Pizza Fresh - KDYŽ MÁŠ V NABÍDCE VŠECHNO...

čas přidán 10. 02. 2020
👕 Žrací merch: bit.ly/JdemeMerch
🍔 INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat
Dnes se spolu podíváme na restauraci Pizza Fresh Záběhlická a ochutnáme jejich pizzu, burgery, tortillu a spoustu dalšího jídla! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte!
Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com
Nová kolekce merche je tady! bit.ly/JdemeMerch
Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi
► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat
► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat
► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat
► TWITTER: twitter.com/jdemezrat
► Předchozí díl: cs-tv.org/tv/video-avHdzDtff14.html
► Všechny díly JdemeŽrát: cs-tv.org/tv/video-avHdzDtff14.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch
► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm
► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :)
Díky za podporu kanálu: Jana Krausová.
Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)

Komentáře

• 👕 Žrací merch: bit.ly/JdemeMerch 🍔 INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat

• To je Cream cheese dort (něco jako mascarpone krémové)😌

• ja nechapu proc platite obaly v cr.

• Protoze si je restaurace uctuji, obalovy byznys 😄

• Zkoušel jsi Wolt?

• Vase pizza byla vynikajicí určitě si ji objednám znovu !!Jenom co mě vadí , že jídlo rozvažeji zahraniční pracovníci . Zatím jsem se stím u jine pizzerie nesetkal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 7:O2 Utrpení pro diváky kteří nejí

• Pizza je dobrá, ostatní věci jsou hnus a frajerka z ukrajiny co bere telefon by se mohla naučit česky.

• Mě štve, že Pizza Fresh , Burger Fresh , Burgr jako kráva a Burger Praha (a bůhví co ještě) je jedna a ta samá restaurace ..... Přijde mi, že když mají špatné hodnocení, tak si prostě v klidu založí novou restauraci a čau....

• Tak to jsem ani nepostrehl.. takze dalsi podvodnici 🙄

• Pizza Fresh záběhlická - tam si kupujeme pizzu

• No neasi nedávno jsem tohle měl od Pizza Fresh a je to good 😂 je jasné že jsem to měl když tu bydlím poblíž😂

• Ano, protože slanina je přesně ten důvod, proč si lidi dávají saláty :D :D No, Caesar nedocením (alergie na ančovičky), ale ta tortilla vypadala výborně, tu bych si hned dala :p

• Ta hudba v pozadí je hrozně potichu

• Ještě když jsem pracoval ve Vestci, tak jsme si s kolegy z Vestecké pobočky objednávali vcelku často, hlavně pizzy, ale i burger a i tu tortillu a vždy naprosá spokojenost, za tu cenu prostě super :)

• Za podobnou pizzu jsem jednou nechal jen 115 kč

• Super video

• Mně to nechybělo, videa ze Španělska byla logicky zajímavější, je to koncept, který neděláš pravidelně, navíc jiná země. Když si budu chtít pochutnat, tak si nebudu objednávat burger na dovoz. Dovoz ten kvalitní burger znehodnotí, nikdy to nebude stejný zážitek, jako když zvedneš prdel a dojdeš si na něj, takže by to byly vlastně vyhozené peníze. Za mě dovoz a kvalitní jídlo nejde dohromady, beru to jako určitou rychlejší/pohodlnější alternativu, když nemáš čas, peníze nebo jsi líný si dojít do restaurace. Navíc pokud nemáš dostatek času, jídlo si stejně nemůžeš vychutnat. 13:47 Tady má někdo evidentně moc peněz.

• Takhle to nemusi nutne fungovat, kdyz se vsechno udela s rozumem :)

• 10:27 U nás na severu - menu (cola + domácí hranolky + domácí dip) 140kč. Domácí bulka, maso naprosto výborný, udělaný tak akorát do toho odladěný omáčky a prvotřídní surovinky. Jojo, i chudej sever má svý výhody. Prodávají tu burgery za 100kč které překonalí víceméně většinu toho co jsem kdy ochutnal. .

• @JdemeŽrát Jakoo oproti Praze určitě, oproti ostatním krajům to zase takový terno není.

• tak asi tam budou i jine platy :D

• Skus někdy turbo pizza

• Popravdě asi chudák kuchař/i z té nabídky

• Vždy mě napadne, kolik zvířat už položilo život za tento kanál....🙄... Co si raději dát toto... cs-tv.org/tv/video-5bAWexEL6ds.html

• ne vic, nez kdokoliv jiny :) Ale diky za zajimave video :)

• Ty vždycky než dokecáš,tak si sežeru jídlo 😂🤣😂😂🤣

• Kdy bude to café imperial

• Schválně jestli nikdo z vás uhodné tuto otázku Co nepatři do McDonaldu A: hamburger B: nugetky C: hranolky D: hot dog

• U nás v Brně jedna taková tortila 70kč a je úplně neskutečně dobrá a zhruba stejně velká jak ve videu. Takže hádám, že tu máme jackpot. :D

• Krasný Večer vám přeji vaše Komentaře Jsou Super Zkuste Udělat Výlet do České Lípy do Staré Lípy do Restauraci ńebo na a nebo Arbes u Nemocnice tam Dobře Vaří Naměstí Udělat Recenzi Osobně Dovoz Nelze Přeji vám Hodně Fanoušku a Vaše Videa Jsou Pěkná a Dost Dobře Dávate Lidem Dobrý Tipy kde se mají Dobře Najíst Vás Fanoušek Pavel z České Lípy.😊

• skus natočit pizza finezza

• Škoda, že si nechutnal tu sladkou pizzu. Bylo by to zajímavý 🤔

• Konečně další video :D no u mě se stává tradice vzít si jidlo a koukat na tebe :D tuhle tradici budu držet až do doby než umřu :D a doufám že děti mojich dětí taky to budou dodržovat :D

• Hele ve kvalitní restauraci, kvalitní César a můžu doporučit zaphyre teď nevím, jak se to píše pracoval tam, kdysi můj ex, za barem a na hoře v restauraci, protože dole je klub tak přísahám ti, že lepší César salát jsem neměla.

• Kdyby jsi měl někdy cestu do Příbrami tak bych doporučil burgrárnu "Šáša burger" www.sasaburger.cz/ Jinak skvělý video😄

• Cibule neni nikdy dost

• Když s mluvil o tom, že tam mají i alkohol, tak sem čekal, že si si taky něco obědnal

• *hyk* tak a teď se podíváme na to osmý pivo, jestli je v pohodě.

• Bych na tebe ani nekoukal kdybych nežral

• Proč stále říkaš : Já tu do ochutnat😂

• Ahoj,mohol by si niekedy zrecenzovat aj syry?Napriklad lacne-drahe atd.

• Prosím udělal bys recenzi na Pizza Comeback dle mého mají super pizzu tak bych byl zvědav na to jak bys to zhodnotil :D díky moc ^^

• Já s panem kuchařem souhlasím, cibule není nikdy dost 😂🤦🏼‍♀️

• ahoj,nechtěl bys někdy udělat velké srovnání jogurtů?:Dnebo prostě nějaké velké srovnání?:)Jinak super video;)

• Myslim ze by si ty kratky ukazky pred tvym vstupem nemel delat. Je to divny :-) ( neber to zle, jen muj nazor ) :-)

• Až budu mít chuť na tortillu, vím, kam zajít na pěknou porci :D

• Objednávám zde často mám to kousek od domova. A měla jsem tam snad všechno a ty tortilly jsou nejvíc super. :-)

• Proč cibule mno tak Češi jedí cibuli otázka na kolik jste k tomu oprávněn to pochopit jinak video ok děkuji za něj :) Otázka je jiná jak přesně cibuli upravit na cibuli se dá zkazit strašně moc :) Upřímně že bych to nejedl , ale tohle je klasika průmyslového stravování co si takhle uvařit sám a zamyslet se co je jídlo a co je něco jiného to co předvádíte je průmyslovka ( strava na kšet bez ničeho k jídlu ) co třeba najít i podniky s víc domáckou stravou :) Nad těmi fastkami se mi se chce hádejte co :)

• Whooo našlehaný tvaroh 🥰🥰🥰 a ty tortilly vypadali dobře... Ale ten dezert 🍰 🤤🤤🤤❤️

• Z Pizza Fresh Záběhlická objednáváme pravidelně. Burger mě osobně chutná :) ..ale asi tím, že jsem v pořádné burgrárně nebyl. Jinak dále vedou vege tortilly ( ano chodí vždycky dvě nabušený ) a pizza... jenom teda sladká, kterou mají také v nabídce.

• Jo to znám čízsky dort :D

• Ach jo, každou chvilku reklama, Bože proč, je to děsně otravné a kazí to celé video.🤭🤭🤭

• JdemeŽrát nene, český youtube stojí za ho*vno, s tebou v čele🤮

• @Sára Ramšáková tak na nich vydelavej taky, kdyz jsi tak chytra :D

• Takhle se vydělává na blbostech

• diky reklamam se na tyto videa muzete divat zdarma a ja je pro vas muzu natacet :) Pokud ti vadi, tak doporucuju CS-tv Premium, sam ho pouzivam :)

• Dobrej burger existuje za 95...troufnu si říct, že patří k těm hoodně dobrým. Zkus Burger´s Klánovice. Rajče přes celej burger. :D

• 3:40 musíš porad tak promíchávat tu polévku ?😂❤️

• Co by za to dali v Číně.. :D

• Je to tak, že pokaždé co jdeš "žrát" tak natáčíš video?

• Tak ten desert zničim celý :D

• Minule som mal zaujímavú skúsenosť s donáškou pizza. Klasický som si objednal, čakám 2 debilné hodiny a natešený s preberiem od kuriéra zlú pizzu. Tak sme to dako vyriešili a vrátil peniaze. Tak teda buď ostanem hladný alebo si objednam zas niečo. Tak si objednám a zas čakám 2 hodiny. A to je príbeh, ako som 4 hodiny čakal na pizzu😀

• Chápu ze reklamy vydelavaji penize ale uz jich je moc to kazi dojem videa a je to otravne.

• reklam je porad stejne jako vzdy, cca 1 kazde 4 minuty :) Pokud ti reklamy vadi, tak doporucuju CS-tv Premium :)

• Jdemezrat: Pizza, tortilly atd.. Já: houska s mazacím sýrem

• Je to v trendech ! 😱😱

• Ja mam domáce hranolky so syrom a kečupom+tatarskou

• Cibule je zdravá! :D

• K těm tortilám🌯:u nás ve městě v nejmenovaném bistru /restauraci stojí, obrovská, výtečná a vážně dobrá kebab tortila 70 Kč. 🤩🌯🌯Nic proti těmhle tortilam, jen takový poznatek 😉🌯

• boze kdy se naucis vyslovovat tortilla....kup si slovnik

• videl jsi nekde realne v CR, ze by to nekdo vyslovoval "tortija"? :D Ja chapu, ze se to tak spanelsky proste vyslovuje, ale prece existuje neco jako prejaty slovo, ktery ma vzdy lokalni vyslovnost :D Nebo mi chces tvrdit, ze "bagetu" vyslovujes taky francouzsky? :D

• Nebo si svůj názor někde nech :3 a jeho výslovnost je správná

• Tak se na něho nedívej když tě to tak štve.-. Hlavně že když někdo neumí gramatiku... Tak je to všem někde.-.

• 149 kč :D

• Tu polévku sem měla 😍😍😍

• Konečně doma? :D Rád tě vidím zpět.

• Suzann N. Ty polévky dělají přímo v restauraci ? N.js to polotovary, jen trochu doopravené ? Většinou to poznám podle brambor.

• Ten pocit když vzpomínám se slinami na cheeseburger z mekáče 🤣😂

• Tvl proč ty 2-4 minutovy intra :/

• protoze to neni intro, ale dulezita soucast videa. Intro trva presne 7 sekund.

• 13:18 za 150 bych bral klidně jednu takovouhle :D

• Chcete 10/10 udělejte hodně jídla za málo peněz. :D :D ta změna v jeho hlasu když vidí velkou porci :D :D

• O velikosti to vubec neni.. muzes dostat kilove 💩 a porad to bude 💩😄

• nz

• S tím že za 119 Kč nseženeš burger na který budeš vzpomínat se slinama v puse tě opravím seženeš ale pouze v Soleks food Mohelnice tam jsou cena s kvalita burgerů luksusní

• Tak mluvil jsem spis o Praze :) Ale nekdy zkusim :)

• Mňam tak tam bych zašla 😋

• Cheesecake takhle ma vypadat

• To tedy nemá..

• @JdemeŽrát no cheesecake neni zrovna cesky jidlo a co vidim v anglii a svete, vzdy dobry cheesecake je soft a vypada takhle

• Kdyz myslis 🤷🏻‍♂️😄

• Slanina v salátu to je hrozná prasárna.. 😂😂😂

• Jdemezřat: *ukazuje jídlo..* Já: 0:04 Tak sem si zapoměl jídlo no :D

• Tak do těch tortil bych šel hned :)

• Gdo slintal ať dá like.

• Zkus kebabárnu v Malešicích :)

• @JdemeŽrát Kebab & Curry, mají tam výbornou česnekovou omáčku, ale ta placka se docela rychle promočí (předrecenze 😂), taky tam mají nějáké speciality.

• Jakou myslis?

• Lvl LEGENDARY My: Obed- daj na stôl tanier, príbor.... Jdemežrát: Obed- podaj mi kameru, teplomer, váhu 🌶️

• Už jsem hotovej

• Pizza Fresh není úplně tak restaurace :D jsou tam dva stolky a tím to hasne (specializují se jen na rozvoz). Začínali jen s pizzou, která jim už od začátku šla, a musím říct, že je vážně jedna z nejlepších co tady u nás je. Já osobně bych si tam nic jiného než pizzu neobjednal.

• Tobě vadí vejce, cibule...Do bramboračky tolik cibule patří! Dává se v poměru 1:1 s mrkví a petrželí. Pro ověření jakýkoliv pořádný recept na internetu. Mě spíš zaráží, že v "italské" pizzerii si mohu dát českou bramboračku.

• Za 149 Kč 2 tortilly, které jsi ohodnotil body 10/10? Musím tam zajít. :D

• Jaroslav Levý Hlavně si ho neumývej, to pak už asi nebude tak dobrej

• Tortilla malá plná spíše zeleniny. U nás za 170Kc můžu mýt 2x durum. Jeden ten durum je dlouhý cca jako ty dvě malé tortilli.

• Já to mám 10 minut od školy, taky tam určitě zajdu😄

• Já tam cca 200m od pizza fresh bydlím :D

• Uzij si je :)

• Musíš zkusit tacobonito

• Poradim Ti! Uvar neco co fakt umis a ja udelam recenzi,protoze jak Te sleduji tak dnes jsi ukazal svou opovrzenost 👏👏

• Vubec jsem nepochopil, cos mi chtel rict 😄

• Jím monte a zajídám to kyselýma bonbonáma (těhotenské chutě) Snad sis pochutnal víc než já 😄

• Ty dve tortilly jsou asi omyl kuchaře nebo nevim, ale je to fakt dosti podezrele vyhodna nabidka 😂

• @Co si dáme? Mohu jen potvrdit. Také ze Záběhlické objednáváme... sice Vege tortilly, ale vždy chodí dvě.

• Jakub Vales tak to je super!

• U pizza fresh si objednávám už cca rok (akorát z vestce) a dvě tortilly dávají vždy :)

• MUZU SE ZEPTAT JAKE JIDLO TI Z TVE SERIE CHUTNALO NEJVICE? Číst dále

• @JdemeŽrát tak jake jidlo t tvych serii ti chutnalo uplne nejvice

• Muzes :)

• Dobrá kombinace by to byla, kdybych jedla špenát a žampiony 😁😆 Ale na tom, že rajče v burgeru musí být, se shodneme 😊

• Sklenička na pepsi by byla lepší :D

• Přijeď někdy do Karlových Varu a dej si tu v New York Burger,burger za 119 a myslím že za takový prachy si takovej ještě neměl 🤤

• super video

• Vy teďka s Katkou furt někam jezdíte do zahraničí

• Samozrejme, ja ty vase lajky prece prodavam a kupuju si za ne letenky 😂😂😂

• Za nase lajky Proc nee👍👍

• 13:14 Podle mě prozrazená recenze, škoda..................LIKOS

• Zkus pizza come back

• proč to porovnávaš s cenou? když jsi delal video zo starbucksu tak zadne srovnavani s cenou tam nebylo a hodnotil si bez ohledu na to ze platek chleba je o 100%-200% predrazeny oproti konkurenci

• Protoze Starbucks celkove je cenove uplne v jine kategorii 😄

• 15:25 - ,,Vidíme tady slaninu. Slanina v tom salátu vypadá vždycky úplně nejlíp..." Ano, protože její konkurence je SALÁT! :D

• Burgr za 119kč teda vy v té Praze ty ceny máte fakt přepalený

• 119kč přepálený :-) ???? běžně dávám za burger 250 + ...

• No žejo. U nás v Plzni dám za takovej Burgr na správným místě max 60 korun. 😂

• @Ten Tomáš Nejsem z Prahy 😉

• @Ten Tomáš to ze u vas ve meste/vesnici stoji nejaky wannabe burger max 70 kc neznamena ze to v Praze maji prepaleny, jen to asi maji kvalitnejsi nez u vas:D

• V Praze možná

• super zraci video jdemezrat

• Diky za dalsi super dil! Neudelal bys prosim zas nejake bagety, hotovky...ci neco, co jde koupit kdekoliv v CR a ne jen v Praze?

• Tak jsem se podíval po tomto videu na webové stránky této společnosti abych se podíval na ty tortilly, ale nemůžu se jich dohledat. Že by tyto tortilly za tuto cenu stáhli z prodeje s tím že buď zdraží a nebo ji tam nedají už vůbec? Zajímavé

• ta nabídka tam je.. 149,- za dva kusy..

• Kdo vi.. uvidime za par dni 😄

• Pizzy tam mají fakt výborné, burger úplně přesně jak si popsal. Pro chudého studenta ideál :D Ale musíme vyzkoušet ty tortily! To si nás navnadil :D