Petr Holec ŽIVĚ #39 - Piráti končí, Šlachta chystá další kompro a velký coming out šéfky TOP 09

čas přidán 4. 08. 2021
Pravidelný středeční večer komentátora Petra Holce. Pracoval v ČTK, Reflexu a týdeníku Euro, psal pro měsíčníky Koktejl, Esquire, Xantypa a Playboy. Ptejte se, co vás zajímá?

🏆 Výherce ceny Nejhloupější lenochod
Miroslav Kalousek

🎙 Poslouchejte jako podcast:
podcasts.apple.com/cz/podcast...

👉🏼 Připojte se ke členství s výhodami:
cs-tv.org/username-xaverlivejoin

ℹ Dále vám doporučuji sledovat:
facebook.com/xaverlive.cz
twitter.com/petrholec
www.xtv.czSkladba Airport Lounge - Disco Ultralounge interpreta Kevin MacLeod podléhá licenci Creative Commons 4.0 (uvedení zdroje). creativecommons.org/licenses/...
Zdroj: incompetech.com/music/royalty-...
Interpret: incompetech.com/

Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 4.0 Mezinárodní License. creativecommons.org/licenses/...

Komentáře

 • Pane Holče, Fidel si zapálil cigáro na začátku proslovu a dokázal k lidem řečnit 6-8 hodin non-stop. Vám to pořád zhasíná a k tomu jen planě kecáte. Závěr? Předstíráte něco, co neumíte a to v obou případech. A opakovaně zapalovaný doutník - totální hnus, co?

 • Sudety jsou nacistický geopolitický termín. Sudety bylo například i Znojmo.

 • Stabilizovat je čínská komunistická rétorika a znamená policejní a státní teror.

 • Jak se řekne svazák italsky? Fašista, protože svazek je italsky fascio a odtud je odvozen název fašismu :-)))

 • Všichni ti kteří se nechali napálit tím jedem ,ať si vyhledají p.Profesora Turánka ,který se 40let zabývá vývojem vakcín.Přesně tam definuje ty věci , kvůli kterým se lidé v brzké době budou potýkat a mít autoimunitni onemocnění,atd.Jsou to jedy experimentální neschválené.

 • You could survive a zombie apocalypse.

 • Vy jste pane Holče libertarián? Ale ti vnímají osobní svobodu jako základ všeho. Jak to jde dohromady s nucením do vakcinace?

 • zase si musel kopnout do Volného bloku to není už normální Volný na rozdíl od tebe má respekt nevzdá se v bojí proti covidizmu ani ten hadr na hubě nenosí jako většina Volnému nesahaš ani po kotníky však počkej až jednoho dne vy všichni covidisti poznate vedlejší učinky vakcín aspon uvolníte byty

  • Ještě pockam rok a pak zalozim stavební firmu prace bude nad hlavu ! Budou se budovat nové hrbitovy pro ty naockovane to bude kšeft !

 • SPD toť jediná volitelná strana. Jak vidím tu můru promuslimskou Pekarovou tak se mi chce blejt velebnosti... celá ta multikultiprounijní sebranka . Zavřít za vlastizradu !!! Za prachy od Sorose zradím vlastní lid co vy zaporodané dě.ky...

  • @Tomáš Zavadil super volba. Jsme na tom stejně, taky budeme volit celá rodina SPD...

  • cela má rodina i sestřenice budou volit SPD a to jsou všechno lidi co jdou poprvé k volbám už kvuli covidizmu tak i ochotou SPD pomáhat lidem nebýt SPD nemáme ani koho volit

 • tu čest.

  • zaručující nežalovatelnos !!! Plošné studie z ostrého provozu budou ukončeny v prosinci 2023 !!! KDO JE NEZODPOVĚDNÝ k svému zdraví tedy ??

 • Prosim o objasneni nazvu strany STAN-starostove a nezavisli.--vsichni starostove prici nejsou v teto strane.--spravneje tedy -NEKTERI STAROSTOVE A NEZAVISLI.--je to zneuziti nazvu a strana ma byt vyloucena ze souteze.--dekuji.

  • Strana STAN vznikla jen z jednoho duvodu aby starostové mohli rozkradat obecní penize za pomoci pofidernich firem o tom neni vubec potreba moc premyslet ! Totiz ti nezavisli jsou prave ty pofiderni firmy !

 • magoři kolem něj asi něco slíbit, že dostane i když bude vyděděncem. Je mi toho vážně nemocného , volně pobíhajícího chlapce líto.

  • Pane Holče , naznačujete neočkované za NEZODPOVĚDNÉ a víte toto ???? Výrobci jsou si vědomi toho, že vakcíny jsou experimentální látky, které nebylo možné testovat po d

 • Železniční doprava je v přepočtu na osobokilometry bezpečnější než silniční. Ale to neznamená, že je zcela bezpečná. Říkáte to zcela správně.

 • Ģgģgghgggggggggggggggghggggggwggghgggggggggggggwggggggghgggggggggggggggwggggggggggthgggggggggggggggghghggggwgggggggghgdgggggggggggggggsghggggggggtggsgggggwgwggghzggggwgggwggggggggggggghggggghhgggggggggwggggggggggwggwgggwwggggggggg g3³

  • jen " 66%. Bude se vam obama lepe spat.

 • S tím Hejmou ste to posral! A vůbec to jeho kecání z kuchyňky není špatné.

 • Jediný z těch, co jedou streamy s možností donate mi svými hláškami a děkovačkami vadíte. je to rušivé, stejně jako zámlky při šoupání myší včetně popotahování z doutníku. To všechno jsem byl ochoten strpět za postřehy a originalitu některých vašich názorů. V poslední době vás vaše politické ukotvení bohužel zaslepilo tím, že jste asi během dovolené zapomněl sledovat hnutí a posuny nálad voličů. Nechal jste se ovlivnit mediálním obrazem Volného a některých hlášek jeho sympatizantů, zatímco posun v informacích o zakrývaného průšvihu s mRNA vakcínami, potvrzované věrohodnými svědectvími doktorů, laborantky a daších, jste vůbec nezachytil. Volného jste si pravděpodobně ani nevyslechl a soustavně plakáte nad tím, jak Lipovská nesplnila vaše představy, které jste si do ní vkládal. Asi vám nevadí, že všechny parlamentní strany bez rozdílu budou trvat na tom, že budete povinně očkován a s náhubkem do konce vašich dnů.

 • Pane Holec komentář ohledně Pana Hejmy je opravdu nechutný. Poplacavejte se dále s Xaverem . Je mi Vás lito

 • Zdravím. Doufám, že mladej-vážně nemocnej Babiš ml., dělá vše pro to, aby měl premiér Babiš-otec, kvalifikovaný důvod toho zmatence VYDĚDIT!!! Dobře mu tak. Museli mu ti magoři kolem něj asi něco slíbit, že dostane i když bude vyděděncem. Je mi toho vážně nemocného , volně pobíhajícího chlapce líto.

 • Kdo jde proti čt je dobrý.Ķterá strana to dělá?Jste z ČT pokakaní.

 • No dobrá Holče, tak je Hejma - Rony estébák. Pokud vám k tomu stačí záznam z archivu tak ok. Já bych teda k tomu abych jím mohl opovrhovat potřeboval ještě nějaký důkaz, že někoho naprášil či jinak komukoliv ublížil! Protože záznam jak všichni dobře víme má kde kdo a obvinit někoho je víc jak jednoduché. Třeba jako před časem Blesk skandalizoval herce Karla Högera fotkou z národního divadla, kde je zachycen se zdviženou pravicí. Přičemž je prokázáno, že se Höger aktivně podílel v odboji a dokonce nasazoval život, když v rámci úkolu dvakrát pronikl do Terezínského ghetta. Nebo jak známo i takový Jarek Nohavica má záznam. Toho Xaver obhajuje s tím, že neznáme okolnosti a tlaky doby, tudíž vynášet soudy z dnešního pohledu je přinejmenším problematické. A já s ním v tomto naprosto souhlasím! Proto je mi o to víc divné, že co platí pro Nohavicu, neplatí pro Hejmu! Není to náhodou onen dvojí metr na který zrovna Xaver tak často žehrá? A zvlášť když se jedná o něj, na to je mimořádně citlivý! Ale co u vás postrádám zcela, je jakýkoliv protiargument vůči tomu za co vás Hejma kritizoval! Argumentovat tím, že estébák Rony .... a nic(!) je na úrovni Měcháčka či Fórum24! Taky poznámka o tahání peněz lidem z kapes je zrovna od tohoto kanálu poněkud ..... no řekněme lehce úsměvná! S obojím se vážený při vší úctě - běžte laskavě bodnout!

  • Absolutní souhlas!!!! Na víc pan Holec asi nemá. A Xaver, škoda slov.

 • to je divne co to povidate o pani Hane ,ta vi moc dobre a s cistym svedomim co dela,u vas nemam, mily pane,zda jste dost za CR,zadnou jistotu,kam vitr tam plast,ze

 • Vy jste pane Holče libertarián? Ale ti vnímají osobní svobodu jako základ všeho. Jak to jde dohromady s nucením do vakcinace?

  • jj přesně tak někomu dělá sluhu a dělá hezkou reklamu pofidernému očkování ! už nevím kdo mu umřel udajně na kovid ale pokud to chce tvrdit tak at předloží pitevni spravu a nejlépy celou jeho zdrav kartu , at je zcela jasné že byl uplně zdravý ! do táé doby bych si nedovolil tvrdít že někdo umřel na kovid , a to ani raději nemluvím o jeho překrucovaní vyznamu co se týká pirátu ! osobně poraty nemusím ! ale překrucovače nesnáším !

  • jak je jeho zvykem neodpoví

 • Seeing a Different World While growing up in China, He Ying had some unique abilities since she was young and her celestial eye was open. When she closed her eyes, she could see that all objects were in motion, and that they seemed to be made of loose, tiny grains that were moving. When little He Ying closed her eyes, she could see the people in the paintings in her house were moving. Little He Ying liked some of the things she could see with her celestial eye, but she was also afraid of seeing things in other dimensions. She did not tell her parents about this because she thought everyone could see what she saw.

 • Starej prohnanej lišák zamazanej politickou šmírou,které se do smrti nezbaví,se po akci s Andrejem na pivo-v rámci omluvy za soud, chystá na další kola soudních jednání.A takhle si tu žijem a kdyby to nebylo k pláči,tak je to vlastně strašná švanda.

 • Pane Holče , naznačujete neočkované za NEZODPOVĚDNÉ a víte toto ???? Výrobci jsou si vědomi toho, že vakcíny jsou experimentální látky, které nebylo možné testovat po dobu obvyklých 10 let, aby se zjistila možná rizika, či smrt - výrobci si nechali od vlád podepsat indemnity, tedy dokumenty zaručující nežalovatelnos !!! Plošné studie z ostrého provozu budou ukončeny v prosinci 2023 !!! KDO JE NEZODPOVĚDNÝ k svému zdraví tedy ??

  • @Lubos Tobiska Na mnoho nemocí se netestovali očkovací látky vůbec.Krom zvířat.Očkovací látka vzhledem k aktuálnímu ohrožení populace se nasazovala okamžitě.Viz. očkovací séra ze Sovětského svazu.Byli jsme s těmito vakcínami očkováni všichni a někdy i povinně!A miliony životů se tím zachránilo.Padesátá a šedesátá léta min.století.Nebyl čas na žádné dlouhé testy.Nešiřte zde poplašné zprávy ! A pokud nemáte doložitelné odborné vzdělání,k uvedeným věcem se nevyjadřujte!

  • @kolostrombon1111 Každý lek se testoval nekolik let včetně ockovacich latek ! Prosim dalsi pohadku !

  • @Miroslava Hýlová Přesně tak, takže je krajní hloupost označovat nás neočkované za nezodpovědné a kdesi cosi!! Samozřejmě, že vítr vane z Bruselu a sluníčkářských médií...

  • Naočkovaní nejsou bezinfekční!! Oficiálně a mediálně ti potvrdil už i "byznysmen" a poradce hradu, Prymula...

  • @kolostrombon1111 a kde berete jistotu, že očkovaní zabrání mutacím, když nebyly ukončeny studie o účinnosti vakcín?

 • to má paruku nebo ho ulízla maminka?

 • Chudinka Holec.2x vakcínován má již zřejmě nějakou závažnější duševní poruchu po vpichu experimentální ho koktejl u.Aby se nedivil jako ta 2x koktejlem opíchaná česká turistka ,která se v Egyptě válela s COVIDEM-19 na JIP za což přišel do ČR účet na 500 000,-Kč !A volit zločineckou tlupu ODS na to musíte mít žaludek,být naprostý hlupák nebo stejný gauner jako je těch cca 20 000 zločinců v ODS......

 • Přísaha, je to samé, co kdysi Věci veřejné. Tady je Šlachta, tam byl Jon. Očekávám od nich ten samý "přínos" pro tuto zem.

  • @Tomáš Zavadil Kdyby někdo slíbil, zřídit pracovní tábory pro brutální , nebo nepolepšitelné darebáky, pak by to bylo plus , při rozhodování u voleb.

  • volte SPD nebo Trikoloru

 • Ještě jsem nečetl kolik je naockovanych poslanců a senátorů i s rodinkama !

  • Jasně, pravdu neřeknou...

 • Já doufám, že (námořní) teroristé mít místo premiéra nebudou.

 • Osobně se nikdy nenecham dobrovolně oočkovat ( samotné očkovací firmy se vzdávají odpovědnosti za svůj produkt ), auto bez garancí by jsem si také nikdy nekoupil...!!!

  • @Pavla Strhanova Mengele se taky neptal rodičů dětí, jestli na nich smí testovat nové leky a lékařské postupy.....

  • V kalifornii je očkování zaměstnanců ve zdravotnictví povinné.

  • A to tady jde o lidské zdraví, o život !🥰

 • A ty víš s jistotou, že nás nikdo nepráškuje?

  • @Lubos Tobiska Ano som profesionálny dopravný pilot Boeingu 777 a vy ste kto a čo za "Profesionála". Fascinuje ma ta ludská hluposť. Vidím , že kde je nedostatok znalostí a vzdelania tak sa dostavuje naprosta suverenita v nazoroch na všetko. Vivat pluralita názorov. Ja už si môj milý Luboško Tobiška nepotrebujem nič zisťovať , ja už práškujem s Boeingom 17000 hodín. Tak asi tak. Keď blbosť nadnàša dá sa lietať rýchlejšie ako s Boeingom. Verím , že niečo odpíšeš. Bude zábava.

  • @Jaroslav Zapletal Ano jsme vzdělaný narod i kdyz o x procentech lidi o tom pochybuji staci se podivat do parlamentu ! Dale nema cenu diskutovat ! Hezký den vam preji !

  • @Srt Rtyyu Nejdrive si zjistěte fakta a pak neco komentujte vy PROFESIONALE !

  • Som profesionálny pilot. Je vôbec možné aby takíto jedinci s takýmto názorom vôbec dostali vodíčák. Bože to snáď ani nie je možné."chemtrails".... čoto a kto to vymyslel. Nikdy by ma nenapadlo pred rokmi , že na tú tému môže niekto vážně diskutovať. Jedine snáď nesvojprávni truhlící. No ale všetcí sme deti božie ako hovoria farári a i takíto musia dostať príležitosť normálne žiť a bohužial i diskutovať.

  • Já jsem myslel, že jsme vzdělaný národ.

 • SSSR nebyli jen Rusové a ne všichni němci byli nacisti - to je pravda :) Teď tu svým fanouškům ještě nezapoměnte říct, že ani všichni muslimové nejsou teroristi a asi budete mít exodus sledujících :D

  • Myslím, že už nastal, taky už se koukám jen tak pro srandu, co zase tenhle kokta vypotí. Jsou to čím dál větší lejna, ale není nad to se parádně odkopávat v přímém přenosu. Nazrál čas, aby si vzal sám všechny lenochody domů.

 • Tak takovýto je p. Holec. Vztek ho odkopal a laciné, průsvitné pozlátko je pryč. A to ještě určitě nesáhl na své dno. Schválně jsem si počkal, jak inteligentní bude reakce na kritiku /oprávněnou/ p. Hejmy. A zůstal jsem s pusou dokořán. Stream je pouze k řečnění k zaslaným placeným dotazům, jiných si ani p. Holec, ani p. Xaver nevšímá. Něco by se v té zvláštní neplacené komunikaci sledujících k zodpovězení jistě také našlo. To dělá jen paní Stonjeková, která mj. prozradila, že p. Xaver není její šéf, ale kolega. Kdo by to řekl, že? P. Xaver je nešťastný, když si někdo dá druhou vodu, kávu, nebo nedej bože druhou kávu. Ale sám každému nabízí zakoupení čehokoli, ať je to sebevětší blbost. Lakota a hamižnost nejsou dobré vlastnosti. Pánové, jde to s vámi pěkně z kopce.

 • Pane Holče, docela by mě zajímalo jestli dokážete klesnout ještě níž.10 minut a víc Vás nedokážu poslouchat

  • Vlhké sny?

  • @Andrej Kvasnak mě už v mých letech naštve tak málo,pan Holec určitě ne.Nechápu,proč si myslíte,že jsem naštvaná.Jen mi dovolte abych vyjádřila názor na tohoto "Mistra "

  • P Formankova v deseti minutách měl pravdu a to Vas štve že

 • antipirát pokračuje, nemyslíte, že by se měla grilovat vláda ?! Vždyť opozice o ničem nerozhoduje. Pan Holec klesl opravdu na úplné dno.

  • P HOLEC mluvi tak aby to pochopil každý slusny clovek i méně vzdelany a to se mi libi ! Opoziční sajrajt se musi odrovnat v prve řadě PIRATSKY hnůj !

 • Pane Holec, vaše partička je nejlepší v šíření žvástu a rektální alpinistiky a zřejmě vám to evidentně posiluje ego,jen tak dál 👍😁😁😁😁

 • Pane Holec komentář ohledně Pana Hejmy je opravdu nechutný. Poplacavejte se dále s Xaverem . Je mi Vás lito

  • @jopostoja - měli by zakopat válečnou sekeru oba

  • @el ela Tak mu měli oplatit stejnou mincí, tedy tvrdou, věcnou kritikou a ne osobním útokem bez argumentů. Pravda, to zatím předvedl jen Holec. Xaver to možná pojme jinak. I když iluze si radši nedělám.

  • Miroslav Formánek. vystihl jste to.

  • Miroslav Formánek, Hejma začal první útočit

  • Jednou jsem si pustil Hejmu a byl to takový hnojomet, že jsem to ani nedokoukal. Všemu rozumí, na všechno má názor, všechno by dělal líp.

 • Dárky za ty kecy

 • Prijdeme mi krasne ubohe se do p. Lipovske navazet ohledne satu. To je tak detinske a ubohe, ze p. Holec u me klesl na uroven slaboducheho chudacka. Takto napadat zenu v r. 2021 to se musim smat, krasna ukazka co jsou stari ODS zac a novy ani nemluve. p. Holec je Sebestředný Narcis.

  • @Miriam Moravkova Souhlas...to bylo z jeto strany ubohe. A proto je potřeba si děláš svůj názor. KRASNY DEN 🇨🇿🤝🇸🇰👉🌹👈🌼🌸⚘

  • @Lopata Kladivo já si Vás vybavuji ze streamu, taky posíláte "přihrávky" Xaverovi i Holcovi myslím, smekám před Vámi, že jste se zastal paní Lipovské a jejího "prokouknutí" v krásnou ženskou!! je fakt ubohost, když se musí takový "formát" jako je Holec strefovat už i do ženské garderoby, protože na nic inteligentnějšího by se podle mě už nezmohl.....

  • Máš aspoň dochozenou základku?:))Budem kopat u baráku saunu, kdybys chtěl, tak napiš. 60 čistého pro debila obětuju. Jinak by to dělal bagr:))

  • @Petr Jicha To je ale hloupa rec , ze :-) Nebyt lopaty a kladiva tak nemate ani strechu nad hlavou Vy chudaku :-)

  • @Lopata Kladivo takto napadat ženu v r. 2021.....jste ubožák. Praste se lopatou, raději kladivem do hlavy...

 • Toto mi pripomina bulvar a Holec je druhy Petr Novotny. Co sa tyka dostojnosti, tak by som na vasom mieste pan Holec bola velmi opatrna s tymto vyrazom. Toto co tu predvadzate je dostojne? Aj ked niekto robi streamy z kuchyne, alebo z predsiene, nie je to na vas to komentovat. Ze sa nehanbite. Aj vy raz budete stary a robit si takto srandu a zosmiesnovat ludi je nizke a podle, ale co by uz od vas clovek cakal. Ten Rony ako ho volate bol sucastou tohto vasho streamu a pamatam si na to, ze ho Xaver mnohokrat chvalil a ocenoval jeho pohlad na politicku situaciu. Oznacoval ho ako jedneho z najlepsich politickych komentatorov a teraz ked odisiel tak o nom hovorite ako o starom estebakovi. To sa nehanbite? Uroven tohto streamu klesa a ta aj kvoli vam. Sedite s tym nezapalenym cigarom tam ako nejaky mafian a ego vam siaha az po strop. Cudujem sa Xaverovi, ze vas tam drzi. Hnusite sa mi. A este na zaver, vy idete osocovat niekoho, ze taha z ludi peniaze? Vy ktori robite to iste? Takze ak so tyka vas tak to je v poriadku a ak to robi niekto druhy tak je to zle? Xaver, ktory keca o tom ako sa snazi byt spravodlivy a objektivny? Vsetci, ktori vam prispievaju tak sa im cudujem, ze prispievaju na takyto bulvar. Mala som inaksiu mienku a tomto programe.Dufam, ze sa ludia preberu a prestanu podporovat takuto stoku, ktoru mimochodom vytvar pan Holec, ktory asi ma pocit, ze je poloBoh.

 • Manipulátoři a lidé, kteří rozdělují společnost, mají malý rozdíl v počtu laiků a dislaiků. Po Xaverově zradě, nebo spíš zapomnění na poslání v Radě, je dost patrné, s kým máme tu čest.

 • Vydr6el jsem skoro hodinu, ale pak došlo na maloměšťácké radůstky a to už je moc. Zavřete oči, odcházím :-) PS - kopat si do stařičkého rockera, je od neznámého nýmanda spíš smutné

  • @Markéta Fialová To už není ironie. Veselý spadl na úroveň, kdy už ironie není schopen. Bohužel. Proto už mu neříkám ani "Xaver". Je vidět, do jakého zblbnutí vede kovidové plašanství.

  • @milostivá paní tak, tak, "milostivá paní".... bez argumentů se zmohou pouze na Ronyho, to je dost ubohé

  • @Eva S Provokatér? Prostě kritizoval co se mu nelíbilo a měl to podpořené argumenty. Pokud by Holec reagoval protiargumenty a klidně i ve stejně tvrdém duchu, pak by bylo vše v pohodě. Protože by nabídl jiný úhel pohledu a lidé by tak měli možnost si z různosti názorů vytvořit obrázek vlastní. Místo toho se snížil jen k ubohému osobnímu útoku, kterým vlastně jen dokladoval stav dnešní doby. Buď jsi s námi nebo proti nám, žádné mezi neexistuje, naslouchat si nebudeme a diskutovat už vůbec! Doufám, že aspoň Xaver pokud bude chtít reagovat se bude zabývat víc obsahem kritiky než kritikem samotným!

  • @Markéta Fialová U Veselého to už žádná ironie není.Dal se ke svědkům kovidovým. Zklamal mě ale Klaus, který se pustil do toho lékaře a s Veselým si o tom notovali. Ukázalo se zase, že Klaus je idolem malých zapšklých čecháčků a nic se na tom za těch 30let nezměnilo.

  • @Markéta Fialová Jenže Holce se na Hejmu ptali diváci. O jeho reakci evidentně stáli. Co se přesně stalo mezi xtv a Hejmou nevím, znám jen to, co šlo do éteru. A z toho mi vychází Hejma jako provokatér. Bohužel.

 • *Nevím, proč se všichni divíte reklamě oč%kování a fikcín tady, po takových reklamách tabáku a chlastu. 🔴👍*

 • Vinotéka: Kecy v akci. :)

 • Argumentační láce non plus ultra. Pekarová řekne, že už na střední se zajímala o politiku a vedla rodiče k volební účasti (sama to ironicky označí agitací) a pan "továrník bez fabriky" z ní deset minut dělá svazačku. Mladej Babiš dostane zásadní mediální prostor, kde se snaží přesvědčit veřejnost o tom, že blázna z něj dělá jeho megalomanskej fotr, kterej řídí nejen tuhle zemi, jakož postupně i všechno to, co by ovlivňovat rozhodně neměl, ale to už je z Holce, pro změnu, renomovaný psychiatr a mediální prostor pro Juniora jen zneužíváním pacienta. Úkol XTV je jasnej - Zeman, Babiš, SPD a sundat všechny kolem. V tomhle podání však jenom trapas :(

  • Až na to že to ironicky myšleno nebylo. Na to nemá...😂

 • Já volit VBlok nebudu, i když je mi něco od nich sympatické.

 • Kalousek je zoufalec, on už má ten mozek zřejmě úplně vypitý.

 • Uděluji Holcovi Zlatého Pátroviče. Laciná barva na vlasy, falešné sommeliérství a příšerná čeština.

  • @Pavla Strhanova To se mi taky nelíbilo. M.Z. je přímo zvolený prezident a to většinou voličů. Krom trochu snobárny, se mi taky líbí úcta k lidem, tím spíš, že jde o lidí, kteří něco dokázali a dostali se demokraticky! na vysoký post. Jsem člověk přející a obdivuji takové, kteří něco v životě dokázali.😉🥰😂👍🍀👋

  • @V M Já bych také ráda byla snob, ale nemám na to. Holec je pohledný chlapík. Má krásné oči a vůbec celou hlavu.....a má dost přehled a umí to všechno tak švandovně říct. A když něco pochválí...paráda, tak je to zaručeně hrozné....Moc se mi líbí i jeho řeč. Jen když se trefoval do našeho prezidenta, tak to se mi nelíbilo.

  • Toho Pátroviče chci taky podepsat. Nešlo by to formou kolektivu L'Oréal Paris?

  • @thrasher Mně je, být "trochu snob", sympatické. Chtěl bych být jako on, líbí se mi to. Ale jen z důchodu, je to fakt nemožné. Nejdřív zaplatit byt, elektriku, pojistky a poplatky, jídlo zdražilo, oblek od krejčího, víno a doutníky, by mě zruinovaly.

  • Osobo vy se ale vyznáte,že by snob?

 • Volby - Preference 6/2021 koalice + Přísaha Koho byste aktuálně volili do parlamentu? ANO 29% Piráty+STAN 16% SPOLU 20% SPD 10% Trikolóra/Svobodní/Soukr. 6% KSČM 3% ČSSD 1% Přísaha 6% Volný blok 4% Jiné 1% Nikoho 4% Zatím hlasů:18743 diskuze k anketě » další ankety »

 • Tak jsem si po dlouhé době pustil pořad místního všeználka Petra Holce, abych se přesvědčil, jestli se někam neposunul, ale přiznávám, že jeho čvaňhání jsem déle než půl hodiny prostě nevydržel. Na to musí být člověk buď blázen, nebo masochista. Opravdu nechápu na co si Xaver tohoto maskota vydržuje. Snad jedině jako kontrast ke Karolíně Stonjekové, na jejíž vynikající pondělní pořad se vždy těším. Všeobecný rozhled a inteligenci prostě člověk hulvátstvím a samolibostí nenahradí. "Komentátorů" na úrovni pana Holce jsou plné putyky nejnižších cenových kategorií.

  • @Markéta Fialová Tak vzhledem k tomu, že oba pořady reflektují politické a společenské dění v uplynulém týdnu, je jasné, že témata těžko mohou být nějak diametrálně odlišná. Rozdíl je především v projevu a přístupu k lidem. Pan Holec mi silně připomíná Roberta Šlachtu. Ten také dělí lidi na úžasné a dokonalé pracanty (tam spadají jeho spolupracovníci a podporovatelé) a na totální neužitečné hlupáky a podlé primitivy, kam patří všichni ostatní.

  • Mě Stonjeková připadá jako “umírněný” Holec, názorově jsou na tom dost podobně i témata jsou často stejná…

  • @Luboš Lier Myslím, že si pletete pojmy s dojmy, ale to je vaše věc.

  • Holec má dobré vhledy, zralý a pragmaticky postoj k životu a vše komentuje se špetkou humoru a ironie. To že má své zaujetí a sklony je naprosto v pořádku.

 • Rony by mal buď zmeniť dílera alebo vysadiť drogy úplne. Poprípade vyhľadať najbližšieho psychiatra v okolí.

  • Tak od tebe to sedí :-)

  • A ty by jsi mohl psát česky aby ti bylo rozumět ty dráteníku! Když chceš komentovat česká videa.

 • Pane Holče, u Přísahy je to s daněmi takto, nechtějí s nima hýbat rok! Ne 4 roky!!! Rok si nechávají na to, aby případně nějaké zrušili, snížili či zvýšili. Myslím, že je to rozumné!!!

 • Jsou jen dvě možnosti, koho bude Holec volit - SPOLU (se skřípěním zubů) nebo za mě daleko rozumnější volba Trikolora/Svobodní! Babiše volí snad jen důchodci, ne? :D

  • @Peťulína Markvartová také jsem se podivila... kde ho mají

  • @Eva S A tím chcete říct jako co? Koho volíte?

  • @Eva S Proto říkám, že jediná volitelná strana je Trikolóra. To je prostě objektivní fakt a hotovo!

  • @Guarrdian1984 Babiš se ale neoznačuje za pravicovou stranu. Narozdíl od ODS, v jejíž volebním programu už nic pravicového není. Fialův Green deal forever!

  • @Peťulína Markvartová A Babiš má co, hmmm?

 • Holce mám poměrně rád, ale za to shození Hejmy a jednostrané prosazování očkování za každou cenu palec dolů! Je třeba vidět věci více z nadhledu a to si myslím dělá Hejma ze všech XTVáků (i bývalých) nejlíp!

  • @Milan Openfeint Ale dejte pokoj, naopak, Hejma má jednoznačně nejobjektivnější výroky!

  • Doufám, že Hejmovi jste dal ty palce dolů aspoň 2.

 • pane Holče, proč jste si nekopl do Němců jako do Rusů. V SSSR byl Rus v menšině - Krym zašantročil Ukrajinec, Stalin byl Gruzinec. Tak se pochlapte a jmenujte aspoň jednoho Rusa .........

  • @ahasdhagu eee Holec už prokázal několikrát, že o zahraniční politice má přehled stejný jako stará Blažková.

  • volný tablet, pravdu díš.

 • Dnes nic MOC

 • Zvláštní. Ale všechny příspěvky hájící Ronyho mají +- stejný počet palců. To asi nebude náhoda ;o)

  • zakrývaného průšvihu s mRNA vakcínami, potvrzované věrohodnými svědectvími doktorů, laborantky a daších, jste vůbec nezachytil. Volného jste si pravděpodobně ani

 • S Hejmou ohledně covidu nesouhlasím, ale v Podtrženo sečteno byl s Xaverem prostě super. Skvěle se doplňovali. Začít mu po letech najednou říkat Rony je ubohost. Mně to přijde, že ten "rozvod" Hejmu docela mrzí. Ten covid lidi hrozně rozděluje...

  • Někdo, koho mrzí rozchod, nekope při každé příležitosti do svojí bejvalky.

  • To máte pravdu, Hejma byl super. Právě, že byl. Už není. Je normálně trapný. Už ten obrázek.....přemalováno. Byl hodně dobrý, jak vyprávěl o Ulanbátaru, jak tam zpívají česky, tak jsem brečela....úžasné. Ale dnes, podezírám ho, že ho ta jeho bába ....z nezisku....otočila jako nudli kolem prstu.

 • Všechno co říkáte pane Holče, beru jako váš soukromý názor, nebo máte nějaké zplnomocnění mluvit za někoho jiného ?

  • Když jsem se naposledy díval, bylo to Holec živě, nikoli Fanoušci XTV Official živě.

 • Volte SPD

 • Hejma z nás tahá peníze ? Tak od vás to sedí, kteří odpovídáte na otázky které jsou podpořeny "donejtem." :)))

  • @Jiří Svoboda pane Svobodo - Ondřej Hejma spolupracoval s StB 15 let, z toho 2 roky jako podepsaný agent "Rony". Chodil jako mánička a největší roker na zakázané koncerty a druhý den seděl na vyšetřovačce a udával jména svých "kamarádů", kteří tam byli. Pak je za to vyhazovali ze škol. to už se dnes veřejně ví, tak se proberte P.S. to nemám od Xavera, ale stačí se tomu pověnovat pár hodin na internetu a nevěřit Ronyho pohádce o hodném a neškodném StBáčkovi, který to myslel se svými přáteli dobře celých 15 let.

  • @jopostoja - Máš pravdu, já se jen někdy nechám vyprovokovat jejich omezeností.

  • @Jiří Svoboda Nech ho být. Není nic hloupějšího než smích hlupáka! Povýšenecky se směje "jednoduchejm" jak na nich někdo vydělává a sám se nechává dojit, myslitel. Ale co, třeba mu dělá dobře, když mu pánové hezky poděkují :-) Hejma je stejně "usvědčenej" jako Nohavica. Akorát že Hejmovi nemůže Xaver přijít na jméno(možná i oprávněně) a Nohavicu obhajuje(ostatně tak jako před tím Hejmu), protože mu zatím nic neudělal. Typický dvojí metr, nic novýho. Tihle Foltové jen papouškují co slyší od svých guru a ještě ve své tuposti obviňují druhé z toho co sami dělají. Bavit se s nimi je ztráta času!

  • @Adam Folta To je jako bavit se s volem o víkendu, když jde v pátek na jatka.

  • @Jiří Svoboda vysvětluje v knize 😂 noo to je tím pádem daný že tam nebyl! Prostě usvědčenej Stbák ještě vydělá na jednoduchejch lidech! Je vlastně dobrej :)

 • Tak málo stači, aby sa z priateľov, príbuzných a pod. stali nepriatelia. Neteši ma, že sa Hejma a xtv napadajú. Neni možne, aby sme s niekým súhlasili na 100%. Není toho moc čo sa da sledovať. Ja stale móžem či Hejmu tak xtv. Hľadam podcasty , ktoré sú konzervativné , pravicové. Nikdy nesúhlasim so všetkým, ale stale ich sledovať možem. Taktiež som uvážovala, že by som volila Trikoloru . Volila som Realistov, Svobodných... nedostali sa ďalej a moj hlas sa delil medzi pre mňa nevoliteľné strany. To je dóvod, prečo asi Trikoloru voliť nebudem

  • @Luboš Lier L

  • @Luboš Lier U

  • Ono o moc zas tak nejde. I v rodině se občas sourozenci poperou... Důležité je, jestli, když jde do tuhého, se rozumní lidé dokáží spojit... Přeji šťastnou ruku u voleb.

 • Nechápu kde se to tu posouvá Babišova MAFRA by mohla závidět, jak vypadá loajalita 😁

 • Nevíte pane Holče, kdy naposledy někdo zkoušel na nedobrovolných dětských pacientech nedotestovanou vakcínu? Nebyl to náhodou světoznámý lékař Dr. Josef Mengele?

  • jen bych dodal že použítí neestované a neoiidskoušené vakciny je klasifikovany v mezinarodním pravu jako genocida ! a mám dojem že i našen zakony to znaji ! tedy pokud by se jednalo o poviné očkovaní ! tedy nedobrovolné !!!

  • @Jaroslav Zapletal kde jste to vzal, že na Pfizer nikdo nezemřel?

  • @Cestmir Berka Mengele se do vyvoje medicínských prostředků míchal sám.... já ho do toho nemíchám :-)

  • @Jaroslav Zapletal takhle Mengele obhajoval vedlejší účinky a fakt, že rodiče nemohli rozhodnout, jestli díte půjde nebo nepůjde na ty jeho testy?

  • @Cestmir Berka prosinec 2023… ale chtějí to urychlit na květen 2023. Vzhledem k tomu, že se tolik lidí naočkovalo (=stali se součástí klinických studii), tak by to do toho května mohli stihnout

 • Já tedy komentáře zase tak často nepíšu, ale tady ty hejty na p. Holce od jednodušších příznivců podporovatele nepřizpůsobivých na Ostravsku - Flákance, jsou už fakt legrační! Tak proč tu na něj koukáte? Jděte se koukat na pohádky o tom, jak se nad Brnem sype covid z letadla a nebo, jak jsou ve vakcínách nástroje na ovládnutí lidí... :-D

  • @Milan Openfeint Já to tak nemám!

  • @V M Jen pro upřesnění, strach šíří hlavně antivaxeři. Stačí strávit 5 minut na "zdravém fóru" a naskáčou vám žaludeční vředy.

  • No, ale něco na tom bude, dočkejte času, uvidíte, pokud jste zdravý, mladý a dožijete se vyššího věku. Ovládat nás chtějí, to je bez debat. Proto strach, a pak roušky, potom očkování a další a další, protože si vytvářejí mutace a přenáší je. Atd ajp(=a jiné povídky)...

 • Prosím jen klid, abychom čerta nedostali zpět, držme si palce a dobře volme

 • Piráti sebou stáhnout na dno i StAN :* Jeje

  • Žádná škoda, neměli s piráty jít do koalice, to je definitivně zničilo.

  • @Marie Šemberová Jak se ukazuje je to tak....

  • což je dobrá zpráva...

  • @Aleš Engliš To se reálně děje.. Co STAN vypadáto že STAN nepočítalo s tím že se kampaň Pirtáské strany obrátí i proti nim.

  • To nezní špatně 👍🏻

 • Myslel jsem, že tento sebestředný narcis a pseudointelektuál už hlouběji klesnout nemůže, ale zase jsem se zmýlil! Tato učebnicová sbírka všech možných i nemožných ...izmů kterou představuje p. Holec i s druhým "mistrem" nenažraným pokrytcem p. Xaverem zase dokázali že morální bahno pro tyto bezcharakterní všehoschopné prospěcháře zřejmě žádné dno nemá!!

  • @V M To je pochopitelné, takový lidé jsou splachovací a za pár slov jim nestojí nikdo z koho nemají užitek. A že o mě nikdo nemluví je naprosto v pořádku, protože já se nesnažím živit parazitováním na ohlupování lidí odmítajícím nebo neschopným vidět a myslet. Všimněte si kolik jednoduchých lidí je považuje za encyklopedii, informační kancelář, nebo neomylné věštecké orákulum. Slepá víra patří do náboženství ne do skutečného života a politiky. Já odmítám jen věřit, já chci vědět a vadí mi když mě někdo podvádí, obelhává, zneužívá a manipuluje! I člověk kterého nemám rád a se kterým nesouhlasím může mít charakter a můžu si ho vážit, to ovšem o těchto dvou pánech rozhodně neplatí. Všiml(la) jste si jak se XTV hromadí oznámení o ukončení sledování a rušení odběrů? Proč asi?

  • @Zdenek Ńuksa Vy mu nestojíte ani za pár slov. O Vás nikdo nemluví!

  • @Zdenek Ńuksa Výborný text - když se z něj odstraní výpady a urážky, zbydou jen spojky a zájmena! 👍 Myslím, že jste nám všem hlupákům poskytl přesnou ukázku výtvoru "sebestředného narcise a pseudointelektuála". 😂

  • @Zdenek Ńuksa tak se nám tu vycákal, gratuluju 😊

  • @Adam Folta Jenom jediná, i když zbytečná reakce na ubožáka jakého představujete. Nehodlám se před vámi hlupáky obhajovat, ale nemám rád Hejmu ani Volný blok a oba Vaše zbožštěné "mistry" hodnotím jako "člověka". Nevím kde berete tu drzost urážet lidi kteří se nebaví ani s Vámi ani o Vás??!!Jestli jsem ho urazil a pošpinil, měl by se ozvat on a ne za sebe posílat houfy omezených, ale neohrožených primitivů neschopných vyprodukovat jakoukoli vlastní myšlenku! Takové jako jste Vy tito manipulátoři, příživníci a vypočítavci potřebují "blbý ale nezviklatelný, neptající se a silný" to je jejich člověk. Měl byste si najít co znamená slovo inteligence aspoň ve slovníku, blíže se evidentně nedostanete!

 • Hejma je pořád o řád lepší, než Vy- mistře. A taky říká pořád stejné věci- mistře. A taky měl odvahu se na to tady vybodnout, když to začalo zatáčet "jinam"- mistře. Esb Vás minula, jen kvůlu věku, nicméně i dnes jsou různé "nelichotivé" afinity, které možná jednou budete chtít popírat. Stejně, jako Xaver dnes chce popírat, že defakto dlouho spolubudoval marketing Volného bloku, aniž by to tušil. Bobošíková, potažmo Volný mu nyní jistě vděčí za mnohé... Ale nic, pojďme dál...

  • @Petr Komínek Nevím, kvalitu neposuzuju takto bulvárně. Chcete snad říct, že blesk jsou nejkvalitnější tištěný noviny? Nebo, že Moravec dělá nejkvalitnější publicistiku, protože to říkají čísla?

  • Sledovanost má jakou? Čísla říkají o co je a o co není zájem

 • jedině SPD

  • @milostivá paní jo přesně

  • @Zdeněk Čáp Jak se někdo začne ohánět vzděláním tak je většinou hned jasné, že se jedná o pitomce, navíc s velmi vysokým míněním o sobě samém. Tenhle Guardian je toho ukázkovým příkladem :-)

  • @Guarrdian1984 ani jedné větě nebo části nerozumím, takže ti nemohu odpovědět. na toto bych potřeboval vyšší vzdělání.-:)

  • @Zdeněk Čáp: Hele, taky jsem dříve volil SPD v době, kdy v podstatě nebyla jiná vlastenecká alternativa, ale postupem času jsem prostě dospěl k tomu, co už jiní prohlašovali od začátku a sice, že je to strana jednoho muže, navíc ekonomicky nalevo (to opravdu nee) a přímo překypující populistickými výroky! Vím o čem je řeč, jelikož jsem nějakou dobu sledoval jejich FB a CS-tv. Rozhodně lepší volba je Trikolóra/Svobodní. Proč myslíte, že drtivá většina voličů SPD má základní a obecně nižší vzdělání?? Jako především tou ekonomikou má SPD blízko ke komunistům a to opravdu nechcete. Jestli je něco ještě horšího než Piráti, jsou to KSČM..

  • @Pavla Strhanova -:))))))

 • Občas se na Holce podívám, ale vůbec nevím za koho kope. Určitě ne za Piráty, TOP, ODS, volný blok, SPD, Přísaha, KSČM. Vypadá to na ANO.

  • @ludmila novakova No,vsak to z 5oho vyplyva...

  • tady prece vubec nejde o to,za koho kope,proste ma nadhled

  • Nemyslim si,ze kope za ANO.Ja vidim,ze kritizuje,podle me dost trefne,jak hloupe si podkopavaji ostatni strany zidli.Takhle to citim i ja,jako obycejny,v politice nezkuseny clovek,uz dlouho.Rekla bych,ze jim spis tak trochu "napovida",jak se neprezentovat a neznemoznovat se.

  • @Pavla Strhanova ty asi moc inteligentní nejsi, viď.

  • A vy? Za ANO určitě ne. Ha, ha, ha. ANO vyhraje. Už i z přísahy se znemožňují. Ha, ha, ha.

 • Kdo jsou největší sponzoři XTV? Vypadá to, že by to mohlo být Hnutí Ano a velké farmaceutické firmy.

  • Podívejte se na jejich transparentní účet, případně na rejstřík kde je xtv zapsáno.

 • Pane Holče, zbytečné plýtvání lítostí pro kohokoliv !! :))

 • A máme tu další dál hlásné trouby ANO... všichni jsou špatný, ale na Andrejka jsme jaksi zapoměli...

 • Holec ty jsi neuvěřitelnej xindl, být dnes stb tak jseš její velitel.

 • A pak že jsou ženské drbny......

 • A neběžel Ivan i s tím vojákem po bitvě u Maratónu zvěstovat do Athén vítězství?

  • Neběžel, ale samozřejmě se znají z tréninku 😁😁

  • @Jaroslav Ruzicka Dobrá práce

  • On byl ten, co tomu vojákovi ukradl koně. A ten pak musel chudák celou cestu běžet...

 • Z 48 komentářů cca 4 kladné.....No o něčem to začíná vypovídat.Já osobně to vandrování do Hanky L. totálně nedávám.Xaver je naprostý posera za to co předvádí v radě,no spíše co nepředvádí.To měl jako být ten čerstvý vítr v té žumpě? Hanka se s tím vůbec nemaže,to je u mě BOJOVNICE a to ji nevolím. Vážím si ji za to jaká je,vy Xavere jste ztratil kredit úplně.A to na všech stranách,připomínáte v mnohém toho blba Soukupa.

  • Moje řeč, myslím že Volný blok bude pro rejpaly typu Holec a spol. .....velmi nemilým překvapením....👍😉

 • Pro mě je Holec jen generátor náhodných slov :D

  • @Zdenek Ńuksa souhlas

  • A frajer až na půdu

  • Mýlíte se. On není hlupák, on je jenom bezskrupulózní, bezpáteřní, egocentrický, vypočítavý snob, pro svůj prospěch schopný čehokoli.

  • @Pavla Strhanova Když hovořím o závažných věcech, tak nemohu náhodně generovat slova. Musím se setsakramentsky připravit. A vtipné to nebylo ani za mák. 🇨🇿

  • Zkuste to, tak náhodně generovat slova, aby něco řekla, aby byla vtipná. Jste ubohý kritik, nula. Ale náhoda to nebude.

 • Nejvíc mě dorazilo jak Xaver lezl Vojtěchovi do řiťi.

  • @Paul Jose nó, když si odpustí večírku..... alespoň zkusit by to mohl

  • Paul Jose, to mě vůbec u Xavera nepřekvapuje.

  • @Paul Jose ...👌✔

  • @Pavla Strhanova Dávej pozor ať to nedorazí taky tebe. Duhová paní, nebo pane a nebo ani bůh neví co zrouna jsi.

  • Mělo vás to dorazit víc.

 • Skvělý náklad Ronymu 😂😂👍👍

  • Co Vy víte o době před 30 lety? Kolik je dnes kolaborantů s režimem. Co takhle udělat nové seznamy?

 • Nálepkovat pana Hejmu - ano přesně tomu dnes odpovídá úroveň Xaver XTV. Ta nová knihovna se jmény Werich, Kundera, Hemingway či "O svobodě slova", nemůže pošramocenou tvář pana Xavera před diváky narovnat. Paní Stonjeková zachraňuje XTV, tak jako pan Holec (až na tu podpásovku u pana Hejmy). Jinak sledování přímo "Mistra" je žalostnou skutečností jeho chameleonství....

  • @Petr Pavel Xaver je holt očkovaný...... kdoví, čím vším. Bohužel mě již nebaví, tak jako v době předkovidové.... A v radě mě naprosto zklamal. Ani jsem nechtěla věřit, že hlasuje PRO!!!! ...... a naváží se do pí. Lipovské.

  • @Jaroslav Zapletal Hejma pouze řekl, že lockdown je něco jako stanné právo...a Xaver jej hned upozornil, že takto ne.... A kdo měl pravdu? Jako neočkovaný budu za chvíli vyvrhel společnosti se symbolem bílého kříže v kruhu na klopě....

  • @Jaroslav Zapletal Začal, ale mělo to úroveň. 😁

  • Pokud vim, tak si zacal pan Hejma.

 • Pane Holec, poslední streamy pozoruji, že sám sebe likvidujete v přímém přenosu. Čtete vůbec komentáře? Měl byste!

  • @riciprokes souhlas.ať žije přirozená imunita a aktivní lidé co se týká péče o své zdraví.ti co se nechají naočkovat a myslí si že se tím vše vyřešilo těch je mi líto...

  • A já bych mu doporučovala, aby ty komentáře nečetl. Některé mne doslova naštvaly....slušně řečeno. To už nejsou komentáře, to jsou zlé útoky.

  • @Luboš Lier Docela jo, stačí číst některé příspěvky lidí, co si myslí, že se nad Brnem sype Covid z letadel a že ve vakcínách jsou robůtci na ovládání lidí od Billa Gatese... (Zdroj: Volný + Csáková - kandidáti Volného bloku) :-D

  • @ahasdhagu eee Pravda, pravda. Držte se s.

  • Paní Burešová , pan Holec má rád jenom sebe, a peníze které jemu ti hlupáci posílají.

 • Pane Holče bravo. Opět jsem se výborně bavila.

  • Ale blbě.

 • Na Hejmu se nedívám, ale jak jsem tak četla rozhovory s ním, má to v hlavě rozhodně dobře srovnané. Na rozdíl od zdejších Koblih a covid fašistů. Je mi úolně jedno, co dělal před převratem. Kdyby nebyl Holec o tolik mladší, bůhví jak by dopadl. Kdysi psával do Reflexu a to je dnes pěkný multikulturalistický a pokrokářský hnůj (čest světlým výjimkám).

  • @Libertas dobrý den, popravdě řečeno: dneska je mi úplně jedno, jak proběhla akce Čapí hnízdo a skoro všechno, co se teď vytahuje na Babiše, protože on jen využil toho, co naši politici uvařili a z čeho plánovitě náležitě bobtnali. On nebyl jediný, kdo to dělal (a vlastně musel dělat, pokud chtěl mít progres. Bez "uplácení" to nešlo. Politici záměrně uvařili děravé zákony, aby mohli mít prospěch z toho, že "pomůžou" platícím zájemcům proplout kalnými vodami. Dneska všichni kdo se toho účastnili hrdinně mlčí. Jenom Babiš se vzepřel vstupem do politiky. Proto jsou mi úplně jedno tyhle kauzy. Pro mě je důležitý to, že sestavil plán priorit a dokonce pracuje na plnění (např stavba dalnic). Co se týče dotací. To je opravdu zvěrstvo, které jsme si, ale nadrobili sami, pouhým vstupem do Unie. Takže ani za to on nemůže a byl by trubka, kdyby před dotacema kličkoval. ALESPOŇ UDÁVÁ SMĚR ,,PLAVBY,, A TO JE TO, CO CHCI OD POLITIKA SLYŠET.

  • @Libertas Musím přiznat, že už jsem dlouho nečetl ani jedno. Vycházím ze zkušenosti staré třeba 5 let, kdy Respekt byl to nejhorší co jsem kdy četl. Pokud se to v mezidobí pohnulo tímto směrem je mi líto Reflexu.

  • @Radek P Pane, neučte starého vola tahat! Já jsem si Reflex kupovávala ještě za Hájka, teď už ho projedu jen na netu. Občas mrkněte na perly, jako je Adámek, Jandourek (ten už snad skončil s fetkou Doležalem), Bednářová, dceruška pana Stoniše a mnoho dalších. Pokrokáři a multikulturalisti.

  • @Blanka Štefanová S tou ODS jsme na tom podobně. Topolánek s Nečasem mě zhnusili docela a Fiala je totální dno. Ale s ANO jste vážně vedle. Babiš je v podstatě dojič dotací a s eurosvazem si to nikdy nerozhází. Navíc je pod tlakem farma lobby. Kdo to nevidí, musí být slepý na obě oči. Já nejsem voličem demobloku, podotýkám!

  • @Blanka Štefanová Taktéž to vidím. Byla jsem pro ODS zpočátku. Klaus nejchytřejší muž....široko daleko. Ale zklamali mne. Všechno rozkradli. Později jsem málem podlehla mediální masáži a málem volila Schwarzenberga. Dnes je on pro mne jednotkou nepravdy a toho,co nechci. Kalousek má vilu, to je vilisko, to není jen vila. NEchal ji určitě přepsat na někoho z rodiny. Kalousek je úspěšný NETVOR. Jak napadali mladého Klause. Teď využívá mladého Babiše. Je to NETVOR.

 • Před válkou a za války byli Němci z 99℅ nacisté a to, že se v souvislosti s 2.svět.válkou mluví o nacistech je sice pravdivé, ale neúplné. Byli to Němci. Toto neúplné informování vidím jako záměrné zkreslování historie. Všimla jsem si toho podobně jako tazatel a rozhodně nejsme sami tak všímaví.

  • @Jitka Tomková polukrovky, nebo polukrovci, nevím )

  • @мангуст Polokrovky? Nerozumím.

  • @Tamten Číňan Je lehké to tak napsat....Ale skutečnost byla jiná! Lidé nemohli měnit dějiny, stejně jako dnes! Pro pravdu vždy byl a je i dnes jen trest...

  • @мангуст Naopak, jsem jeden z těch, kteří nepřehlíží historii a fakta! Tady jsi mimo :)

  • @Petr Pavel Určitě jsi jeden z nich, jestli přehlížíš fakta a čísla.

 • Jen bych podotkl že nejvetší problém xtv je samotný Xaver..než začal lést do zadinky vám p Holče,lezl do řiti p.Hejmovi..stačí si pustit díly z minulosti.Vaše žebrání o donejty,nebo trapně "přihrávky"za hromadu už jen pomluv je směšné.Škoda že moc (i ta mluvit k davům přez obrazovku)tolik leze do hlavy..

  • @Libertas Tak nejak.Myslim,ze jste trefila terc 😉

  • @Edita Krejčová S tím hnojem Šarapatkou zabodoval, ale zdá se, že tím vystřílel veškerou svou munici. Teď je jeho kritika tak úhledně konstruktivní, až mi to evokuje komunální satiru v někdejším Dikobrazu.

  • @Monika Kocarova Nesleduju ani Hejmu,už jsem to psala. O programech na sledování jsem nic nepsala, ale není to zase tak nemožná vize. Viz lhaní o covid pasech jako hoaxech nebo o neexistenci oxidu grafenu ve vakcínách, jejich 90 procentní účinnosti a dlouhodobosti protilátek. Spěte sladce a hodně štěstí. Budete ho potřebovat.

  • @Monika Kocarova Ale jdete,pani Moniko...(predpokladam,ze poznamka byla na me).Ja nebudu na vas rozkaz chodit na jine streemy a uz vubec mi nenutte,s cim mam soulasit nebo verit.Ja se na Xavera vzdycky tesila,ale mam dojem,ze uz je unaveny a opravdu se mu do "boje",ktery zavani konfliktem,moc nechce.Zacina byt nekdy i nudny.Bohuzel...Ale jeho porady s hostem me bavi dal,soustredim se na obsah a konecny obraz z toho,co slysim,si vzdycky udelam.Pan Holec ma prehled,zkusenosti,je vtipny a trefuje se do meho pohledu vetsinou presne.Jen proste souhlasim,ze nic neni dokonale a nekdy (viz Podtrzeno-secteno) se prestreli forma i obsah sdeleni a vyplyne z toho spis neco dost osobniho,skoro az arogantniho.U "Xaverů" bych,s dovolenim,jeste zustala.😉

  • No, tak proč je tu sledováním podporujete? Už sem nechoďte a jděte posílat peníze "starému rockerovi" a nebo si předplaťte další pohádky o sypání Covidu z letadel nad Brnem a nebo zaručené informace o tom, jak jsou ve vakcínách programy na ovládání lidí ;-)

 • Vakcinační fanatik Holec, zvaný Pfizer, v roli morální autority!

  • Bob, ten Holec je opravdu pecka.

  • Moc hezky jste to vystihl. Plně souhlasím.

 • Na zajímavou považuji myšlenku, kdo bude moci za to, že pokud se tak stane, že přijde další vlna covidu. Vakcinovaný jedinec je dle mě ohrožen chimérou, že po absolvování očkování se už nemusí ničeho bát. To že jsem setrval za dvouleté období od samotného prvopočátku leden 2020, kdy jsem prodělal caa deset dní, co mnou vážně otřásly příznaky covidu a nebylo nikoho, kdo by mi záhy na to dal nějaký věrohodný doklad, mě jako jedinci s přirozenou imunitou. Nevakcinovaný člověk nemůže v žádném případě přitáhnou dovnitř z venku nějaký již známý klon covidu, jelikož bez certifikátu nemůže tam, kde by k němu eventuálně přišel. Proto nemůže ani zavinit jakýkoliv následující problém a může to chytnou jedině od někoho, kdo nabyl jistoty po vakcinaci, že může dělat cokoliv a to neohroženě.

  • Cachachacha.......je zahrnut do DEPOPULACE !

  • Vakcinovaný jedinec přežije.

 • Čím dál tím větší mizérie... Jen samé prostoduché obhajování vakcinace, pomluvy a urážky. Pomalu je čas, zavřít krám...

  • @Honza NS Arivederci Hans

  • @Pavla Strhanova spolehněte se! Už jsem zrušil odběr a zvoneček po posledním Podtrženo sečteno. Tam se mi oba "mistři" tak zhnusili, že už mě ani nenapadne se na tu jejich tvorbu plnou urážek podívat. Doufal jsem však v nějakou sebereflexi pana Holce, ale zdá se to být zcela zbytečné. Má úcta!

  • Tak si dávejte ve středu pauzu. Mne to s vámi tady také nebaví. Koukejte se někde jinde. Holec je čím dál lepší. A že má debatu, ta brzy skončí, protože se tady začínají soustřeďovat piráti. A ti jsou hloupí, jako necky.

  • Souhlasím. Také to na mne působilo jako plejáda urážek a pomluv. Jsem rád, že nejsem sám na koho to tak působilo.

 • Moc zdravím p.Holec ráda vás sleduji jste všichni tři výborní ….👍🥰🌸

 • Petr je sympaťák! A chlap a těch je dneska málo.

 • Lenochod ...pro Holce....kdo je pro, dává like

  • @Petr Jicha ale je chytrá, prokoukla vás, PIRÁTE ... ha, ha

  • Vaše ha ha ha mluví za vše:))) ha ha ha

  • Tak se prostě ve středu nedívejte. Není to pro každého. To se musí také chápat. Vy budete pirát, ha, ha. Piráti jsou fakt slabší kusy v chápání.

 • A wow.....nemáte ani páru kolik z nás STOJÍ za Hankou Lipovskou a Volným Blokem....covidfašista tu bude kázat o morálce. Tfuj!

  • Stojím za opravdovou BOJOVNICI Hankou i když jsem SPÉĎÁK.Ta narozdíl od Xavera něco dělá a není připosraná!Xaver v radě je obrovské zklamání.

 • Pan Hejma má prostě obecný přehled. Nesleduje jen XTV, ale i jiná média. 😊 Zatímco Vás a spol. omezená soc. bublina celkem brzdí....😂 a ten průser co jste předvedli v Podtrženo sečteno? Bylo na zblití 🤢🤮🤮 a naprosto objektivně....vnímáte vůbec, že jste nastartovali konec XTV??? NE? 🙄😂....to přijde

  • @Markéta Hendrychová "hospodské řeči", to je terminus technicus, skoro každý ví co si pod tím představit. Na hospodě není nic špatného.

  • @Jitka Tomková Holec hlavně ví a umí, jak manipulovat se čtenářem....v tomto případě s divákem streamu 😉, radši Hejma a co na srdci to na jazyku (p.s. Co je na hospodách špatného? Chodil tam Havel i Masaryk....), než pózista vyškolený pražskou kavárnou, co pomalu odhazuje masku lidovosti, na kterou jen potřebovali natáhnout odběratele.....🤔😎

  • Hejma je hospodský glosátor, Holec politice rozumí. Nesrovnatelné.

 • To nálepkování s STB není fér . Zajímavé že Merkelová je pro liberári svatá , přitom je také svzazačka komunistů a STB a čert ví co má vše za sebou. Když tak je den metr !

  • @Pavla Strhanova Jo to jsem četl ale že v tu dobu naší tzv revoluce , cestovala přes Polsko do německa kdy ji měli zadržet ale přišel befel a byla volná. Byla asi vybrána podobně jako Havel , kteří provedou ty změny jaké se dějí. Německo ovládá bývala STSI . to je pro mě záhadou. Asi je vybral Seres . Ale Sověti také . Chtělo by to vyšetřit. Zdravím!

  • Má za sebou 16 let. Lukašenka kritizuje, ale ona všechny, jež mohli kandidovat na kancléře zničila, znemožnila, atd, takže tam je už 16 let. Dělá šílené chyby, jednu za druhou, na které doplácejí Němci, kterým přísahala, že je bude chránit. Zatím dává miliardy přivandrovalcům a její staří Němci vybírají popelnice.

 • Zdravim z Norska ! Pane Holec ? Opravdu? To jsem od Vás nečekal, tak jsem Vás měl rád. Ne, že Váš kámoš Xaver s kterým si na oko vykáte, haní paní Lipovskou... A vy budete útočit i na pana Hejmu (super, věcný, slušný komentátor) ?! ..co jste to za lidi !? Doufám, že se od Vás alespoň Karol odpojí. Fuj....už opravdu nevím co na českém internetu pozorovat! ... Ještě jsem tu sprostě nemluvil..ale Je mi z Vás dvou pánové fakt na blití .. !!!! Za jaký tým vy kopete ? Za normální lidi určitě ne ...hlavně se uduste tím doutníkem, který ani neumíte kouřit ....boha prosím ...urážet pana Hejmu to je tečka za xtv !!! Pro mě ...!!! Bylo tu pěkně ...škoda ...

  • @Pavla Strhanova Hejma nevypadá staře, on je starý a jestli je pro Vás hodnocení užitečnosti, potřebnosti a kvality odvislé od věku, asi byste měla nejpozději v padesáti požádat o eutanázii.

  • @Pavla Strhanova co znamená, že byl v StB?

  • No, asi jste daleko a Hejma v Praze. Já byla Hejmou nadšená. BYLA. Byl úžasný a fandila jsem mu. Ale obrátil a teď je hnusný. H N U S N Ý. Vypadá to strašně i když mlčí. Vypadá staře a trapně. Diváků mu ubývá. Přinutím se někdy podívat a je to fakt hrůza. Už se mi nelíbí. Je to prostě tak, je hroooooozný. A že mu teď říkají RONY a že byl v StB se dovídám až teď. Proč třeba na Babiše, který tam z časových důvodů být nemohl, to vyřvává každý a u Hejmy to tutlali?

 • Ubohé urážky starého pana Hejmy a trapná agitka na experimentální vakcínu.S tímto rádoby chytrým odborníkem končím.

  • @Pavla Strhanova dobrý nápad, ve středu mužů chodit spát už s dětmi ve 20h a udělám určitě lépe pro své zdraví i duševní pohodu😉👏

  • @Miriam Moravkova Dejte si ve středu pauzu. Tady té debatě to fakt prospěje.

  • Paní Morávková, HOLD vzdáváme někomu za něco. To, co Vy máte na mysli se píše HOLT. Děkuji

  • přesně toto si myslím, škoda pana Holce, byl dobrej, ale teďka se to nedá vůbec poslouchat🤐😡🤪 no, hold zbyla jen paní Stonjeková, uvidíme jestli odolá, nebo taky podlehne "šéfovi" ....

 • Vám vadí, že někdo vytěžuje synka AB? Myslíte tím jeho tatíka, který mu celý život dělá peklo, unáší ho na Krym, nechává ho podepisovat papíry, nasazuje na něj kamerový dohled a další věci co...

  • @Marie Šemberová Tak to načasování je od AB juniora jasný a ani to nijak neskrývá. Tím s tím ani nemám problém...

  • spíš mě znepokojuje to načasování.... a to nejsem volič AB -ANO že by další manipulace?????