ZA VŠE MŮŽE DAVID! - SHOPAHOLIC ADEL

čas přidán 13. 03. 2023

Komentáře: 453

 • "Davide neřvi, bolí mě hlava"

 • Cením Sibiřana že s Davčem dost mluvil a snažil se mu pomoct a podpořit ho

 • Líbí se mi, že o Davidovi řekla, že jí citově vydíral. Přitom to dělá ona. Říká o Davidovi, jak chce, aby se jí něco stalo, aby skončila v nemocnici, aby jí někdo venku napadl atd. Nechutný.

 • Tohle je za poslední dobu nejlepší groteska, co Adéla natočila. Od začátku do konce se musím smát. Já si to snad pustím ještě jednou. 😂😂😂

 • Ona má svůj svět, kde si opravdu nalhala jak je dokonalá a hodná uvnitř v srdíčku. Už jen na ty řeči těla je vidět, kdo je agresivnější ..ADELA. Máme tolik screenu, tolik videí,bylo tolik streamu, kde to je vše vidět. David udělal chybu,že ji nedal po držce, když vypouštěla králíka do zimy v lese a s morcetem v bytě,kde umrzlo,opět díky ní.. To je jediný,kde mě sere jak se zachoval. Teď jen čekám,kdy odejde za duhový most Rico..protože měl Davida rád a byl na něj David jedinej hodnej. Což Adéla nepřenese přes srdce a beztak se ho radši zbaví.. A ten její novej přítel Honza ,ten má vztah ke zvířatům úplně stejnej jako Adéla..

 • Já sleduju Adélu už od dob Patrika, takže mám přehled o tom, co řekla a co ne. A tady co řekla, je z větší části pěkná vymyšlená komedie :D

 • Děkujeme za reakci👍🏼....Adéla tam z hodně velké části popisuje samu sebe a svádí to na Davida😂😂ona byla ten agresor, vždyť je minimálně 80% všech těch situací na netu ve videích od ní😂😂co se dá snadno dohledat, kdo se jak choval😂LHÁŘKA😂

 • Ve vztahu s Adélou se nic nedá vyřešit rozmluvou, protože Adéla není schopna přijímat jakékoliv připomínky. Ona je tak sebestředná, že si myslí, že to co říká je pravda a přitom víme, že je to lež. Už jenom její těkání očí. U Adély to funguje jenom tak, že ten dotyčný musí bezvýhradně poslouchat nic víc. A když se nechoval podle jejich představ, udělala hysterickou scénu. Tím jejím prohlášením mě opravdu přesvědčila o tom, že ona byla ten agresor. Ona absolutně neví, co to je vůbec vztah. A sama milionkrát říkala, že chce ať je doma a že je to v pořádku, že ho živí. A to všechno se stalo jenom proto, že Adéla není schopna lásky, David už neodpovídal jejím představám, narostlo ji ego a teď se zamilovala do "Simíra". A jak řešila králíka, když řekla Davidovi v den , kdy se měla stěhovat, že tam králíka vzít nemůže? Proč to neřešila dříve? Navíc i ta paní co u ní bydleli na chatě ji nabízela, že tam s manželem půjdou zapnout topení do toho bytu, kde bylo morče a Adéla nikdy neměla čas. Takže ona je vrah těch zvířat, ona nemá ani vůči těm zvířatům žádné city. Jestli tomu co říká někdo věří, tak potom je asi stejné inteligence jako Adéla. Celou dobu všichni čekali, že to David jednou nezvládne, ať má chyby jaké má. Já když jsem to slyšela, to její vyjádření, tak mi vyletěl tlak a být mámou Davida, tak bych tam asi zajela a tu facku ať se vzpamatuje, ji dala sama.

 • V minulosti jsem byl velký podporovatel vyhoštění Němců ze Sudet. Od té doby, co jsem zaznamenal existenci ShopaholicAdel musím uznat, že to byla asi i chyba.

 • Když Adéla začala být tak nějak známější na internetu, celkem mě štvalo, že si z ní tolik lidí dělá srandu, protože jsem prostě viděla jen pomalejšího člověka. Nepřipadalo mi to vtipný a bylo mi jí líto. Ale když to vidím teď, kdy se opravdu ukázala v pravém světle….Dlouho mi nebylo z nikoho tak zle. Z toho jak se vyjadřuje bych jí typovala na narcistickou poruchu nebo nějakou formu sociopatie, možná obojí…Ona je středobod vesmíru, má potřebu kontrolovat partnera, když není po jejím tak “má nervy”, atd…Naštěstí není dost chytrá na to, aby udržela nějakou konzistenci v tom co říká, takže snad jen minimum lidí jí skočí na špek. (V komentářích pod tím vyjádřením jsem nenašla nikoho, kdo by jí podporoval) Tímhle svým vyjádřením se chtěla obhájit a naházet špínu na Davida, ale podřezala si pod sebou větev, protože když člověk fakt poslouchá co říká, tak vlastně popisuje svoje špatné chování. Můžeme jen doufat, že existuje karma.

 • Přijde mi,že Adéla pravděpodobně jen vzala skoro všechno to,co dělala ona sama a prostě to jen otočila tak,že to dělal David. :D

 • Tak sem rád, že to Adel uvedla na pravou míru. Btw ten její špičák na hlavě je topovka, snad jí to nechytlo od toho požáru. Super video Rady.

 • Díky za video! 😊 Celá Adéla mi přijde jako vtipný bizár. 😁 Až do té doby než přijde řeč na zvířata. Jako majiteli nějakých 25 zvířat a chovateli se mi chce zvracet, když slyším ty výmluvy. 🤢 Ona je majitel, ona za ně má zodpovědnost, nikdo jiný. Konec těch zvířat má na svědomí jen Adéla. Upřímně mě děsí představa, že by se zvíře z mého chovu dostalo k někomu podobnému.

 • Pokud o sobě někdo musí říct:"Jsem hvězda, jsem celebrita !" Tak není ani jedno.

 • Jako reálně, v případě hádky, pokud nejde o něco akutního, je nejlepší řešení odejít. Po půl hodině se vrátí, oba jsou už relativně v klidu a dá se teprve něco řešit. Jí to se.e, protože mu nemohla nadávat. Protože to jí asi zjevně dělalo dobře na něj řvát. Neříkám, že je svatoušek, zjevně mu vyhovovalo, že ho živí a nic nemusí. Ve finále udělal to, co by měl, odešel a "plánuje se postavit na vlastní nohy" (snad je to pravda). Nejvíc ji naštvalo, že mu pomohly ty holky, protože ona zjevně spoléhala na to, že se bude muset vrátit. Já jen pevně doufám, že udělá to, co má údajně v plánu. A jestli jo, tak je Adél za krávu a pose.e se z toho.

 • V momentě co Adéla začala mluvit o Davidovi a drogách jsme měli úplně stejnou reakci.

 • Já kdybych byl Davidem, tak se u tohodle videa neskutečně bavim :D :D

 • Nevím jak to vidí ostatní, ale tohle "divadélko" co adéla hraje mě vyloženě bije do očí. Myslím že z jejího chování (je sama v místnosti a přesto má potřebu křičet na kameru, jako kdyby to dodávalo jejím výrokům důvěryhodnost, konstantně davidovi nadává a uráží ho jako by se nechumelilo, což si myslím že by si přeživší tak traumatizujícího vztahu plný bití, citového vydírání a omezování - jak popisuje adéla - nedovolil, pro většinu lidí je problém se o tom vůbec otevřít, neustále si protiřečí, mnohokrát se nevědomky přizná k jejímu podmanivému chování atd.), z jejího mluvení a argumentů (je toho spousta, ale to co mi přišlo jako nejvíc okatý slip z její strany: když mluví o tom, jaké to bylo hrozné s davidem, tak začíná ve stylu "pořád se mě ptal jestli může jít na záchod...jako bych byla jeho máma..." a ihned pokračuje ve stylu "david mě strašně omezoval, pořád na mě a na všechny řval, nadával mi, mlátil mě, citově mě vydíral..." což si samo o sobě protiřečí - jestli byl david skutečně tak nad věcí, absolutně by přece neměl důvod proč by se adély ptal jestli může něco udělat, to by v tomhle případě bylo spíš naopak - nebo výrok "on mě mlátil, vztáhl na mě ruku, a proto ano, dala jsem mu přes pusu, protože nesnáším když se tak chlap chová k ženský" mluví sám za sebe) by neměl a snad ani nemůže být někdo přesvědčený že to co adéla říká je pravda. Nemluvě o tom, že vše co se stalo ohledně ní (ať už její přešlapy nebo jenom chování) před tímto rozchodem nám dalo dobrou ideu o tom, jaká adéla doopravdy je (+ pokud si dobře vzpomínám, tak zmiňovala že má psychiatričku která "ji předepsala vitamíny" - pokud to je pravda, to by znamenalo že má nějakou vážnější mentální poruchu/nemoc, když se tedy řeší medikací - což by její chování a jejich vztah taky značně ovlivnilo). O adéle by se toho dalo říct ještě mnoho, ale ať už kdokoliv řekne cokoliv tak si prostě bude stát za svým. Myslím že je víc než jasné že by takový člověk na internetu neměl co dělat.

 • Ta skáče od tématu k tématu jak já když jsem vyprávěla Lakomce u maturit. 👀🤣 Ale ani já v tom neměla takových děr. 👌

 • Tvl nejdřív vařila, pak nevařila, nemohla chodit ven, přitom si vzpomínám na ten stream jak začala řvát že nemůže jít ven , že na ní někdo zvoní 😄 všechno to otáčí a myslí si že jí to lidi budou baštit trubka 😄 pak říká , že mu věci dovolala , ale před minutou řeklne že mu nic nezakazovala 🤣 umřu fakt