Podcast #24 Tomáš Blecha - Nechráníme piráty silnic, pomáháme běžným řidičům

čas přidán 19. 04. 2021
Už nějakou dobu u nás fungují firmy, které zastupují řidiče při řešení jejich přestupků. Jejich image však není ideální a já jsem si pozval Tomáše Blechu, který se pokusil osvětlit, jak funguje právní ochrana řidičů.

Staňte se členem tohoto kanálu a získejte přístup k těmto výhodám:
/ @autokultcz

Sledujte nás na sociálních sítích:
facebook.com/Autokult.cz/​​​
instagram.com/autokult.cz/​​

#Autokult.cz #podcast #ochranařidičů

Komentáře

  • Díky za osvětu! Super podcast, super host!

  • Velmi zajímavý a podle mě přínosný rozhovor, díky za něj . Mimochodem "levoproudaře" taky bytostně nesnáším a přijde mi, že jich je na českých silnicích a dálnicích bohužel čím dál víc, potkávám je skoro denně .

  • Hezký podcast moc líbil hodně pan blecha je borec že pomáhá řidičům

  • ako prosim ako moze mat policajt vacsie slovo pri spravnom ... podla zakona ma rovnake slovo a vahu ako slovo policajta ci dvoch a vecne bremeno je na strane policie. Inac skvely rozhovor a vkus na auta ako ja Lexus IS F super.

  • Mě by zajímalo, jestli například u té změřené audiny je odchylka taková že se na radaru při chybném měření ukáže výrazně jiná rychlost. Například změřili 160* ale reálná rychlost je kolem 130. Co mi příjde uplně špatně je od Policie že zkouší oflastrovat řidiče neznalé práva. Podle mě to sráží důvěryhodnost celé instituce. Osobně se mi také stalo že se mě policista snažil namluvit, že jsem jel rychle. A nejenom že mě nezměřil ale ani nemohl protože jsem od každého retardéru v ulici odjížděl v omezovači ale moc dobře vím, že zaštěká před padesátkou. A ano vím že to je na přesdržku ale mohli do ulice dát (30) místo retardérů. 🤷‍♂️

    • Všichni víme, že když mi pokutu bude chtít dát něco si vždycky najde proto nechápu že se snižují k něčemu takovému. Navíc že to je podporováno samotným vedením. Nevidím pak vůbec žádný rozdíl mezí tímhle ale a scamerem který napíše email, pošli na účet v africe peníze protože určitě máš v PC nelegální muziku a filmy. Tohle by měli u policie dost důrazně zakázat. K policii chovám respekt ale jedna špatná zkušenost z více než desítky kontrol nebo řešení pokut to kazí všem ostatním.

    • souhlas, ale vsude jsou jen lidi.. do toho se promita povaha plus tlak kolegu a nadrizenych. Tech promennych je dost. A takhle to proste je.