Můj pracovní život v karavanu.

čas přidán
Napadlo mě vám přiblížit moji práci, podle některých práce snů, podle mnohých neexistující práce.
První video je o přípravě auta v Praze a finální plánování cesty.
Od nás (KaravanyČesko/AnywhereCampers) má každý karavan v základní výbavě roční dálniční známky pro Česko, Rakousko a Švýcarsko.
Proto jsem cestu naplánoval přes Znojmo, Vídeň, Budapešť a přenocovat jsem chtěl v Segedínu, těsně před hranicí se Srbskem, ale místo na přenocování jsem nakonec našel u nemocnice v Keckometu.
Instagram: realcestoman
twitter.com/CestoManCZ
facebook.com/C3stoman/
www.karavanycesko.cz
www.anywherecampers.com
Music from www.bensound.com/

Komentáře

 • #KaravanyCesko #AnywhereCampers

 • Nechápu proč do videí přidávají všichni co nejhlasitější hudbu takže je skoro není slyšet. Tady navíc bubínky a zvonečky, děsné. Když už trváte na hudbě, tak ji při řeči alespoň ztlumte, jinak škoda pěkného videa.

 • nejak nechapu, proc ma karavan dalnicni znamku pro Rakousko a kupuje se D2 (obytka nad 3.5t) pro Madarsko - nemelo by se v Rakousku teda platit spise mytne? A nebo jen doslo k omylu pri koupi madarske znamky? (berou se udaje J, F.1 a S.1 z technicaku, pro D1 musi byt J = M1, F.1

  • @Jarda Klidek V Rakousku platil spravne, ale v Madarsku spatne - je tam D1.

  • @CestoMan já děkuji za video je příjemné poznat náklady za mýto před cestou, kterou v létě plánuji a která povede dokonce do stejného města v Řecku. I ten nocleh v Aténách jsem si uložil. Rád budu dál sledovat například ceny trajektů atd. Do Anglie znám, ale přemýšlím o Sardinii atd.

  • @Jarda Klidek Jardo díky za vysvětlenou, máme to tam stejně.

  • @CestoMan technický popis vozidla, mám to na třetím řádku M1. Mám podobnou obytku a tak předpokládám že to budete mít stejné. Takže jste platil správně dle mého. Do Rakouska jsem si vždy platil klasickou dálniční známku proo vozy do 3,5 tuny, mýtné se na tyto vozy nevztahuje, používají se známky. Jinak pěkné video.

  • Ahoj, kde v techničáku najdu ty údaje ? nemuu je tam najít