Tobogan s Alešem Cibulkou, Lucií Bílou, Ivou Pazderkovou a dalšími hosty

čas přidán 18. 04. 2018
Přehrajte si Tobogan z Otvovic. Hosté: Lucie Bílá, Iva Pazderková, Petr Malásek, Jiří Kouble, Karel Zaňák a Iva Milerová. 3:20 Lucie Bílá 7:16 Petr Malásek 9:30 Iva Pazderková 25:40 Karel Zaňák (bratr Lucie Bílé) 27:13 Jiří Kouble (manažer Lucie Bílé) 43:31 Iva Milerová (ředitelka hudebního vydavatelství Supraphon)

Komentáře

  • :DDDDD

  • Moderátor působil jako by předlouho pracoval v mateřské škole? :D

  • Ah jo, .... skoda! Bez Cibulky by to bylo super.

  • Papučová kultura povýšená na pyžamovu. Teda u moderátora.

  • Aleši, bavíte ma.. skvelý, ľahký, milý, pohotový humor...🌺

  • Všichni skvělí až na Cibulku, to se nedá nic dělat vypinam

  • Dle mého názoru je moderátor pan Cibulka velice afektovaný a moc přehrává. Leze svým hostům do zádele velice nepříjemným způsobem. Právě proto jeho pořady nesleduji i když výběr hostů je někdy velice zajímavý. Nemám ho jako moderátora ráda.

  • Každý týdenní o sobotách vysílaný zábavný pořad " TOBOGÁN " na rádiu DVOJKA ČESKEHO ROZHLASU, je velikým zážitkem. Pokud je skvělý moderátor, jakým jste bezpochyby VY pane Aleši Cibulko, je pro posluchače i diváky vždy v přímém přenosu o humor, vtip a zajímavých informacích o Vašich hostech postaráno. Je 100% jistota, že se nikdo nudit nebude. Podle mého názoru patříte pane Aleši Cibulko mezi " elitu moderátorů zábavných a vzdělávacích pořadů ". Máte v sobě šarm a jak včera prohlásil pan Viktor Preiss na DVOJCE, který se stal za rok 2017 Šaramantní osobností : ŠARM BUĎ MÁTE NEBO NE ! A Vy ho pane Aleši Cibulko máte po všech stránkách velmi mnoho. Abych se vrátila k pořadu, jehož hlavním hostem byla paní Lucie Bílá, která v přímém přenosu z Kulturního domu v Otvovicích slavila své narozeniny a Váš rozhlas byl k této události, společně s dalšími hosty a přáteli pozván. Musím se přiznat, že rádio Dvojku poslouchám pravidelně a kvalitnější stanici neznám. Moc děkuji za vysílané pořady. A nakonec bych touto cestou a dodatečně popřála pani Lucii Bílé " VŠE NEJLEPŠÍ, HODNĚ PEVNÉ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, JEN SAMÉ ÚSPĚCHY V UMĚLECKĚM ŹIVOTĚ. AŤ SE DAŘÍ ! Vlasta Froñková.