!

  • Jdu za Tebou do jeskyně! Jsi skvělej! Díky za Tvou tvorbu, ty kosmonaute! 😃😃❤️

  • Skvělá práce! ♥️

  • děkujinza další úžasné video ❤️

  • Znovu děkuji za objektivní názory, obzvláště oceňuji, že to pro Vás určitě nebylo lehké.

  • opět výborný video, díky za to.

  • @kovy díky moc za tohle video. Okamžitě sdíleno. Kdyby média odváděla podobnou práci, na světě by bylo líp 💙🦁✌️

  • Maximální pokus o objektivitu. Krásná práce.

  • Dobře, super zpracované :D

  • Díky Kovy, za perfektně spracované video, já už mám jasno 👍

  • Díky Kovy za opět skvělou a informativní Kovy neděli

  • Pavel ovšem v roce 2019 řekl v dvtv že pokud by kandidoval Babiš, tak by kandidoval i on.

    • Babiš, pokud se nepletu, oznamil kandidaturu daleko později

    • @@DrSpeedway To je ale uplne jedno kdy to oznamil ne? Vsak to bylo jasne uplne vsem, ze bude kandidovat (viz karavan).. nevaze se to na oznameni, ale na fakt, ze bude kandidovat.

    • @@DrSpeedway to ano, ale v tom rozhovoru se ho ptali v jaké situaci by kandidoval a on řekl že pár situací má a že kdyby někdo určitý kandidoval, on by kandidoval taky. Pan Veselovský se ho zeptal jestli Babiš je jeden z těch lidí a on řekl že ano

    • @@fajfejk0598 Ano, máš pravdu 👍

    • @@MikeLikeLife Ja jsem se Vás na něco ptal?

  • líbí se mi, jak se vždycky v průběhu videa stmívá

  • Skvělé video!

  • Super Prace světové kvality😊klobouk dolu