Jan Pirk: Koronavirus politici zneužili, měli bychom se nakazit všichni // Prostor X podcast

čas přidán 29. 03. 2020
Rozhovor s Janem Pirkem 4. března 2020 v Pořadu Prostor X.
Další zajímavé rozhovory najdete zde: www.reflex.cz/prostorx
Sledujte náš Instagram: instagram.com/reflex_cz/
Staňte se fanouškem na Facebooku: facebook.com/reflexcz/
Dejte ODBĚR pro další rozhovory.
Rozhovor s Janem Pirkem vede Čestmír Strakatý.

Komentáře

 • pán J. Pirke je čestný muž a lekár, ktorý sa bal povedať úplnú pravdu a tak to za neho urobím ja v ďalšom komentári

 • Mam radost, ze pan profesor pozdeji nazor poupravil.

 • Zdravé srdce chorá hlava totálny debil jednostranne nadaný človek hotová pohroma. Bez urážky.

 • Korona je podvod a pan doktor nie je sam kto s tym vysiel von a ze to odvolal tak to sa opytajte politikov co neustale klamu ludi a spomente si ked za chvilu vas budu chcet zaockovat!!!!

  • Dokonalá očkovací látka a ani jistý a dokonale účinný lék zatím neexistuje. Takže jediní lidé co naveliko očkují druhé, jsou ti co druhé očkují strachem z očkování. Tohle je stejné, jako následovat sebevraha při skoku z okna a to jenom proto, že on možná ví proč skáče. Jinak strach z očkování vytvářejí právě ti, co přičítají očkování přelidněnost a když jsou přitlačeni argumenty ke zdí přiznávají to, ale začínají vřískat něco o přirozeném výběru, boží vůli, zbožtění člověka a jiné nesmysly. Jsou mezi nimi pomatenci, tmáři a vrazi, ti poslední se sami totiž očkování nebrání, ale vždy mají všechna povinná i nepovinná očkování v čas. A velmi dobře si následky své činnosti uvědomují.

 • Vynikající host a rozhovor. Děkuji Reflexu

 • .....pozor.....inkvizítor

 • Předložte to do Italštiny ti budou čumět. !!!Když se přemnožily hraboši !!!Někdy nevím co si o tom mám myslet.

 • Je třeba si uvědomit, že každá epidemie (pandemie) vykazuje z mnoha důvodů specifický průběh v čase a české zdravotnictví má, především z ekonomických důvodů, omezené kapacity, které by nemusely býti dostatečné pro zajištění obecné přiměřené péče. Při příliš strmém nárůstu počtu nakažených by souběžně rostl i počet těch, kteří by se bez lékařské pomoci neobešli a velice pravděpodobně by rychle došlo k vyčerpání rezerv. Výsledkem by byla vyšší mortalita. Tento fakt pan Pirk v rozhovoru dne 4.března opomenul. Můj osobní názor na momentální situaci je, že díky nouzovému stavu se podařilo dostatečně zpomalit promořování populace a s rozvolňováním omezujících vládních opatření bych rozhodně nespěchal. Jediný, kdo zneužívá situace je opozice, která populistickými žvásty stav bagatelizuje a vytváří celospolečensky nežádoucí tlak na vládu s cílem rychle obnovit podmínky k vytváření zisku ve všech odvětvích. Podle hesla, že zdraví je přednější, ale zisk je důležitější.

 • Katastrofální stav zdravotnictví -v Rakousku bere pecovatelka v dd 60000 v přepočtu na koruny. A tady lidi žiji zázrakem, z těch vysmesnych 13 tisíc. ..Gauneri po převratu rozkradli všechno a vládnou tu bez kontroly a všechno se jim toleruje. ..achjo. A my jen bedujeme

 • Posléze změnil názor? Se nedivím. Kdo to asi zařídil a pohrozil.... No? A běda jestli budeš říkat opak... opět někdo z vlády pohrozil. Na to nepotřebuji ani důkaz. Dovedu si to představit.

 • samozřejmě, pan profesor má absolutní pravdu, protože to je použito jako krycí operace pro aplikace agendy GESARA po celém světě, zatýkání adrenochromové mafie a resetu globálních měn geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/04/07/postup-zachrannych-praci-masova-zatykani-a-exekuce-kabaly-reset-globalnich-men/

  • No konečně nám to někdo vysvětlil

 • tento moderator velmi slaby

 • Ten moderator mi neskutocne lezie na nervy.Jeho logicke myslenie je na tom strasne.Dal som like len pre hosta.Inac dislike.

 • Mlží…o koroně se mluví,protože je zde !Freemason virus NWO …

 • Stačila mi 1 minuta a ten pan z IKEaMU lže. Dalšich 35 minut si ani neposlechnu.. Sorry jako!!

 • Prvotným prostredím tvorenia je nehybnosť a tma. Nehybnosť, tma, v pôvodnej forme. Vašimi telesnými zmyslami tu na Zemi nevnímateľná. Nevnímateľná nielen človekom, ale aj ďalšími bytosťami v priestore existujúcimi. Nehybnosť a tma najväčšieho pohybu a svetla. Nehybnosť tak nehybná, že neexistujúce je povedomie o tom, že pohyb nejaký možný je. To však len zdanie je. Tma, tmúca a čierna, že čerň tak jasná je a svetelná, ako nijaké svetlo v Univerze existujúce. V prostredí nehybnom to vrie. Čerňou svetla sála a životom všetkého vibruje. Života počiatok a koniec to je. Lebo kruh, aby sa uzavrel, preto kruhom je. Úžasné na tom je, že poznanie toto vo všetkom a všetkých je. Z prostredia toho vzišli. Sa zrodili. Tam dopátraš sa všetkého. Čo vzniklo tam, sa tam aj vrátilo. Udalosť, čo teraz deje sa, výbornou ukážkou jednotlivca ale aj kolektívnej vibrácie strachu je. Strach nič iné je ako citeľné napätie. Napätie voči prirodzenému prúdeniu energie. Čím napätie je väčšie, tým strach je silnejší. Intenzita jeho je deštrukčná. Ničí, láme, trhá priestor, objekty, telá. Povedať človeku - nedýchaj - síce môžeš, však účinok to nemá. Dýchať neprestane. To isté je povedať človeku - človeče, nemaj strach. Báť sa neprestane. Nepozná totiž príčinu. Kto nepozná príčinu, nepozná dôsledok. Lebo dôsledok rodí sa zrodením príčiny. Vibrácia strachu a jej intenzita je momentálne celoplošná. Rozmerov takých ako ešte v bytí ľudstva nebola. V mnohých prípadoch neznesiteľná, spôsobujúca silné napätie, tlak, deštrukčné konanie a telesný rozpad. Zhromažďujúca energia sa nebude donekonečna ukladať. Nastane výbuch a uvoľnenie. Uvoľnenie energie. Teraz sa to deje. Po výbuchu zmierni sa napätie a začne bez odporu života plynutie. Na začiatok vráti sa poznanie. Tam Neria je a o tom vie.

 • Vy iste vúl a žádám Vás aby iste se omluvil v 5-ti jazycích a sypal si popel na hlavu a dal se do karantény aby se od vás nikdo nenakazil ………… duševně. Kdeže tak Dejte todleto video stáhnout!!!!

 • Páni na toto nie sú zákony čo tvrdíte. Nikto nemôže sedieť v base pretože vy ste sa rozhodli že “nechať zomrieť a zomrieť” je u nás podľa zákona. Čo keď ten prah nakazenia prekročíte a zomriete. Ale môže zomrieť aj veľký počet zdravotníkov. A môžu takéto profesie vymrieť a zvyšok prestane v zdravotníctve robiť. Potom skončia všetci a aj vy. Keď sa nebojíte Tak sa nechajte infikovať a dokážte že ste hrdina. Ale vy len kecáte “no veď ja nezomriem” to druhí………

 • tlapkova oatrola

 • Pan Pirk je velká kapacita a vážím si ho, ale nějak mi nesedí, kdy odborník-lékař do virové krize plete politiku. Je jedno, která politická strana vládne, každá, ať již pravicová, levicová či středová vždy, i na takové vážné situaci, se snaží bodovat pro sebe. Víme, na jakou stranu politického spektra pan Pirk patří, proto by měl mluvit jen jako odborník.

 • Ten moderátor je strašně ošklivej fujky.Kníra rádoby na Adolfa a uši jako netopýr.Obočí nějaký zkroucený a hlas jako Gay.Vlasy na Zevla no příšera prostě nebo nějaký zvláštní druh mutanta.

 • Ak chce niekto hovoriť o prehnaných obavách a o porovnaní COVID-19 s "obyčajnou" chrípkou, má na to právo, ale nech si pozrie príbeh britského premiéra Borisa Johnsona. A jeho postupnú zmenu názorov aj výmenu svojho poradcu pre zdravotníctvo. Zatiaľ je jeho zdravotný stav nie najlepší, pozri denník Guardian: Lekári však majú o zdravie britského premiéra obavy, keďže neustále kašle a má horúčku. V nemocnici zatiaľ zostáva. Britský The Guardian podotýka, že ho vyšetrili lekári, obávajúc sa o jeho dýchanie. „Je zrejme v horšom stave, ako si on sám, alebo jeho zástupcovia ochotní priznať,“ píše denník. Tak ako zmenil názor B. Johnson, možno zmenil názor aj Jan Pirk, snáď to potvrdí, alebo sa ozve a zdôvodní prečo nie

 • Další zbabělec co po pár dnech změnil názor !

 • Tenhle vir, byl uměle vypuštěn,aby vymlátil seniory, který zpomalují cestu k celosvětové federaci,.Je otázkou jestli zastavit celou společnost nebo izolovat seniory a ještě ty chronicky nemocní. Kdyby Titanic nezastavili ,měli šanci na přežití.

 • Pane## moderátore zajímalo by mne co jste udělal pozitivního vy misto těchto primitivních otazek na takovou kapacitu zálezte někam protože jestli vás potkám tak se asi neudrzim to není vyhrožování je mi skoro 70 let ale tohle je moc přes čáru

 • No nevím, já když sem se probudil po operaci tak sem neřešil kdo je jak oblečený.

 • Reflex. cz. Fórum.24.Echo 24, a pár dalších to je teda něco. Pan Pirk by se měl zachovat jako hrdina BORIS JOHNSON. A mohl by vzít sebou i všechny tyto novináře na promoření.

 • Pane profesore, pečlivě jsem naslouchala Vašemu povídání, ale nesouhlasím s většinou informací, které jste uvedl v souvislosti se zdravotními sestrami. Srovnáváte IKEM, kde příjem sester je 50?? tisíc?? Myslím,že i jiné obory by zasloužily stejné ohodnocení práce. Nejen v IKEMU je náročná odpovědná práce, kde sestra drží v rukou životy pacientů. Není divu, že sester valem ubývá, když ani ty, co pracují ve zdravotnictví celý život nejsou přiměřeně ohodnoceny.

 • prečo to moderuje človek bez rozhľadu

 • Korona je ďábel když ho necháte budou stovky mrtvých a pokud bude mít zelenou budou tisíce tohle je kripka je horší než co známe karanténa je smrt armáda je povinna chránit lidy civilní obrana státu Ústava jim to přikazuje mají plány o co de o politiků přes mrtvoli

 • Jan Pirk je krasny a moudry - vypada jako Paul Newman veskere materialy.Redaktor nevzdelane potetovane hovado, drze k tomu.Politici prodali pod cenou pred pul rokem Cinanum rousky atd.aby Mynar, Nejedly slavnostne koupili V BREZNU zpet 3x draz! Je to boj korporaci ,na celem svete zmizel WC Papir jak pres kopirak.Neni mozne aby po 3 tydnech lide co maji BMW a jezdi 4x rocne na dovolenou chteji nahradu od statu.Selsky rozum na vsechno.Pocitat ze bude vse zalite sluncem ,muze nezodpovedny vul

 • Pro podnikatele ve zdravotnictví....ano.!Zatímco si někam odjede na půl roku do Tichomoří...,aby se to tu zatím "bezpečně promořílo"....

 • Hezký člověk, tenhle pan doktor Pirk. Škoda jen, že moderátor do takového jinak pěkného rozhovoru neumí investovat víc své empatie a snaha o pěkné povídání je zase jen ze strany hosta. Úšklebky a rýpance by si mladík mohl nechat pro respondenty jiného ražení.

 • Obdivuji pana profesora, že to s tím narcistickým troubelou vydržel. Holt je to zkušený a trpělivý muž. Situaci není na místě ani zlehčovat, ale ani přeceňovat. Přitom je spíš na místě ptát se, jestli celá ta agenda není spíš cíleným atakem na ekonomiku a občanské svobody. Všichni se najednou bojí. Strach ale nepomůže. Všichni tedy dělají něco, co jim nepomůže. Přesto, že pan profesor poněkud změnil názor, smekám před ním klobouk.

 • Si řezník tak řezej a nemel.

 • Pirk ty si hloupej. To neni koronavir. Ale biologicka zbran slozen ze sars2 koronavirus a hiv 4 viry... chapes hloupej starej dedku zjisti o tom neco... je to unele vyrobeny v cine umrelo statisice lidi.. deset tisic lidi denne spalovali v cine..

  • @D.M. Nic by se nemělo hystericky přehánět. UV-C z horského sluníčka a ozón by měl bohatě stačit i na tu plošnou desinfekcí. Ostatně ani chlorová desinfekce není neúčinná. Jinak ty roušky chrání pouze před kapénkami a ty jsou vždy mnohem větší než samotné viry i než bakterie. Stálý růst nakažených je způsobován spíše těmi co na ten vir věří nechtějí a těmi co na vzdor všem se chránit nechtějí. Je jich málo proto i růst je malý, ale jsou a proto i růst je. Bez nich by bylo uvolňování karantény mnohem rychlejší a plynulejší. I těch ztrát na životech by bylo mnohem méně. V době vynuceného klidu karanténou máme čas vidět to co teprve teď doslova a do písmene bije do očí. A to jak sobectví, hloupost, namyšlenost a bezcitnost jsou schopny zabíjet.

  • A ty handry na oblicejich jsou vam vsem prd platny! Je to jen falešný pocit bezpečí a proto u vas stoupa nakazenost! Pokud se clovek nechce nakazit, musi sedet doma a po nejnutnejsim nakupu ktery nema byt vice krat nez 1x za mesic je treba vse co bylo z bytu nebo z domu venku sterilizovat nejmene 76% alkoholem ve spray! Pak se zacne krivka velice pomalu sunout dolu.

 • 👍👍👍

 • To je úžasná lidská i profesionální úroveň: Pro mne Superstar.

 • Jak se naprosto vsichni, co trvdi, ze je to bezny vir, ktery nepredstavuje zadnou hrozbu pro lidi jako druh (podobne jako chripka), poserou az ke kotnikum z hystericke urvane luzy a radeji "zmeni" nazor.

  • Vážím si pana Pirka, ale zásadně s ním v tomto nesouhlasím, jinak ve všem o čem tady mluvil ANO, velmi si vážím jeho práce,

 • Zkouknul jsem 7 minut videa a nemá to cenu koukat dal. Pi*ovina jak traky.

 • fuuuj tie jeho ruky hroza

 • Změnil názor jen že na něj zatlačili z vrchu!!

 • Koronavir byl člen KSČ, později KS Číny-

 • profesor v tej amerike ste sa naučil aj mat priliš silne sebavedomie (americké- boh vas opatruj

  • @Zdeněk Pátek to že išiel do Rakuska pracovne, dobre ale na ktoru piču tam bral aj svoju rodinu? teraz su v karantene na svojej chalupe. vela zdravia a štastia držte sa.

  • Asi nevíte, že prof. Pirk je v kardiochirurgii považován za evropskou elitu. Nesuďte ho na základě půlhodinového rozhovoru, který mimochodem moderuje naprostý diletant.

 • Aj španielska chripka bola podla všetkeho obyčajna chripka.Infikovala 500 miliónov ľudí na celom svete,čo viedlo k úmrtiu približne 50 miliomov ludi.Doporučujem tomu týpkovy návštevu niektorej Lombardskej nemocnice kde lekári musia ukázať prstom kto bude žiť a kto nie.

 • Je to jenom obyčejná chřipka 😂

 • facebook.com/100007824224137/posts/2579888848948564/?d=n

 • Nič nieje tak ako sa zdá,pravdu vedia len tí najvyšší....

  • Stejně se nakazíme všichni a hodně lidí už bylo nakažených a ani to neví. Jde jen o to nezahltit kapacity nemocnic pro lidi s horším průběhem. Není to mor, je to nová "chřipka". Nezastaví se, jen se přibrzdí tím že si lidé vytvoří protilátky. Prostě se toho přestaneme bát a budeme žít dál.

 • 30-ti letej ušák s modrejma rukama tady griluje kardiochirurga kvůli KSČ.....to mě poser.

 • Idiot pirk promluvil debílek.Je dobře ,že vás ted umře 10 milionů.Žádná ztráta.Nikdo a nic nezastaví Božský COVID z číny.

 • Tito dioti "odborníci" co říkali že Koronavirus má smrtnost 3% a zlehčují koronavirus bych jim nechal vzít lékařský diplom... Vir zmutoval a je několik mutaci...je otázka jak jestli silněji nebo slaběji,ale podstatou víru je že se množí buduje své sídlo v těle člověka a následně se šíří dál do jiného těla a tento vir má už informace jak se v novém těle úspěšněji rozmozit z předcházejícího hostitele,takže pokud narazí na silnější imunitní systém je mu to na prd a je zničen...pokud je imunitní systém slabší než předchozí tak je to smůla pro hostitele... Ale koronavirus umře taky. Co je ale šílené že někteří odborníci tvrdí,že nemáš jistotu,že se nenakazís znovu a to proto,že tvůj imunitní systém bojoval s lehčí mutaci víru a můžeš pak chytnou silnější mutaci víru a tvůj imunitní systém sice spustí obrannou proceduru neboť už ví o co jde,ale nemusí být obrana účinná... Testování...všichni vidíme kolik lidí bylo testováno kolik je pozitivních a zbožné hledíme k číslu 1,1 a méně tedy podíl kolik lidí se nakazí od jednoho...ale je to matoucí....dnes půjdes na testy pojedes domů a cestou se nakazis... A v systému jsi negativní... Pak si vláda usmyslí že se dostali na úroveň menší míry přenosu viru a povolí cestování otevřou hranice a jsme tam znovu. Ekonomické důsledky, společenské dopady jsou nedozírné. Zvýší se nezaměstnanost, zvýší se kriminalita,střední třída se vytratí. Bude kastovani, do určitých lokalit se dostanou jen testování ( tyto testy si chudí nedovolí) potravinový příděl, hyperinflace, občanské nepokoje , atd.. Z malé chripecky jak někteří ji nazývají...blbost prof Prymula jasné sdělil,že je Koronavirus 35 x silnější než obyčejná chřipka. Jsem optimista,ale dokud není účinný lék tak stím můžem tímto systémem( částečná karantena) bojovat roky a výsledek bude záviset na víru nikoliv na lidstvu... Pokud se nenajde účinný lék tak bych zavedl absolutní karanténu . Vše zastavit na 14 dní. Ale absolutně vše. Jen elektrarny,vodárny základní potraviny a tito zamestnaci by v daných "továrnách" spali. Zavedl povinné měření teplot on-line každý by musel 2x denně hlásit do systému svoji teplotu a nemocné pak přemisťoval do nemocnic 1 ( lehký průběh) 2 ( těžký průběh) po 14 dnech kdy nemocni budou oddělení od zdravych bych pomalu uvolňoval karanténu. To je můj názor. Možná blbý,ale tzv selský rozum... oddělit infikovaného od zdravého po dobu inkubace víru.

 • 2 faily - video z doby jiné situace, což je velmi unfair i pro něj a také to, že p. Pirk je kardiochirurg. S veškerou úctou - o epidemiologii bude vědět asi tolik, že ji měli jako předmět před 50 lety na medicíně.

 • Zajímalo by mě, zda pan doktor třeba nepřehodnotil a nezměnil názor. (doufaje, že ano).

  • To víš, že nezměnil, jen aby ho ovce nesežraly, tak vypustil něco dalšího pro klid! :-)))

 • zaujimalo by ma čo by ten odbornik povedal na danu temu dnes.

  • @Plzeňský Patriot Podla mna je to nezodpovednost riskovat zdravie rodiny. držte sa a vela zdravia

  • Vy nemáte v Čaputovsku Google? denikn.cz/317831/koronavirus-neni-sranda-uz-bych-ho-nezlehcoval-jen-hlupak-nemeni-nazory-priznava-z-karanteny-profesor-pirk/

 • Pirk tyto slova odvolal s odůvodněním,že tu situaci podcenil a že se situace vyvíjí jinak....

  • @ajkpark Proc? Vyslovil svuj nazor. Pak ho zmenil. V poradku.

  • @Čestmír Uštvánléty tlamy, huby, dr.ky ... jak je libo :) prostě si nepouštěli hubu na špacír po každý, když se jim zrodí nějaký geniální nápad v hlavě ...

  • @ajkpark Tlamy,jestli jsem pochopil dobře.

  • typické, hlásat kraviny a pak se omlouvat ... kdyby raději drželi tihle lidi pusu ...

 • Přátelé, konečně někdo kdo přemýšlí racionálně. Tohle je pouze uměle vyvolaná ekonomická panika. Smekám před panem doktorem a je třeba si uvědomit kolik lidí zemře na zápal plic...chřipku...a ostatní nemoci. Ovšem s názvem COVID-19 to zní velice nebezpečně a způsobí strach Drž me se a počkejme až někdo zavelí KONEC.

 • tohle podraz od reflexu... ach jo... a pak se ti novináři diví že jim zeman říká debilové

 • Ten rozhovor se nedá více poslouchat. Je to “o ničem”. Podle mě má pan doktor z části pravdu, že si tím musíme asi projít všichni, ale nepůjde o politiku. Tady jde o čas. Aby se systém nezhroutil návalem nemocných v jednu dobu a neohrozil chod zdravotnictví, které řeší i jiné diagnózy. Politici si toto uvědomují a nechtějí velké nevratné ztráty. Český lid je odpovědný a proto to všichni zvládneme bez větších ztrát. Jiné země měli názor asi jako pan doktor a kde jsou teď. Spousty mrtvých a možná zbytečně ...

 • Pan profesor Pirk je prostě génius.

 • Krásný rozhovor jako bych poslouchal mého pradědečka :)což je ode mne nejvyšší ocenění.

 • Ze vubec hodla ztracet cas takovy odbornik z takovym KOSTETEM...

 • Jak muze tak intelingetni clovek mluvit s takovym KOSTETEM...??

 • Měsíc starý rozhovor... aktuální čísla a data ohledně šířící se pandemie jsou k nalezení zde: coronavirus-who.com/

 • Zas American a čo rusko

 • Musím komentovat ještě jednou protože mne to úplně vytáčí! Moderátor naprosto arogantní a nevhodný otázky až tlak, dotěrnej způsob, namyšlenej, host se tam musí cítit jako při výslechu, navíc nějakým tupcem. Pan Pirk řekl "k tomu bych se nerad vyjadřoval" a moderátor znova na něj tlačil, no neskutečný!

 • Moderátor opravdu nemožnej, škleby, přístup, podobně to bylo při rozhovoru s osobností panem Cílkem... Vybírejte prosím moderátory trochu odpovídající tak vysoké úrovni hostů!!! Toto je opravdu trapný přístup, hloupé otázky, achjo! Bída.

 • Moderátor je vysoce nekompetentni,Pan Pirk jej s noblesou ustál....

 • Pane Jane Pirku,děkuji,nesmírně si vás vážím a smekám před vámi jako člověku a zejména excelentnímu kardiochirurgovi.....💚💙💜👍

 • Dobrý den pane profesore, poprvé jsme se spolu osobně setkali na VUML na Praze 4 v DPV při MV KSČ Praha 4 v roce 1982. Obdivoval jsem Vaši inteligenci a vaše znalosti. Předepsanou zkoušku na VUML jsme oba úspěšně složili dne 18. června 1985. Píšu Vám hlavně proto, že mám u Vás zaměstnanou svoji jedinou dceru Ing. Mgr. et Mgr. et Mgr. Bc. Baudyšovou Evu, DiS. Nyní jí je už 42 let. Dělá v IKEM od roku 2008 to je 12 let všeobecnou zdravotní sestru na Vašem oddělení ARO, v současné době pod vedením Mgr. Kelemana. Má pět vysokoškolských titulů, zodpovědnou práci, ale neměla žádnou vedoucí funkci na pracovišti nebo v IKEM, ani 50.000,-Kč měsíční plat zdaleka nemá ! Dne 26. března 2020 od vedení IKEM dostala navíc dcera zprávu, že se bude také starat o nemocné pacienty nakažené koronavirem COVID-19, který je již zmutovaný, a proto velmi nebezpečný. Vždy dvě sestry ze směny mají být vyčleněny navíc jako pohotovost pro koronavir. Jsem přesvědčeno tom, že setřičky budou mít k dispozici kompletní ochranné pomůcky (ochranný štít očí nebo ochranné brýle na oči, respirátory filtrační třídy FFP3, rukavice, kombinézy) a nedojde k situaci, že nedostanou ochranné pomůcky jako sestřička v v Thomayerově nemocnici v Praze-Krči, , která ve 47 letech zemřela. Přeji Vám pane profesore hodně zdraví. S pozdravem Ing. Baudyš František E-mail: baudysfrantisek@seznam.cz

 • Když se vědci hrabou včem nemají a pak to1% si to veme jako zbraň:www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/vedci-nasli-bakterie-moru-u-zeny-mrtve-5000-let-40262830

 • Když se vědci hrabou včem nemají a pak to1% si to veme jako zbraň:www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/vedci-nasli-bakterie-moru-u-zeny-mrtve-5000-let-40262830

 • A toto je profesor ! Svätá sprostoto !

 • "Před několika týdny respektovaný kardiochirurg, oblíbený „pan profesor s motýlkem“ Jan Pirk srovnával (jako mnozí další) koronavirus s běžnou chřipkou a tvrdil, že reakce na epidemii jsou přehnané. „Mluvil jsem zbrkle a příliš zjednodušeně,“ uznává dnes v rozhovoru přes videochat. Je v karanténě na své chalupě a vyzývá k nošení roušek."

 • Veľmi dobré zhrnutie situácie a vhodne vypichnuté hlbšie súvislosti dnešného "problému", s názvom COVID - 19. Tá analýza doby, však musí ísť ešte hlbšie, až ku svojej podstate, lebo i toto zhrnutie situácie, opisuje veci a deje len na povrchu. To, čo sa deje a rozbieha v súčasnosti, na planéte Zem, má oveľa vyšší zmysel a zámer, oveľa hlbšie príčiny a kto sa chce skutočne zodpovedne nad vecou zamyslieť a zmeniť svoj pokrivený pohľad na svet od základu, nevyhnutne musí byť schopný, opierať sa vo svojich bádaniach, analýzach a vhľadoch, o ten najmocnejší pilier, ktorým je Principiálna PRAVDA. Pre inšpiráciu a zorientovanie sa v danom smere, malá navigácia: blog.hlavnespravy.sk/16015/mimoriadna-sprava-rokom-2020-zacina-velke-obdobie-zmien-na-planete-zem-posolstvo-pre-vynimocny-rok-2020-nad-obsahom-nasledujuceho-clanku-by-sa-mal-v-hlbokej-vaznosti-zamysliet-kazdy-jeho-citate/ Pekný deň všetkým... /a ešte jeden odkaz.../ facebook.com/photo.php?fbid=2898700153547633&set=a.347445412006466&type=3&theater&notif_t=feedback_reaction_generic&notif_id=1585854975602060

  • Krasne myslienky! DAKUJEM! Odporucam vsedkym!

 • Reflex je stejná sebranka jako Seznam a ČT. Naprosto nekorektní a neobjektivní média. Jen propaganda padlých stran nazývající se "demokratický" blok a mají jen jeden cíl. Jakkoli dopomoci těmto stranám zpět k moci.

 • Pane doktore, běžte nám příkladem a nakažte se, ale nezatěžujte poté náš zdravotní systém. Děkuji.

 • Polibek smrti panu doktorovi .. zveřejnit teď měsíc starý rozhovor s titulkem, který je dnes maximálně kontroverzní...

 • Cože? Duše je to co nás liší od zvýřat? Takže podle něj zvířata duši nemají ? To nemohl pan Pirk přece myslet vážně.

  • @Plzeňský Patriot Protože jsem zvýře. :)

  • @Miloslava Patzeltová Proč píšeš hrubky, když já píšu bez hrubek?

  • @Plzeňský Patriot Oprava: Cože? Duše je to co nás lyšý od zvířat ? Takže podle něj zvýřata dušy nemajý ? To nemohl pan Pyrk přece mislet vážně.

  • A taky nás liší, že zvířata se neučí gramatiku! :-)))

 • TWL to nemí možné vykerovaný borec v teleke a starý dedko ktorý hovorí že opatrenia sú k ničomu a chodme radšej po stope anglicka,holandska,šapanielska. . :D toto je komédia . ešte že Slovensko zachránila predchádzajúca vláda , uvidíme ako to sstihne dokašlať ten šašo mátovič .

 • Podívejte se do USA .