PRVNÍ SOUKROMÁ ŠKOLA PRO YOUTUBERY?

čas přidán 17. 01. 2022

Komentáře

 • Pro členy je video zde: cs-tv.org/tv/video-tWEOrQ1Q6hI.html - IG: @panrady - Business Mail: rady@subscribe.cz Děkuju všem členům. :) catherine the third Logocooldjcz Vivík Dr plsniví stařík voiyta _gaming Mr. Karl Marie H KS LukášZap Chaliun Otgonpureva Ki Wi Kahnum Empress Slothy Simona K Ella K Kači H Dana T anna k Olczkul Jiří M Klára Fishstick Kryštof B Lucie V Hanička L Veronika Kateřina K Ni bbi Lucie H ondrias_ Valentyna T Karel P Markéta M Tomino0209 Jakub Radi ante CzechCloud Pan Kapustňák OHXIXHO Filip V Tomáš V Greyfovy archivy EzyMen22 LittleLazyQueen MenT GrungeBoy3000 Július Šprint libus Konata3442 Sova Spálená Dominik H Šimon O leey.x.ya96 Shegi trblgnggirl Hi_im Alons-y František V Tiria Jan P MrTomcatCZ David B

 • Jako student soukromé střední školy, která zároveň vyučuje i multimédia jsem nemile překvapen, jak se tato škola prezentuje. Obecně to vrhá špatné světlo i na ostatní školy, které nejsou státní. Jsem zvědav, kolik lidí tu školu vychodí včetně maturity.

  • True

  • Hodně, protože tam jsou peníze všechno a není to otázka jen této školy, je spousta dobrých soukromých škol, ale je i dost těch pofiderních. Já znám dost lidí co nic neumí a mají maturitu koupenou... Bohužel to právě pak vrhá špatně světlo na ostatní soukromé školy a maturanti různých škol umí často i ze stejných předmětů (čeština, matika, angličtina, myslím ty ze kterých jestátní maturita) nesrovnatelné vědomosti.

  • Jestli máte zkušenosti se soukromými školami, mám dotaz. Celkem mě překvapilo to jejich rozdělení školného na "standard" "premium" atd. - myslela jsem si, že ano, platíš školné, ale to je prostě jedna částka, ne takto více úrovní. Je to něco, co na soukromých školách typické, nebo to je specifické konkrétně pro tuto? Děkuji!

  • @Podolka přímo právě tyto školy bych brala jako pofiderní a nikdy bych se na školu, která řadí stupně kvality vyučování na standard a “premium” neodvážila. Když jsem se bavila s ředitelem, tak částka, která se platí na soukromé škole je více méně doplatek, který stat za žáka neuhradí neboť se nejedná o veřejnou školu. Každopádně, když si to tak vezmu, na škole jsme měli taktéž dva druhy platby. Standardní a individuální. Rozdílem bylo to, že standardní cena, byla pro žáky prezenční výuky. Zatímco individuální cena, byla pro žáky především sportovního zaměření (reprezentanty,..), kteří se nemohli dostavit na prezenční výuku, cena v podstatě zahrnovala individuální přístup, kdy se žákům věnovali učitelé ve svém volném čase a měli přizpůsobený rozvrh. Takže asi zaleží, škola od školy.

  • @elzik_01 Díky, to mi dává smysl. To "premium" atd., jak to je na stránkách té školy, mi přijde spíš ve stylu třeba členství na nějakém youtube kanálu, kde máš různé úrovně apod. Třeba to i tam dává smysl, ale minimálně ta prezentace je dost prapodivná. Každopádně díky za osvětlení a pohled z jiné soukromé školy, to mi naopak zní fajn :)

 • Absolutně Miluju tenhle formát reakce s váma dvěma která připomíná podcast a má dýlku celovečeráku. Děláte skvělou práci guys, jentak dál.

 • Ahoj kluci, jako rodič dítěte, které si zanedlouho bude vybírat střední školu upřímě říkám, že tato škola fakt nebude ve výběru. Jednak jsem teda hodně konzervativní a tudíž škola, která nemá žádné reference pro mě nemá záruku kvality, druhak jsou věci, které jste uvedli i vy - chybí výukový plán, detaily o vyučujících, předmětech, ukázky studentských prací atd. Za mě - jsem v pohodě s tou představou, kterou pan ředitel má, nicméně bych viděla cestu spíš v tom, aby dělali nějaké kurzy, semináře a školu si otevřeli až po několika letech úspěšné praxe v tomto oboru.

 • Říkal jsem si, že to není zas tak hrozný.. Odmyslet si esport a ignorovat termín CS-tvr, tak by to mohla být prostě decentní škola o multimédiích. Ve chvíli co jste ale ukázali ten tiktok to šlo všechno do kopru. Takovýhle videa dělají na tiktoku osmiletý děti.

  • Multimediální tvorba se dá studovat například v Univerzitě v Ústí nad Labem již cca 20 let a to navíc zadarmo :D

  • mě nejvíc dostala část o talentovkách

 • Z toho všetkého ma prekvapivo najviac zaráža to, ako ľahostajne zhŕňajú esporty a tvorbu hier do jednej kategórie. Preboha veď esport a programovanie majú spoločné snáď iba to že pri nich človek sedí za PC. To je niečo ako dať futbalistovi projektovať futbalový štadión, resp. učiť architektov hrať futbal.

 • Ráda bych viděla školní vzdělávací plán, velká část škol ho má normálně k dispozici na webových stránkách, u U2B jsem vůbec nic nenašla :D

 • páči sa mi tento kontent čo robíš rady :) taký "Smart talk" v podaní vás dvoch na nejakú tému, kedy celé hodinové video som si pozrel, kde boli zaujímavé podnety, zaujímavé argumenty, rôznorodé pohľady (keď ste porovnávali ostatných youtuberov) a mnoho ďalšieho. Super kontent, naozaj ideš bomby.

 • Takhle… pokud se na to podívám jakožto učitelka, tak každá škola (a to i soukromá) je povinna na svých stránkách zveřejňovat švp a výroční zprávy. A to, že si na stránky napíšou, že je to k dispozici ve škole mi přijde trochu shady. Obzvlášť pokud to zařadí do sekce “povinně zveřejňované informace”. Nebudí to dobrý dojem. Co se týče golfu, nejsem tělocvikářka, ale golf přece nemůže pokrýt všechny výstupy z rvp. Jejich švp by mně fakt zajímalo, protože to na mně nepůsobí celkově vůbec dobře… Jinak ředitel školy je taky pedagogický pracovník, takže musí mít podle zákona o pedagogických pracovnících patřičné vzdělání. Plus musí mít speciální, řekněme, kurz pro ředitele (teď z hlavy netuším, jak se to přesně jmenuje). Co mi ještě na těch stránkách vadí je to, že ani nezveřejňují seznam pedagogů. To sice není myslím povinné, ale minimálně vstřícná a otevřená škola tohle zveřejňuje. Minimálně pro rodiče je to podstatné…

 • Čekám, až si někdo založí kanál a nabere hype, postavený na tom, že studuje na téhle škole. :D dobrá reakce, díky

  • hype

  • @Jiří Blažek tpc.. au. Tohle bolelo.. Díky díky

 • Kolem 40:00 minuty hrozně moc souhlasím s Tomášem. Já studuji velice specifickou školu (dostihovou / jezdeckou školu) a tím, že jezdectví nemám v rodině, nebo obecně nemam nějak moc zkušeností ze života s jezdectvím, tak mi nejde se prosadit v dostihovém ježdění. A to je normální! Hodně žáků mé školy si stěžuje, že jsem přišli za cílem jezdit dostihy, ale vůbec jim nedochází, že záleží na hrozně moc jiných věcech (př. talent, předpoklady z rodiny, dostihová stáj v rodině, ježdění dostihových koní od mala,... ) a tyhle žáci si tak moc stěžují na tuhle školu, zbytečně. Já, když jsem si uvědomila ve druháku, že v téhle škole se asi jako výbornej žokej neprosadim, tak jsem pro sebe z téhle školy začala brát jiné věci (což u mě dělá ošetřování koní, nebo nejvíc toho pobíram z předmětu chov zvířat a veterinářství a vím, že do budoucna můžu přemýšlet s nějakým takovým zaměřením). Ano, mezi danou multimediální školou a jezdeckou školou je obrovský a nesrovnatelný rozdíl, ale princip je stejný. Obě to jsou školy mají úzké zaměření a pro laika jsou tyto obory nepochopitelné, ale pro studenta podobných škol je důležitý si z toho vytáhnout to svoje... Naučí tahle škola lidi tuhle myšlenku? Nebo jen chce brát obrovské peníze na něčem, co je u mladých lidi aktuální? (což znám spousty mladších lidí, kteří si přejí být youtuber či influencer a šli by na takovou školu) Podle mě je to hodně náročné téma a je tu až moc aspektů, které nemusejí být pochopitelné ,nebo i v horším případě, vhodné. Snad chápete, co jsem tímto myslela :D Každopádně je to pouze můj názor :)

  • presne tak

  • Tady ovšem nastává problém se severeflexí jedince. Ne každý si dokáže připustit, že něco nezvládá tak dobře a že pro to třeba ani nemá předpoklad. Což není tvůj případ, je dobře, že jsi i z tak specifického studia vytěžila to svoje.

 • Ty talentovky tam na 90% budou jen formalita. Chodila jsem taky na soukromou uměleckou střední (kde teda školené bylo menší než to nejlevnější tady) a fakt se tam nedostávali jen lidi co na to talentově měli. Práce některých mých spolužáků byly na úrovni 5 třídy ZŠ ale byli holt platícími "zákazníky" kteří tu školu financovali.

 • Ja toho Tomase miluju jak to ma v hlave srovnane. Nazory, vyjadrovani. A na Retigovce uz jsem te dlooouho nevidela, jsme na tebe asi dost divne koukali. :D

 • Jako pedagogovi, který denně pracuje s dětmi středoškolského věku, se mi chce brečet. 😂 Nevím, jestli smíchy nebo fakt jako k pláči. Při představě, že tohle dítě vystuduje…já tam opravdu nevidím plnohodnotné uplatnění ve světě dospělých a na trhu práce jako takovém minimálně v dnešní době. Pokud chce dítě dělat to, co popisuje tahle škola, doporučila bych jinou školu třeba se zaměřením na film, grafiku, marketing nebo něco podobného. V dnešní době cermatu nevěřím, že by tam děti bez problému zvládly maturitu.

  • Coz panovi reditelovi muze byt jedno. Protoze pri skolnem 300000 za rok si nahrabe na studentech za 4 - 5 let dost penez. A az se realne ukaze, ze ty deti nezvladaji odmaturovat a neco tam smrdi, tak to proste zavre a pujde delat jiny business.

 • Jako koncept je to super teoreticky, že se člověk tohle všechno naučí... Ale mrzí mě že tam třeba nemají (minimálně jsem to nezaslechla) hodinu o kyberšikaně, určitou část psychologie (hype momenty, marketing, nátlak) například... Aby člověk z toho nezmagořel po několika desítkách tisíc odběrů atd. Takže samozřejmě chápu technickou stránku a celkově myšlenku ale vzhledem k silné digitalizaci všeho je taky super vědět jak být safe online. O to víc na škole zabývající se tímto tématem. Jen taká myšlenka.

 • Naprosto souhlasím s tím že CS-tv se prostě nedá vystudovat musí na to člověk mít trochu talent

 • měli by jste začít dělat podcasty např. na spotify, to by bylo strašně fajn

 • Letos si podávám přihlášky na několik filozockých fakult obor žurnalistika (mimo jiné i Karlovka) a připadá mi, že prezentují totožné věci (vyjíma eSportu), jenom s tím rozdílem, že jsou tak o deset levelů kvalitnější. Samozřejmě nemůžu srovnávat univerzity se střední školou, ale když se podívám na tu cenu, nevím, jestli se smát, nebo spíš brečet. Přijde mi to k smíchu. Koncept toho projektu může být rozhodně zajímavý, ale tady mi přijde, že prezentují obyčejnou školu se zaměřením na mediální žurnalistiku.

 • Nemyslím, že by absolventi museli zarytě skončit jako tvůrci na yt. Těch možností tvorby je milion, ať vlastní nebo pro někoho. Takže pro tyhle absolventy je spousta místa i v korporátech a firmách, kde třeba tu tvorbu obsahu na socky úplně nezvládá jejich recepční a chtěj tomu dát nějakou podobu. Za mě dobrej nápad, jen by potřebovali dotáhnout prezentaci v mediích.

 • Imagine platit si měsíční školné za 2 tisíce nebo školné (cituji) ,,premium" za 9 tisíc a v poslední řadě ,,exkluzivní premium" za 26 tisíc. Má ta škola onlyfans? :Pepelaugh:

  • tomu se ani nedá říkat škola

  • Co je sakra školné premium? 🤨

  • @Amazing Fangirl07 Taky jsem si říkala. ┐(‘~`;)┌

 • Čau pěkný video. Rád bych viděl video o xaverovi a ostatních médiích. O tom co si myslíte že dělají špatně a co dobře a kdo dělá žurnalistiku podle vás úžasně

 • Myslím si, že možno lepšie by bolo, ak by niekto chcel “učiť CS-tv”, mohlo by to ísť smerom takým, že by sa na školách ktoré už sú, pridali voliteľné predmety zamerané na videotvorbu a podobne, alebo prostredníctvom rôznych workshopov na školách apod.

 • Nemyslím si, že na střední škole je člověk schopný se naučit herní design. Aby to mu člověk realne rozumel, musí umět dost vysokoskolske matematiky a programování na vyšší úrovni. Z tehle školy z meho podhledu budou vypadavat lidi kteri chápou třeba hry a jak se dělají a nebudou schopni hru realne vytvořit. Je za tím mnohem víc nez si lidi mysli. Sama studuji ČVUT FEL OI obor počítačová grafika a hry. Ani po tom co dokončím bakaláre se asi nebudu cítit jako přední herní vývojář

  • Podle mě to je možné, jen se musí přidat do výuky počítání s transformačními maticemi, kvaterniony 🤣, pro fyziku těles diferenciální rovnice, pro herní náhodnost pravděpodobnost, pro boty umělou inteligenci a neuronovou síť, pro optimalizaci paralelní programování, pro zvuk Fourierovu transformaci, Zeta transformací, pro obraz a zvuk komprimační metody a anténové/satelitní/pozemní vysílání Maxwellovy rovnice a Smithův diagram 🤣😅, streamování posílání paketů na síti

  • To mate asi pravdu. Ja to chapu tak, ze oni se tam uci ty hry hrat, ne programovat :D

 • Líbí se mi celá myšlenka té školy.. Jen jak říkáte, chtělo by to možná více profesionálního přístupu, myslím si že 90% jí odsoudí ale potenciál to má.. To je jako likehouse, věřím že 6 řada bude už o úplně něčem jiným 😁 jsme malej rybníček, postupujeme pomalu 😁 Společnost se snaží pracovat s tím, co se dnes děje, like this school..

 • 2022: škola pro youtubery 2023: škola tikt*ku 2024: škola tikt*okerů 2030: škola prokrastinace bez maturity

 • Co si budeme, spousta yt tvůrců nedodělalo školu, protože se raději věnovali svojí tvorbě. Tak proč by neměla vzniknout škola, ve který můžeš svojí tvorbu minimálně zlepšit a dodělat si tak aspoň střední a maturitu, která ti i do budoucna může kdykoli pomoct, ať už s prací nebo i živnosťákem.

 • Hned jsem si vzpomněl na: "Nápad jistě dobrý. Výsledky nebyli dobré!" tak, aby to nedopadlo podobně.

 • Hlavne vyhodou kazde dobre skoly neni to, ze se v ni clovek neco nauci, ale predevsim to, jak snadno si po ni clovek sezene praci - takze jmeno, duveryhodnost, kontakty na firmy a lidi z oboru, kteri vam muzou nabidnout praci. Coz skola fungujici rok absoluitne nemuze mit. Takze i kdyby meli perfektni web, nejskvelejsi styl vyuky, nejlepsi ucitele v oboru, vyladeny socialni site a videa na CS-tv... Nic z toho by me jako rodice nepresvedcilo jit a dat za to 300000/rok. Dalsi problem soukromych skol je to, ze vam nikdo nezaruci, ze ta skola neskonci driv, nez ji dostudujete - coz ve chvili kdy skola funguje rok a vede ji 25 lety kluk (ktery nema zkusenosti a jeste nevi, co v zivote chce, co ho bavi - nebavi - ani nikdy neucil), mela bych velke obavy, abych jako rodic neprisla o investovane penize, bez toho aniz by moje dite nakonec z toho aspon dostalo tu maturitu.

 • jak zmiňují za 4 roky se toho strašně změní, v IT oborech se to děja tak nějak všeobecně, na mojí střední jsme například instalovali operační systém jeden a u maturity jsme dělali jiný - podstata je stejná, ale lidi kteří se prostě učí, ale nerozomí tomu nemají šanci

 • Myslím, že je fajn, když takovou školu řídí někdo ve věku tohohle ředitele. Když si vzpomenu na ředitelku mojí střední, která měla před důchodem, tak neměla uplně pochopení, že chceme třeba na praxe chodit do moderních podniků a firem a zarytě domlouvala praxe jen na "klasikách", kde se zastavil čas v 80's. Zároveň je prostě v háji, co všechno musíš jako ředitel školy splňovat ze zákona. Takže to předchozí pedagogický vzdělání je prostě nutný a pro ty známý tváře dost často nemožný.

 • Jen pro zajimavost: zarovnani do bloku se sice pouziva protoze je hezci, nemelo by se ale pouzivat pokud chceme aby se text lepe cetl lidem s potizemi jako dyslexie. Otazkou ale je, jestli na tuto skupinu je web miren

 • Část 53:00 byla pro mě výživná. A to jsem na vysoké. Jinak se mi nezdá, že to bylo zbytečně dlouhé video, když to je teď v trendech.

 • Super video a myslím, že to ukáže oči mnoha lidem

 • Už se těším, až nějaký sigma udělá školu pro Tik Tokery, či Instagram influencery.

 • Tak ten design webu vypadá jako když jsme ho dělali my na webech v prváku xd

 • Stejně za tím vším stojí Kazma👀

 • hej rady tvoje videa mě baví, myslím si, že mají hodně lidem co říct, nemyslím ty reakce na vlčkovy videa s klaunem, ale nemyslím si, že youtube není plnohodnotná práce, protože jste samoživitelé a dostanete jen minimální měsíční důchod a je to dost riziková práca, jinak hodně štěstí na poli morálního průkopnictví, mimochodem, kdybys měl jinej názor a pokud si toho komentu samozřejmě všimneš pls napiš odpověď

 • 1:20:40 - já co propadám z matematiky i po hodinách doučování a snahy :)

 • Milujuu!! PS: Natočíš zase nějakou horrorovku? Třeba s MenTem.

  • Jako miluješ tu školu??? :Ddd

 • A na prvej hodine sa budeme učiť že 9+10 neni 21

 • Zítra Czech Cloud má rozhovor s ředitelem 😂

 • můžu se zeptat skrz jaký app stříháš videa a edituješ? díky moc jestli odpovíš

 • Cože, nad 1 hodinu? Tak to si jdu udělat večeři a jdu na to! 🥃

 • To se raději podívám na "Akademie úspěšného CS-tvra" :D

 • Teta mi loni řekla: maturita je základ. Rád bych si jí dodělal 👍

 • dělali jiný - podstata je stejná, ale lidi kteří se prostě učí, ale nerozomí tomu nemají šanci

 • Libí se mi ten Warhorse partner xdddd co ale nechápu je divadlo hybernia :D

 • Chytrej Tomáš s přiblblym Radym to je top kombo😂

 • Adam Kajumi na to robil na svojom kanále nieco ako school tour 😂😂

 • 5:00 Už jsem pochopil cp je to s tím bodem, to je jakože pokud si myslíte že děti pořád budou jen sedět u počítače tak tam je BOD-Golf že budou dělat i Golf jakože sport a nebudou pořád jen sedět

 • Super už vím co budu studovat Dekuji za pomoc🙏🏻👍🏻 *ted jsem začala z YT tak se urcite hodi*

 • Ono to má hodinu konečně mám co sledovat

 • S.T.A.L.K.E.R. je nejlepší hra, miluju ji :D

 • Ja by som to tak nehrotil. Ani do jednej ani do druhej strany. Je to v podstate obyčajný gympel s nejakým úplne základnym prehľadom zo sveta marketingu a IT. Nič viac nič menej. Obavy by som s toho nemal.

 • Kdyby školu založil například Jirka Král tak si myslím že by s tím nikdo neměl problém

 • V 90 letech ten barák byl strip club neboli bordel 😅

 • Dobré video :DD

 • Týpek pan ředitel: káže Kovyho,pije Taryho 😂😂

 • Lepší video na světě

 • Jako nechci nic říkat... Ale hodinu a půl dlouhé video #13 v trendech? Nice job kuci... Asi by vás měli zaměstnat jako lektory ne?...xD Podle mě je to jen multimediální škola, podle všeho ani ne tak kvalitní, která se pouze chce svézt na populární vlně... Bylo tu spousta táborů, které byly asi finančně úspěšné i díky kontroverzím atp... Tak proč to nezkusit pomilkovat skrz vzdělání...

 • 44:01 lol to vubec není pravda :D guardian totiž nebyl hrač no.. xD

 • Třeba jako měsíční kurz ok, ale ne jako studium

 • Jsem viděla ten 1.tiktok a tolikrát jsem: NE neřekla v mém životě už dlouho..

 • Začínám se stydět, že tato škola se nachází v mém městě...

 • 42:31 Bože. Já už jsem myslel že tohle je dávno přežité.

 • cca 48:3 0 - zde trochu pletete hrušky a jabka dohromady. Herní designeři nejsou programátoři. Plést do toho programován AI, enginy a podobně je mimo. Designer může navrhovat mapy, herní mechaniky, questy atd. Designer to neprogramuje. Myslím že tahle škola nebude učit programovat, to v tom co dělá nemá ani šanci zvládnout učit programátory. Takže tam tě žádný enginy učit nebudou a nemusí, protože designer to nepotřebuje. Ale na druhou stranu, kdyby chtěli, tak je to úplně jedno, který vyberou. To je jako když se učíš programovat. Ono v podstatě není důležité v jakém jazyku se učíš programovat. Je důležité naučit se jak programovat a umět přemýšlet jak problémy a úlohy se kterými se setkáš řešit. Musí tě naučit přemýšlet určitým stylem. V jakém jazyce to napíšeš pak je skoro jedno. U enginu to je podobné. Pokud budeš vědět jak se co dělá, čeho potřebuješ dosáhnout a jak, tak v každém enginu se to jen jinak napíše, což už si jako programátor dokážeš zjistit a naučit "celkem jednoduše", když víš co potřebuješ udělat a jak se to dělá. A abych se vrátil co bylo asi designem myšleno. Škola tě nemá naučit jak například navrhnout skvělou MOBA hru. To má být obecné, aby naučili budoucí designery rozebrat jakoukoliv hru na kterou se zaměří. Aby se z ní poučili, aby z ní vytáhly to dobré a podle toho něco třeba navrhly, co bude jiné co na trhu není obvyklé. Je naprosto scestné si myslet, že by měli dělat designery určitého žánru, nebo dokonce hry. Ty potřebuješ ty lidi naučit myslet určitým způsobem a aby to dokázaly aplikovat na jakýkoliv žánr a ne je vrtat do jedné hry a designovat pouze tu.

  • To právě byla naše otázka co to znamená. Protože to vůbec nemají popsané na webu a ředitel ti k tomu moc neřekne.

  • @rady Mám pocit, že říkal herní designer, což prostě není programátor. Takže programátora čehokoliv do toho nemá smysl plést. A jinak z toho co tam vyjmenovává mi právě herní designer dává jediný smysl, že by se opravdu mohl něco naučit a mít uplatnění. Je to samozřejmě dosti obecný pojem. Ale kolik máme škol, které učí programování. Programátor je ještě širší pojem a nemyslím si, že ty školy ti vlastně řeknou co přesně tě budou učit. Snaží se ti dát základ aby jsi se uplatnil a mohl hledat práci všude možně a tady bych to čekal podobné. Prostě se tě obecně budou snažit naučit designovat všechno možné aby jsi měl co největší uplatnění a vyprofiluješ se stejně až v reálné práci.

 • KAMOOO tenhle ředitel byl včera u nás na škole 😂

 • Napište někomu kdo to studuje a zeptejte se co se tam děje, pak o tom natočte video.

 • Můžu se zeptat proč vytvořil školu s docentem z lékařské fakulty? Nedávalo by smysl, to vytvořit s někým z pedagogiky?

 • jirka vysvětluje věci je frajer

 • Může učit člověk bez pedagogického vzdělání ale pod dohledem pedagoga

 • Dnes nám byl ředitel nabízet tuto školu

 • *Pak jsem tu já, který má svůj vlastní rozhovor s Bc. Danielem Černým.* 😂✌

  • Přesně 🤣ja taky (byl u nás na škole )

 • Jakoby koukat na vás zkourenej je fakt nejlepší hoši

 • Príde mi to ako keby prišli nato jak zarábať na školstve 🤷‍♀ jak keby to bol len podvod ta škola

 • Dáš si jedno soloQ, vemes yasoa na mid 0/10 a komisař ano jste přijat

 • Okej Rady, naladil si ma na Stalkera diky moc

 • Yes, těším se jak pes! 😂

 • ta kola mi připomíná film Bezva Vejška

 • Ten reditel byl u nas na skole a celkem felak, dokonce ma i 4 vysoky

  • To asi nebude srovnatelné s titulky, co mají moji učitelé na VUT 🤔😂

 • V teorii byl i komunismus dobrý a jak to dopadlo

 • Jinak s vámi ve všem souhlasím

 • Největší haluz tohoto videa - zjištění že vám je 24, když zrovna frajer vpravo vypadá na 18 max. :D

  • Jak nějakej týpek, který propadl ze střední

 • 1:20:45 a já jsem se k.... nadřel ,abych udělal učňák, stejně to nedělám a s výplatou jsem spokojen.

 • Askagangsta mě youtubově odkojil

 • Reálné bydlím hned u ty skoly

 • K te kvalite webu bych te opravil… “kazes vino a z bidou natocis vodu z kouhoutku”…

 • mam pocit ze to youtube tam hraje jen roli aby dostali clout

 • Tady jde jenom o ždímání korunek

 • Kdo chce Tomáše u Xavera

 • Anomaly ne, zatím jen Mysery :D

 • Prostě Buštěhrad 😃