Trochu inak s Adelou Banášovou - kouč Jan Mühlfeit

čas přidán 16. 02. 2018

Komentáře: 27

  • Tak úžasne trefná, sympatická, vtipná, milá, úžasná Adela... 🙂

  • výborné, prvýkrát za celú históriu čo sledujem Adelu a to je už niečo cez 100viek relácií aj viac môžem povedať, že hosť výrazne vytŕča, čo znie ako obrovská poklona Adele, že konečne aj ona sa posúva, perfektní obaja :)

  • Výborná debata dvoch inteligentných ľudí.

    • Bill Gates se tváří jako filantrop (technika např. i A. Babiše), ale pokud se podíváte, jak investuje do nejkontroverznější spol. Monsanto (rakovinotvorné glyfosáty Roundup, který už v Rakousku zakázali) a nastudujete si složení vakcín, pochopíte, že mu nejde o zdraví, ale o depopulizaci a moc.

  • Jste úžasný, děkuji za tenhle skvělý rozhovor Adélko

  • Nahodou je obdivuhodna. Ide z Vas vsetkych iba zavist.

  • Super hosť a super Adela 👍🏻

  • Jsou skvělí.. 😍😍

  • Dobrý deň dá sa nejako dostat sa k pánovi Muhlfeitovi. Rada by som šla v jeho šľapajach. Par týždňov práve teraz riešim školstvo a celý ten systém co deti brzdí atď. Ďakujem

  • toto ma bavilo

  • To nebol princ Charles ale Tony Blair!

  • úplně si vybavuju jak oblboval Billa Gatese "český ministr vnitra Ruml je můj kamarád, když jsem dělal na StB, měl jsem přístup k jeho složce"

  • Mít číslo na vakcinačního psychopata v mobile, štěstí nebo smůla? Vzhledem k tomu, že dětem se vyvíjí nerv. soustava, mělo by se s vakcínou plnou těžkých kovů a hormonálních disruptorů počkat a nechat svobodně rozhodnout rodiče.

  • Zaujimalo by ma,co by pan povedal na dnesne blokovanie webov,mazanie facebook.profilov a nazorov,ale ponechanie agresivnych nazorov proti niektorym osobam a statom: v r 2022

  • Kdybys měl opravdu dobrou emocionální inteligenci, neříkal bys Adéle Adélko, blahosklonně. Pff.